NASA potrzebuje cię na Marsie. Publikuje kolekcję plakatów rekrutacyjnych

A A A
Oficjalny plan misji marsjańskiej

Oficjalny plan misji marsjańskiej (Fot. NASA)

Dwa lata temu NASA ogłosiła całkiem na poważnie: człowiek postawi stopę na powierzchni czerwonej planety jeszcze w tym stuleciu. Amerykańska agencja przypomina o swojej wizji przyszłości i publikuje plakaty, które mają zachęcić ochotników do zgłaszania się do marsjańskiej misji.
Zobacz zdjęcia (7)
Gazeta.pl Next >  Technologie >  NASA potrzebuje cię na Marsie. Publikuje kolekcję plakatów rekrutacyjnych
Komentarze (15)
NASA potrzebuje cię na Marsie. Publikuje kolekcję plakatów rekrutacyjnych
Zaloguj się
 • wiceherszt

  Oceniono 5 razy 5

  Zgłaszam 460 super kandydatów i kandydatek z ulicy Wiejskiej w Warszawie! Dobrze odżywieni, zdrowie końskie, nic tylko brać i wysyłać. Pełen przekrój profesji a oprócz tego wszyscy umieją kraść, więc w razie czego podprowadzą wszystko co trzeba!

 • piotr.grd

  Oceniono 3 razy 1

  Ja bym się wybrał, bo rosnąca ilość prawnych i urzędniczych zakazów, nakazów, regulacji, pozbawianie prywatności itd. itp. na Ziemi coraz bardziej zniechęca mnie do życia tutaj. Wolałbym połazić sobie bez tutejszych praw i ograniczeń po pustym Marsie, nawet ryzykując życie. Tyle, że NASA pewnie by mnie skreśliła ze względu na nieidealny stan zdrowia, a prywatnym przedsięwzięciom póki co nie daję swojego zaufania, jednak jakaś państwowa agencja kosmiczna będzie pierwsza i dopiero po przetarciu przez nią szlaku podążą inni.

  PS. Brawo za "pokaz slajdów" nie będący pokazem slajdów, a mieszczący się na jednej stronie. W końcu zrobiliście to jak należy, przy takiej formie pozostańcie. Dziękuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane