Komentarze (125)
Dostaliśmy 500 plus i jest nam tak dobrze, jak wtedy, gdy do władzy dochodził Donald Tusk. Pokazują to badania nastrojów konsumentów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • grosz-ek

  Oceniono 13 razy 1

  I co z tego, że konsumpcja nam będzie rosła, jak inwestycje spadają na łeb i szyję wypierane przez rosnące wydatki budżetowe finansowane z emisji długu. W ten sposób przejadamy naszą przyszłość. Już teraz się mówi, że takiego rozmachu inwestycyjnego w budowaniu infrastruktury jaki był za PO to nie będzie, bo rząd i większość parlamentarna ma inne priorytety. Praktycznie wszystkie przetargi stoją, bo urzędnicy po prostu się boją je organizować. Dawniej co rusz było słychać o podpisaniu nowego kontraktu, a teraz? Cisza, spokój, nic się nie dzieje.

 • lob1

  Oceniono 19 razy 1

  Nie spadło Wam to z nieba,tylko ktoś musi na to ciężko pracować,żebyście mogli dostać za darmo.

 • agened

  Oceniono 11 razy 1

  Kto dostał ten dostał.

 • red.filipek

  0

  Mam prośbę do beneficjentów programu 500+, żeby sobie policzyli i gdzieś zapisali, ile jakiegoś towaru, który jest u nich w powszechnym użyciu, mogli kupić za swoje miesięczne wynagrodzenie bezpośrednio przed wejściem "500+". Powinniście to jeszcze pamiętać! To może być np. chleb określonego gatunku, ale nie koniecznie. Może być paliwo lub cokolwiek innego. Chodzi o to, żeby Wam ta karteczka nie zginęła i był do niej dostęp w 2019 roku.

 • Zbigniew Sztranc

  0

  Najlepszym barometrem euforii konsumentów jest wzrost obrotow Biedroni i lawety ze złomem komunikacyjńym kupowanym na szrotach i sprzedawanych sywerenowi z grupy 500+ za 1500

 • wranek

  0

  Najlepsze nastroje konsumenckie mieliśmy w latach 70 i 80-tych.
  Pieniądz ludzi parzył, każdy kupował rzeczy nawet niepotrzebne, żeby się pozbyć gotówki.
  Zaczyna śmierdzieć komuną...

 • ml2403

  Oceniono 6 razy 0

  Jest nam tak dobrze jak człowiekowi, który poczuł w ręce pieniądze pożyczone w Providencie i na razie nie myśli o spłacie. Ten sen się jednak skończy, a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

 • wranek

  Oceniono 4 razy 0

  Sytuacja przypomina pierwsze lata władzy Hugo Haveza. Na początku, biednym, polepszyło się.
  Teraz, tym, którym się początkowo polepszyło, znacznie się pogorszyło. Brak im jedzenia.
  Pamiętajcie, o tym, kaczystowcy.

 • franklyn777

  Oceniono 8 razy 0

  Wszystko to bańka mydlana która pęknie 2 stycznia 2017 roku. Podwyżka minimalnego wynagrodzenia i minimalna płaca 12-13 pln za godzinę spowodują 30% podwyżki każdego produktu w sklepie. Przecież pracodawcy nie dadzą ludziom zarobić za darmo, podniosą ceny swoich usług i produktów. Zobaczycie , że obudzimy się 2 stycznia i zobaczymy cenę mleka powyżej 5 pln...no i wtedy się zacznie, ludzie na ulicach zaczną palić oponki i wywiozą PISiorów na taczkach do pierdla...

 • piswatch

  Oceniono 6 razy 0

  Dajmy zatem ludziom po 2 000 zł to będzie jeszcze lepiej - dlaczego nikt na to jeszcze nie wpadł ???

 • tygrys102

  Oceniono 10 razy 0

  zadowoleni konsumenci...miłe złego początki...a za chwilę będzie wielki łomot i wielka ruina...finansowa

 • 0721x

  Oceniono 6 razy 0

  a jak by tak dać po 2000 + ty by był raj czyli czy się stoi czy się leży za zapładnianie się należy

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 10 razy 0

  1. Bezrobocie najnizsze od 25 lat i stale spada
  2, 500+ nakreca konsumpcje i rynek pracy
  3. Skuteczna sciagalnosc VAT-u i ukrocenie przestepczego procederu nielegalnego zwrotu VAT na podstawie lewych faktur zapewnila finansowanie 500+ na 2017 r.
  4. Umacniajaca sie zlotowka (wbrew zakleciom POwalonych)
  5. Nadchodzaca repolonizacja bankow wobec tragicznej sytuacji finansowej zagranicznych bankow-matek takich jak Unicredito, Commerzbank

  Same dobre wiesci. Dobra zmiana.

 • mikrobyznesmen

  Oceniono 24 razy 0

  ===Dostaliśmy 500 plus i jest nam tak dobrze===

  "Dostaliśmy 500+"?! jakie "śmy"?! "Śmy" mieli dostać 500+ na KAŻDE dziecko. Ale przed wyborami. Po wyborach już tylko na "każde drugie i następne dziecko do ukończenia 18 lat". Więc tego 500+ nie dostaliŚMY.
  I nie, nie jest NAM dobrze, bo mieliśmy wiele pomysłów na sensowne wydanie tych pieniędzy, i każdy był lepszy od przepijania i/lub wydania na siebie zamiast na dziecko.
  Mówcie więc i piszcie za siebie. Chyba, że "smy" w artykule to tzw. pluralis maiestatis - "My, król..."

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 9 razy -1

  Zdecydowanie pogorszylo sie UBekom, bo ich nadmuchane emeryturki przyjma niebawem ludzkie ksztalty. Stad KODorasci mocno UBolewaja nad tym.

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 7 razy -1

  A wnioski?.
  Opowiem wam o nich.Systemowym bogaczom jak Olbrychski czy Hania Lis sie pogorszylo, zwyklemu Kowalskiemu polepszylo.

 • lob1

  Oceniono 13 razy -1

  Pewnie!jak wypił za 500+ to mają dobre nastroje.Do roboty a nie rozdawać.To są pieniądze zarobione ciężką krwawicą przez ludzi pracujących w działach produkcyjnych,na halach,gdzie się coś buduje,a nie w biurach,gdzie tworzą tony makulatury.Wszyscy jak coś dostaną za darmo to cię cieszą,ale ktoś musiał na to zarobić.

 • mireczekb

  Oceniono 4 razy -2

  Dobra zmiana zaczyna przynosić pozytywne efekty. Tak trzymać ... i nie oglądać się na nowoczesnych POpaprańców, nie pro-polskie media i żadne komisje, Trybunały, KOD-y i "elyty" z pomiotu komuszego. Róbcie swoje.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 2 razy -2

  A więc było jedna z kimcprzegrać a na dodatek ludzie zachwyceni rozpieprzeniem Platformy, tak jak 9 lat temu byli zachwyceni rozpieprzeniem SLD

 • gzymek12

  Oceniono 6 razy -2

  pomóżcie !!!!!
  👌👌👌👌👌👌
  komu przyznać tytuł "Bałwana Bałtyku", Donaldowi T. czy Bolkowi W. ?!!!!

 • oldthor

  Oceniono 4 razy -2

  PKB wzrastał 7%, a Tusku: "przyspieszymy wzrost gospodarczy" itd., więc ludzie nie bali się brać kredytów frankowych i Tusk zaprowadził frankowców jak bydło do rzeźni

 • alfalfa

  Oceniono 7 razy -3

  Donald "Kłamca" Tusk.
  A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX