Komentarze (46)
Przepisy dla młodych kierowców nie wejdą w życie w styczniu 2017. Cepik 2 opóźniony. Nikt nie wie o ile
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • a.k.traper

  Oceniono 12 razy -2

  No patrzajta ludziska, mamy takich zdolnych informatyków a prostego systemu nie ma komu zrobić, a to karty pacjenta a to ewidencji pojazdów tylko ZUS i US wiedzą kto i ile ma zapłacić.
  Dziwne, ze to w krajach zgniłego i lewackiego zachodu mają takie systemy i nawet działają od dawna, kilka lat temu policja pochwaliła się, że mają jakiś system rozpoznawania twarzy a ja ponad 15 lat temu już się takim bawiłem w prywatnej firmie zagranicznej, ciekawe czy bazę danych też mają czy tylko zliczanie osób, śmiech mnie ogarnął gdy trwały licytacje ile gdzieś tam ludzi się zebrało, duże centra handlowe mają takie systemy i potrafią zliczyć ilu klientów ich odwiedziło, w jakie dni i w jakich godzinach.
  My zawsze tworzymy nasze i najlepsze a świat już przechodzi do następnej generacji, nawet Rosjanie mają takie cuda, tylko u nich się to stosuje w zależności od potrzeb.

 • pumpernik

  Oceniono 10 razy -2

  W MC możliwe jest tylko hurtowe udostępnianie baz danych o obywatelach każdemu, kto ma na to ochotę.

 • e.olsen

  Oceniono 8 razy -2

  Ten cały CEPIK jest jak Yeti - wszyscy o nim słyszą od lat, ale nikt go jeszcze nie widział...

 • fafarafafafa

  Oceniono 20 razy -2

  "Nie mogłyby przekraczać 50 km w mieście (nawet jeśli znaki zezwalałyby na szybszą jazdę) i 80 km w terenie niezabudowanym". Czyli nie mogłyby przejechać z jednego końca Warszawy na drugi i z powrotem, bo to łącznie dalej niż 50km. Nauczcie się wreszcie, tępaki, że 50km to określenie odległości, a prędkość wyraża się w kilometrach na godzinę!

 • maniutek777

  Oceniono 6 razy -2

  Zrób dziurawy system. Mów że przez komunistów. Microsoft

 • pis_znowu_lze

  Oceniono 9 razy -3

  Czego się pisi nie dotkną, to spieprzą. Oczywiście - wina Tuska.

 • hefajstos1

  Oceniono 11 razy -5

  Trzeba zatrudnić więcej Misiewiczów.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 8 razy -6

  jak widać DURNA zmiana DAJE radę

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 13 razy -7

  Wystarczyło 10 miesięcy PiEowskim Misiewiczom aby nic nie działało. Gdziekolwiek sie nie spojrzy bałagan, chaos i burdel. Oto sukcesy PiS. A gospodarka leci w dół w kierunku recesji.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 13 razy -7

  Trole oczywiście krzyczą wina Tuska. A co ma krzyczeć ta złodziejska PiSowska watacha która położyła wszystko. Inwestycje lezą, informatyzacja leży. Jednymie Misiewicze kradna a trole za 1,50 piszą te brednie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX