Komentarze (70)
Kolejny cios w w Delikatesy Alma. To koniec "Klubu Konesera". Pracownicy żądają pieniędzy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • edr66

  Oceniono 1 raz -1

  Kto wymyśla takie debilne tytuły?? Ciosem dla przedsiębiorstwa jest żądanie wypłacenia zaległej zapłaty pracownikom?!?!??? Do cholery jasnej - to jest podstawowy obowiązek pracodawcy. Puste półki świadczą o tym, że Alma produkty, które do pewnego czasu tam były sprzedała. Co więc z kasą z ich sprzedaży? Dostawcy jej nie dostali, pracownicy jak się okazuje też nie, więc ktoś chyba coś zajumał. A pożal się Boże redaktorzyna p..li o ciosie!!!! Może jeszcze doda, że to była zdrada o świcie?

 • ogniesteoczy

  Oceniono 1 raz -1

  bo marketing był do dupy :)
  trzeba było reklamy robić, że plaps nie chodzi do almy i by były tłumy.
  Selekcję na bramkach itd...

 • laborant1

  Oceniono 3 razy -1

  Na co wymienia... te punkty ....
  Na ocet ????

 • pacta

  Oceniono 5 razy -1

  Niestety, jeżeli codziennie w jednym z marketów wystawia się 2 lub 3 wózki sklepowe wypełnione przeterminowanym towarem, to gdzieś te straty trzeba niwelować. Almę, podobnie jak wcześniej upadłe Bomi zawsze ceniłem za bardzo duży wybów win, serów oraz niszowych wędlin. Rzeczywiście, ceny niektórych wyrobów mogły przyprawić o zawrót głowy, ale za jakość i sposób ekspozycji zawsze mieli u mnie ogromnego plusa. Ostatnio byłem świadkiem "układania" towaru w jednym ze sklepów Biedronka. Pani z magazynu nie owijając w bawełnę wyrzuciła z opakowania kartonowego produkty prosto na półkę w sposób w jaki gospodarz zdaje pasze do koryta wygłodniałej trzodzie. Biedronka zapłaciła już wysoką cenę za łamanie praw pracowniczych i odnoszę wrażenie, że niebawem panowie z Portugalii ponownie sięgną dna. Niemieccy mocodawcy z Lidla również powoli powinni zapomnieć o spokojnym śnie. Pytam sie tylko, gdzie są te rzesze decydentów, urzędników, prezesów polskich spółek handlujących spożywką i innych pseudo biznesmenów, którzy przed laty w bezmyślny sposób oddali polski handel w obce ręce. Nie bez winy jest również część polskich producentów i dystrybutorów, którzy godzili sie na upychanie towaru na sklepowych pułkach w cenach niższych od tych, które otrzymywali polscy hurtownicy, od lat lojalnie współpracujący, płacący gotówką lub w terminie ustalonym w przelewie? Ostatnimi bastionami wydają się być bezskutecznie zarzynane PSS'y i nieliczne sieci trzymane w polskich rękach. Panowie "Piotr i Paweł", nie dajcie się :)

 • rtrwt

  Oceniono 15 razy -1

  Szkoda.

 • nelsonpuszysty

  Oceniono 8 razy -2

  "Kartę Klubu Konesera Pan posiada ?" to pytanie, stawiane przez żle przeszkoloną, niemiłą i nieestetyczną kasjerkę, patrzącą wilkiem na dziwadło, kupujące jakąś tam mozarellę, kiedy przecież można wpieprzać ser biały półtłusty - to skłoniło mnie do puszczenia Almy kantem. Dodatkową okkolicznością obciążającą była nachalna autopromocja Mazgaja jako znawcy win i smakosza - pamiętam gościa, jak walił jabcoka i stołował się w barze mlecznym "Górnik" na rogu Czystej i Dolnych Młynów w Krakowie (instnieje do dziś). Z chama król i koneser, śmiechu warte.

 • hdtvpolska

  Oceniono 12 razy -2

  ALMA - typowa Polska sieć handlowa. Ceny 35% wyższe niż w Biedronce.
  WYDYMAĆ klienta na opcji LUXUS po Polsku.
  Na handlu trzeba się znać i go organizować.
  Polskie kierownictwo BIEDRONKA to bardzo młody i wykształcony zespół super fachowców od organizacji sprzedaży. To CUD, że inwestor europejski (Portugalia 2005r.) to namierzył i powierzył rozwój sieci polskim ekspertom.
  BIEDRONKA to wzór dla wszystkich europejskich sieci sprzedażowych.

 • starczypl

  Oceniono 7 razy -3

  takim "biznesmenem" na kredyt, za cudze pieniądze - to panie mazgaj - "każden głupi" może być... mentor biznesu...śmiech na sali

 • hdtvpolska

  Oceniono 4 razy -4

  Na marginesie handlu:
  Ostatnie dwa tygodnie żywiłem się w Hotelu WINDSOR w Jahrance pod Warszawą (PiS to główny klient).
  Zawsze przez 14 dni jadłem obiady w tym ryby:
  - śniadaniowy łosoś wędzony na zimno to słony skandal i oszustwo,
  - dorsz atlantycki to śmieć gumowy i bez smaku,
  - sandacz to masa śmierdząca na słodko,
  - karmazyn miał nieco przypominać rybę, ale tylko nieco,
  Innych ryb przez 14 dni nie zauważyłem.
  Skandal to brak w ofercie kotleta schabowego z ziemniakami i kapustą.

 • lech2011

  Oceniono 12 razy -4

  tak to jest jak się stosuje wysokie ceny na towary, które u innych można kupić dużo taniej....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX