Komentarze (151)
Gdybyśmy byli rządem, to tymi danymi byśmy się chwalili. Polacy w końcu przyznają, że im się poprawiło
Zaloguj się
 • frodozbagien

  Oceniono 19 razy 15

  to żeby w listopadzie 2017 też Polacy przyznali, że jest im lepiej niż przed rokiem proponuję podwoić 500+ !

 • arius9

  Oceniono 15 razy 11

  Kiedy Gierek zostal wybrany na I sekretarza tez sie Polakom polepszylo, miedzy innymi dzieki ogromnemu zadluzeniu panstwa. Co bylo pozniej wszyscy wiecie.

 • tematdnia

  Oceniono 35 razy 7

  I jaki zwiazek ma ten upust sentymentu dla Clinton w artykule o Polskach?
  Nie pierwszy to kraj i nie pierwsze wybory gdzie suma glosow na jednego z kandydatow jest wieksza od tego co wygral (lub part co wygrala) System wyborczy jest taki a nie inny i rowny dla obu kandydatow! Gdyby sytuacja byla odwrotna - co byscie napisali?
  Ciezcie sie ze Polacy zyja lepiej i dajcie Amerykanom zyc tym co maja

 • kuma1

  Oceniono 4 razy 4

  Z tego wynika jedno, wszyscy którzy negatywnie oceniali swoją sytuację w Polsce, wyjechali już z Polski, nie czekając na spełnienie ziemi obiecanej wg Prezesa , Dudę i Beatę Szydło z kampanii. Wszystko wskazuje, że Polsce nawet szarańcza i cholera nie potrafiła by tego spowodować co Prezes potrafi w dwa lata.!

 • janusz_bezlitosny

  Oceniono 120 razy 4

  Jedna prosba, kiedy piszecie o POLAKCH, nie piszcie w formie "my". Nie macie z nami kompletnie nic wspólnego. Bez odbioru.

 • clamcay

  Oceniono 44 razy 4

  ja bym na miejscu Schetyny w trybie pilnym organizował posiedzenie Gabinetu Cieni!

 • niezalany

  Oceniono 3 razy 3

  no proszę, wystraczyło pińcet srebrników... a jak to się ma w relacji do długu poblicznego? o ile tenże wzrósł?

 • sclavus

  Oceniono 3 razy 3

  ... ostali ludziska po "pińcet+", to im się polepszyło, ale... czy te ludziska wiedzą, że tak naprawdę, to im się pogorszyło i to nie tylko im, bo wszystkim?
  ***
  Znane jest powiedzenie, że "z pustego i Salomon nie naleje", ale PiS dal radę :D - nalewa...!! Póki co - nalewa!
  Tyle tylko, że to "puste", napełniane jest pożyczkami, które trzeba będzie spłacić... ponieważ gospodarka się wali, to - niestety - z tego co "nalał" ... a to dopiero pierwszy rok panprezesa i jeszcze dokładnie tego nie widać... i jak na razie, prze do dołu tylko "pińcet+"...
  Od przyszłego roku wejdą w życie inne "+" i się zacznie: kwota wolna raczej ich nie pogrąży, bo jest tak skonstruowana, że jeszcze na nie zarobią, tyle, że nie będą to miliardy, ale z obniżeniem wieku już jest, że będzie to kosztowało miliardy właśnie i tak będzie z każdym pisim pomysłem, bo nie masz w ich szeregach ani jednego ekonomisty z prawdziwego zdarzenia... a jak już się jakiś znajdzie - to musi przestawić się na "pisią ekonomię"!!
  ***
  Pisie pomysły sprawią (już sprawiły!), że raiting Polski będzie się obniżał, co sprawi, że obligacje państwowe będą wykupywane na wyższy procent a to są miliardy więcej do spłacenia... wartość złotówki spada, a to są również miliardy więcej do spłacenia... co spowoduje, że te "pińcet+" zmieni się szybko w "1000-" (już się zmienia: od nowego roku VAT miał wrócić do poziomu 22%, ale nie wróci)
  ***
  Czyli: mądry Polak po szkodzie, a przed szkodą - głupi jak but... bo uwierzył, że panprezes przechytrzył Salomona!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX