Kończą się Świeżaki w Biedronce. Klienci atakują sieć. Tymczasem w regulaminie...

W sklepach Biedronki zaczyna brakować Świeżaków. Klienci sieci przez ostatnie miesiące pieczołowicie zbierali naklejki za zakupy, aby otrzymać maskotki za darmo. Teraz czują się oszukani.

Klienci z całej Polski narzekają, że nie mogą już dostać maskotek Świeżaków, choć akcja jeszcze trwa (naklejki można zbierać do 20 listopada, a wymieniać je na maskotki do 4 grudnia br.).

Swojej dezaprobacie klienci dają upust m.in. w portalach społecznościowych. 

Tymczasem w regulaminie...

Niektórzy klienci straszą Biedronkę nawet Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. "Zamierzam szukać sprawiedliwości nawet w urzędzie ochrony praw konsumenta" - pisze jedna z klientek.

Trudno będzie im jednak dowieść swoich racji, gdyż Biedronka dobrze zabezpieczyła się w regulaminie akcji.

Fragment regulaminu akcji 'GANG ŚWIEŻAKÓW'Fragment regulaminu akcji 'GANG ŚWIEŻAKÓW' źródło: gangswiezakow.biedronka.pl/

Sytuacja może być rozczarowująca, niemniej uczestnicy przystępując do zbierania naklejek powinni mieć świadomość, że liczba Świeżaków jest ograniczona i mogą być problemy z ich dostępnością. Oczywiście jeśli przeczytali regulamin.

Będą dostawy

Biedronka reaguje na "świeżakowy” kryzys i zapowiada nowe dostawy maskotek. „Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji „Gang Świeżaków”, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów. Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna” – pisze w specjalnym oświadczeniu  Jeronimo Martins Polska, właściciel Biedronki.

Przypomnijmy - w ramach trwającej od końca sierpnia taką maskotkę można otrzymać za darmo za 60 naklejek. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane 40 zł, dyskont przewidział jednak dodatkowe punkty za:

 • zakupy z kartą lojalnościową „Moja Biedronka”;
 • kupno warzywa lub owocu;
 • kupno produktu z oferty specjalnej

Czytaj więcej: Żeby dostać tę maskotkę, musisz wydać w Biedronce nawet 2400 zł. Na chińskim Allegro kupisz ją za 25 zł

Więcej o:
Komentarze (142)
Kończą się Świeżaki w Biedronce. Klienci atakują sieć. Tymczasem w regulaminie...
Zaloguj się
 • pawel2571

  Oceniono 26 razy 22

  Ludzi poebało.

 • sselrats

  Oceniono 29 razy 17

  Czym roznia sie klienci Biedronki od klientow Lidla? Klienci z Biedronki nie rozumieja regulaminow promocji a klienci Lidla rozumieja je bardzo dobrze.

 • mydeer

  Oceniono 35 razy 13

  Nigdy nie brałem tych gó...anych naklejek i sądziłem, w swej naiwności, że nikt normalny nie będzie się pierniczył z ich zbieraniem żeby dostać pluszaka z Chin. A tu proszę, nie tylko zbierali, ale i pluszaków już brakuje!

  Zawsze gdy myślę, że ludzka głupota już mnie nie zaskoczy, życie pokazuje mi, jak bardzo się myliłem...

 • elemir

  Oceniono 9 razy 7

  Najzabawniejsza jest procedura rejestracji, w wyniku której numer telefonu klienta trafia do chyba 5 spółek marketingowych. Jak ktoś lubi telemarketing to powinien popędzić do rejestracji choćby z tego powodu.

 • krisdebarg

  Oceniono 10 razy 6

  ta gow....niania promocja tylko kasy blokuje

 • twojposel

  Oceniono 8 razy 6

  O co chodzi???? Mało to różnych pluszaków??? Dlaczego muszą być właśnie TE!?!?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX