Oto najciekawsze aplikacje tygodnia. Jedna z nich pomoże ci zaoszczędzić na tankowaniu [WIDEO]

Najciekawsze, najlepsze i... najdziwniejsze. Prezentujemy pięć aplikacji, na które zwróciliśmy uwagę w ostatnich dniach. Czy jest jakaś aplikacja, którą powinniśmy pokazać za tydzień? Zostawcie swoje propozycje w komentarzach.
Todoist Todoist Google

Todoist

Todoist zmienia nasze pomysły w uporządkowaną listę zadań. Możemy uruchomić aplikację i np. wpisać zdanie: "Przeczytać rozdział książki w każdą środę o 19", a Todoist automatycznie utworzy nowe zadanie i w każdą środę o godz. 19 będzie nam wysyłać przypomnienie.

Aplikacja pozwala na tworzenie wspólnych projektów i list zadań wraz z naszymi znajomymi i współpracownikami. Możemy też sprawdzać codzienne i tygodniowe postępy za pomocą przejrzystych wykresów obrazujących naszą produktywność lub jej brak.

Pocket Pocket Google

Pocket

Pocket w jednym miejscu gromadzi wszystkie interesujące treści, które możemy przeczytać w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu - również w trybie off-line. 

Zapisywane artykuły możemy łatwo porządkować za pomocą tagów. Możemy też dostosować aplikację do naszych potrzeb, wybierając rodzaj czcionki i jej wielkość, a także skorzystać z specjalnego trybu, który pozwala na komfortowe czytanie w nocy.

Photoshop Express Photoshop Express Google

Adobe Photoshop Express

Photoshop Express to rozbudowane, ale zarazem intuicyjne narzędzie do edycji zdjęć i grafik Możemy zdecydować się na automatyczną korektę fotografii lub samodzielnie dostosować takie parametry, jak kontrast, ekspozycja, nasycenie czy balans bieli.

Aplikacja pomoże nam również wykadrować zdjęcie, zmienić jego rozmiar, dodać ramkę i odpowiedni filtr oraz skorygować efekt czerwonych oczu.

Monefy Monefy Google

Monefy

MONEFY to prosty i intuicyjny menadżer finansów, który pozwoli nam w błyskawiczny sposób dodać informacje o każdym wydatku. Możemy w łatwy sposób zaplanować nasz budżet, stworzyć nowe kategorie wydatków, jak również skorzystać z wbudowanego kalkulatora.

Informacje na temat naszych finansów prezentowane są na przejrzystym wykresie, dzięki czemu wiemy na co wydajemy zbyt dużo pieniędzy.

Drivvo Drivvo Google

Drivvo

DRIVVO to narzędzie, które pozwoli nam kontrolować wszystkie wydatki związane z naszym autem. Możemy zapisywać informacje na temat tankowania, serwisowania oraz innych usług.

W oparciu o te dane aplikacja przygotowuje przejrzyste raporty, dzięki którym dowiemy się, ile tak naprawdę kosztuje nas utrzymanie auta. Możemy kontrolować wydatki dla kilku różnych pojazdów - oddzielnie dla samochodu prywatnego i służbowego.

Więcej o:
Komentarze (10)
Todoist, Pocket, Photoshop Express, Monefy, Drivvo. Najlepsze aplikacje mobilne tygodnia [ODCINEK 3]
Zaloguj się
 • fotd

  Oceniono 9 razy 7

  nie zaśmiecam swojego smartfona, toteż nie narzekam na wydajność i baterię, co polecam również innym. Żeby nie było : mam wydajne urządzenie, dużo pamięci, ale nie instaluję masy niepotrzebnego dziadostwa.

 • P L

  Oceniono 5 razy 5

  A która to aplikacja pomagać zaoszczędzić na tankowaniu?

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 9 razy 5

  Prócz kasy jaką wzięliście za te reklamę apek to komu one są potrzebne??

 • alex2222

  Oceniono 4 razy 4

  Która z tych aplikacji i w jaki sposób pomaga zaoszczędzić na tankowaniu?
  Cenię dobre dziennikarstwo...

 • warszawiak88

  Oceniono 4 razy 2

  Transity (www.transity.pl) - Przestań się zastanawiać gdzie jest Twój autobus lub tramwaj.
  Z pomocą Transity sprawdzisz ich aktualną pozycję on-line!
  Aplikacja dla osób podróżujących komunikacją miejską w aglomeracji warszawskiej, dostępna jest na system operacyjny Android.

 • tomaszbk

  Oceniono 5 razy 1

  Ale po kiego grzyba jest to komuś potrzebne.

 • czochracz1

  Oceniono 2 razy 0

  Polski edytor filmów: www.microsoft.com/store/apps/9NC38RWWF1GX
  Aplikacja Uniwersalna na system Windows 10 (desktop/mobile/HoloLens/Xbox)

 • mzeri

  Oceniono 1 raz -1

  1 Finance, fajna aplikacja do kontrolowania budżetu, używam już rok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX