Jego transmisję z ostatniej gali KSW oglądało ponad 30 tys. osób. Złapała go policja, grożą mu 2 lata więzienia. A to nie koniec jego kłopotów

Opolska i kluczborska policja zatrzymały mężczyznę podejrzanego o prowadzenie na Facebooku nielegalnej transmisji z 37. gali KSW. Grożą mu 2 lata więzienia i potężne konsekwencje finansowe.

Jak informuje opolska policja, nielegalnie udostępnioną galę 3 grudnia obejrzało ponad 33 tys. osób. Punktem kulminacyjnym gali była walka Pudzianowski - Popek.

Zatrzymany 30-latek usłyszał już zarzut „rozpowszechniania cudzego utworu bez uprawnienia”. Grozi mu do 2 lat więzienia. Policja podczas zatrzymania zabezpieczyła też telefon mężczyzny – gdyż to poprzez smartfon, wykorzystując funkcję Facebook Live, udostępniał on streaming transmisji z KSW.

Cyfrowy Polsat oszacował straty z tytułu utraconych korzyści, jakie spowodował cyperprzestępca, na 1,3 mln złotych. Jako, że Cyfrowy Polsat w zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa żądał także naprawienia szkody przez sprawcę, udostępnienie transmisji z gali KSW przez mężczyznę może mieć dla niego też drastyczne konsekwencje finansowe. Zadecyduje o nich sąd.

37. Galę KSW „Circus of Pain” legalnie można było oglądać jedynie za pośrednictwem usługi Pay-Per-View dla abonentów Cyfrowego Polsatu i użytkowników internetowej platformy VOD – Ipla. Usługa kosztowała 40 zł. 

Osobom, które oglądały piracką relację, nie grożą żadne konsekwencje. Oczywiście jednak Cyfrowy Polsat apeluje o korzystanie z legalnych źródeł transmisji.

Zobacz także WIDEO: KSW37. Smóda na Twitterze: Kompromitacja Sztuk Walki

Więcej o:
Komentarze (23)
Jego transmisję z ostatniej gali KSW oglądało ponad 30 tys. osób. Złapała go policja, grożą mu 2 lata więzienia. A to nie koniec jego kłopotów
Zaloguj się
 • princealbert

  Oceniono 19 razy 17

  Za oglądanie tych sterydowych niedorozwojów to nie ja powinienem płacić tylko mi powinni płacić.

 • voooo

  Oceniono 12 razy 10

  Polsat nic nie stracił bo nikt by tego nie kupił z tych oglądających za 40zł.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 10 razy 10

  ... a w Wigilię streaming "Kevina".

 • arend_dickmann

  Oceniono 6 razy 6

  Jak ukradną rower, to jest niska szkodliwość czynu. Ale jak się coś za darmo udostępnia to już jest wielkie przestępstwo. Żenada.

 • klemens1

  Oceniono 3 razy 3

  Oczywiście "gieniusze" z Polsatu założyli, że kto by nie oglądał streamingu, ten by na pewno zapłacił 40 pln.
  To jeszcze głupsze, niż założenie, że skoro podniesie się podatki o 5%, to wpływy z tych podatków też wzrosną o 5%.

 • antykonformista

  Oceniono 2 razy 2

  tę pożal się Boże "galę" transmitowały na żywo tysiące osób, sam snując się wtedy z nudów po Facebooku widziałem takich transmisji około PIĘĆ. jedne oglądało 30 osób, inne 100 i tak dalej.

  ciekawe czy Polsat będzie łapał tylko tych dużych, czy małych też? bo logicznie myśląc, jaka jest różnica, nie licząc skali?

  PS. a ten kolo? jakiś znany jutuber, albo inny "fejm"? czemu akurat jego transmisję wybrano, jak mu oglądało 30tyś osób, to by musiał mieć ze 100 000 obserwujących??

 • teczowa-szmata

  Oceniono 2 razy 2

  Nie było czego oglądać, a dawać 40 zł za tą żenadę?

 • distepfano

  Oceniono 1 raz 1

  No i co mi zrobią ?
  Ja nie mam nic, On nie ma nic, ale razem mamy tyle, by w pierdlu zawojować cały świat !
  Dwa lata urlopu wypoczynkowego na koszt podatników to dodatek do butonierki :))

 • chochelkadwa

  Oceniono 1 raz 1

  Ponieważ Polsat kombinuje z rajami podatkowymi i nie wspiera podatkami państwa, więc państwo nie powinno chronić interesów Polsatu - jakie to proste :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX