Komentarze (42)
Facebook wydaje gigantyczne pieniądze na ochronę Zuckerberga
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wydarzenia-sierpniowe16

  Oceniono 6 razy 0

  A pod artykułem o wroclawskich naziolach komenty zablokowane czemu? GW zabrania nazioli krytykowac czy o co tu chodzi? Ukrainscy stazysci sami w redakcji na 1 Maja i się szarogęszą?

 • Oceniono 1 raz -1

  Tak naprawde to ma racje ,gdy wszyscy ,a zwłaszcza ci co nie powinni posiadać broni nadużywaliby jej . Tylko na tym wam zależy aby strzelać ,strzelcie sobie w te swoje głowy zanim coś napiszecie .Myślę ,że należycie do tych co chcą zabijać w innym przypadku tak bardzo by wam nie zależało na jej posiadaniu .powiecie ,że w obronie ,gdy nikt nie będzie jej miał to wtedy bronić się można w inny sposób ,chociaż gdy zrobicie komuś krzywdę nawet w obronie własnej też możecie zostać ukarani ....ot prawo .

 • badziewiak66

  Oceniono 4 razy -2

  To oczywiste , że ludzie pokroju Rotschildów, Rockefellerów, Morganów , Warburgów, Seligmanów, Kuhnów, Loebów, Goldmanów, czy Sachsów wydają setki milionów na ochronę. Każdy z nich ma kilkunastu sobowturów, nigdy nie biorą udziału osobiście w zjazdach , czy spotkaniach, nie poruszają się oficjalnymi szlakami i używaja systemów komunikacji nieznanych ludziom, specjalnych systemów kodowania , szyfrowania. Żyją w zamknietym świecie dostepnym jedynie dla nielicznych. Przebywają w fortecach jakich nie jest w stanie podobić nawet dobrze wyposażona armia. Ich system ochorny wyprzedza świat o 30-40 lat. Używają metali i stopów nieznanych publicznie, najnowocześniejszych technologii świata, nanotechnologii, . Dysponują bronia jaka wyprzedza świat o 50 lat. To oczywiste że tak postępuje każdy kto czuje się Bogiem. Zuckerberg ma tego pecha że musi być publiczny, taka natura Facebooka. Pyatnie tylko czy ten Zuckerberg to jest Zuckerberg.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX