Smartfony do 500 zł. Top 10 - godne uwagi średniaki. 3GB RAM, ekran 5,5 cala? To możliwe w tej cenie

A A A
Rynek smartfonów

Rynek smartfonów (Fot. Pexels/Pixabay/Redakcja)

Smartfony to wciąż jeden z najlepiej sprzedających się towarów. Zażarta walka producentów o utrzymanie pozycji lub zwiększenie sprzedaży przynosi konsumentowi same korzyści. Na rynku nie brakuje bowiem świetnych smartfonów w rozsądnej cenie. Co można mieć za nie więcej niż 500 zł. Znacznie więcej, niż rok temu. Oto najświeższe zestawienie zawierające tylko godne uwagi "średniaki".
Zobacz zdjęcia (10)
Gazeta.pl Next >  Technologie >  Smartfony do 500 zł. Top 10 - godne uwagi średniaki. 3GB RAM, ekran 5,5 cala? To możliwe w tej cenie
Komentarze (60)
Smartfony do 500 zł. Top 10 - godne uwagi średniaki. 3GB RAM, ekran 5,5 cala? To możliwe w tej cenie
Zaloguj się
  • Oceniono 21 razy 13

    Podoba mi się motto xiaomi, ja trzymam się tego zawsze. Kupuję to co mi potrzebne, co lubię, czego chcę. Ale nie ma absolutnie żadnego znaczenia, jaki znaczek i nazwę ma wyrób. I to mi pozwala zaoszczędzić MAJĄTEK. Za samochodem, którym jeździ moja żona faceci się oglądają a kosztował niecałe 10k pln. Mo smartfon kosztował 300 pln i w pełni zaspokaja moje potrzeby. Właśnie kupiłem ultrabooka za 1500 pln, jest jak dla mnie wszystko co mi trzeba. Wymieniłem szafki w kuchni za 1500 pln i goście chwalą, jaka ładna kuchnia. Można? Ale można być też niewolnikiem znaczków i brać kredyt na telefon. Tylko po co?

  • Oceniono 32 razy 12

    Czasy, kiedy od smartfona wymagano, żeby płynnie działał, był bezawaryjny, szybki i funkcjonalny, to przeszłość. To potrafi teraz każdy chińczyk. Obecnie najważniejsze jest logo i prestiż. A cena im wyższa tym lepiej - niech chamy wiedzą, że mnie stać. To tak samo jak było z zegarkami. Odkąd są smartfony - noszenie zegarka straciło sens. A szpanować czymś trzeba. Na konferencję, imprezę czy spotkanie w interesach nie da się wjechać wypasioną furą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane