Czyhasz na TĘ promocję Lidla? Uwaga, zapasy już się kończą, warto się pośpieszyć

Osoby, które robią ostatnio namiętnie zakupy w Lidlu aby zdobyć książkę "Kuchnia Polska - według Pawła Małeckiego?, powinny się pośpieszyć. Teoretycznie promocja trwa do 14 grudnia (środa w przyszłym tygodniu), ale Lidl przewiduje, że ze względu na duże zainteresowanie zakończy się ona już w najbliższych dniach.

Klienci Lidla od 28 listopada dostają specjalne naklejki za każde wydane 50 zł. Po zebraniu 6 naklejek, za symboliczną dopłatą 1 grosza, mogą otrzymać książkę „Kuchnia Polska – według Pawła Małeckiego”. Akcja trwa do 14 grudnia lub do wyczerpania zapasów. I niewykluczone, że ten drugi warunek zostanie spełniony, bo Lidl w przesłanej właśnie do nas informacji poinformował: „ze względu na duże zainteresowanie promocją przewiduje się, że zakończy się ona w najbliższych dniach”.

Klienci Lidla piszą na fanpage’u sieci, że nie mogą już dostać tej książki. Lidl zachęca do poszukiwania w innych sklepach i przyznaje, że „sytuacja dynamicznie się rozwija”.

Do 30 listopada na podobnych zasadach można było otrzymać książkę „Kuchnia Polska – według Karola Okrasy”.

Roboty od soboty

Tymczasem już od 10 grudnia w Lidlu pojawi się w sprzedaży robot kuchenny Silvercrest – Monsieur Cuisine Plus. Jego cena to 888 zł. Urządzenie umożliwia: smażenie, gotowanie (w tym gotowanie na parze), ubijanie, rozdrabnianie i siekanie, miksowanie, mieszanie, blendowanie oraz ważenie. To kolejna odsłona „walki na roboty” pomiędzy Lidlem a Biedronką.

Czytaj więcej: Kolejne wielkie starcie Lidla i Biedronki. Tym razem walczą na... roboty kuchenne

W fanpage’u Lidla padają już pytania, że robota kuchennego można sobie „zaklepać”. Okazuje się, że będzie istniała taka możliwość.

Więcej o:
Komentarze (54)
Czyhasz na TĘ promocję Lidla? Uwaga, zapasy już się kończą, warto się pośpieszyć
Zaloguj się
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 9 razy 5

  Czycha ktoś? Na kogo w redakcji ktoś czycha? Czy może ktoś już ma manię prześladowczą tudzież jakieś schizoidalne objawienia?

 • facio60

  Oceniono 4 razy 4

  Powiedzcie mi, proszę, ci którzy kupili te książki robiąc zakupy w Lidlu za 600 zł i płacąc jeden grosz, PO CO WAM TA KSIĄŻKA? Czy ktokolwiek z was pitrasi potrawy i je przyrządza patrząc w te książki? Ilu z was ma na to czas i ochotę?
  Poza tym, większość takich informacji jest w necie. Podejrzewam, że będzie to klasyczny kolejny pułkownik w regale, względnie prezent.

 • readme.txt

  Oceniono 5 razy 3

  Co ja czytam? KUR*A!

 • incienso

  Oceniono 11 razy 3

  TA promocja od Lidl'a jest zachwycająca! Nie uwierzycie w NIĄ! Ja osobiście lubię TO i jestem tym gestem zachwycony!! Zmasakrował mnie Lidl i zmiażdżył. Co za zachwycający gest TO!

 • derek.4

  Oceniono 6 razy 2

  Nie czyham na ten "bestseller" tak jak nie czyham na kolejne wydanie Wybiórczej.

 • mzungu2

  Oceniono 2 razy 2

  Ten sam robot w Angli, bez łaski i rezerwacji, w kazdym Lidlu stoi za 79,99 funta. rzeczywiście niebywała okazja dla polskich klientów. Dodać warto, że te 80 funtów to dniówka na stanowisku wymagającym tylko niewielkich kwalifikacji. W Polsce to dwa tygodnie pracy na podobnym stanowisku. W nagłówku artykułu zabrakło dopisku:"ARTYKÓŁ SPONSOROWANY"

 • sigit

  Oceniono 2 razy 2

  Gó...ana reklama. Ile dostaliście? Nie, nie będę latał po kupony do Lidla, bo mnie straszycie. Nie będę również dobijał do 50zł, żeby zdobyć choćby jeden kupon. To zabawa dla ludzi zbierających warzywa z Biedronki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX