Komentarze (54)
Sieć sklepów 1minute zniknie z rynku
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • koenzymq10

  0

  Polecam im otworzyć sieć w Szwajcarii czy w Brukseli, bo takie tam ceny. Nie na nasze standardy. Chyba jednego hotdoga na Centralnym w Wawie kupiłem jesli dobrze pamiętam. Najbardziej przedrożone to napoje, w nich chyba zawieszone jest płynne złoto.

 • kukabura007

  0

  Może wreszcie czas skończyć z tym śmieciowym jedzeniem.

 • ninananu

  0

  Szkoda. Kontigo jest zbyt drogie w porównaniu do rossmana (choć mają ciekawa ofertę i jakościowo dobre kosmetyki). 1minute był wygodny

 • kemotkemot

  0

  First and last minute

 • marco35

  0

  Uf... już się wystraszyłem że Biedra. Serce mi przez chwilę stanęło. Nie róbcie takich tytułów bo wielu ludzi mogło dostać zawalu.

 • druginudziarz

  Oceniono 3 razy -1

  Byt założony do robienia wałków na vat, a że już się nie da, no to taka a nie inna decyzja.

 • jovani

  Oceniono 3 razy -1

  glownym powodem znikania malych sklepow sa goganty crporacje ktore niszcza konkurencje, male biznesy tak jest w USA gdzie potezne sieci sklepow juz zniszcyly szystka konkurancje ,cenami lub regulacjami, tak jest jak sie sprowadza towar z chin

 • maaac

  Oceniono 1 raz -1

  Zaraz zaraz Lewiatan zawsze reklamował się jako polska sieć w przeciwieństwie do złych niemieckich, portugalskich czy francuskich a tu jakiś Portugalczyk? To co mam się cieszyć, że zły obcy kapitał w 1 minute zdycha czy płakać, ze pada nasz polski kapitał?
  Gdzie specjaliści co twierdzą ze kapitał ma narodowość? Jaka wasza interpretacja?

 • Renata Rybicka

  Oceniono 2 razy -2

  Bardzo drogi sklep. Mały wybór przekąsek o cenach jak na stacjach benzynowych, niezbyt świeżych i pakowanych w celofan nie zachęca. Bułki w kanapkach mają smak waty. Przy dworcach powstaje obecnie polska sieć "Nowakowski Gorąco polecam". Kanapki przygotowywane na miejscu na świeżo wypiekanym własnym pieczywie, ze świeżymi skłądnikami bardzo dobra kawa i nieporównanie lepsze warunki do jej wypicia.Kawa z kanapką od 10 zł.

 • Kamil Glowinsk

  Oceniono 2 razy -2

  Najpierw Alma, potem Piotr i Pawel teraz Eurocash ( choc nie wiem kto jest udzialowcem ) ale wynika z tego t ze polskie spolki na polskim rynku sa konsekwentnie eliminowane . Taki maly przyklad z Bulgarii , pracuje teraz z kolega z tego kraju i okazuje sie ze zakupy mozna kupic tylko w NIemieckim sklepie i o ok 50 % drozej niz w w niemczech w tym samym sklepie .. wnioski sa proste ale czy ktos to chce zrozumiec ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX