Komentarze (51)
Grudniowy zjazd obligacji 500 plus. I tak nikłe zainteresowanie nimi jeszcze spadło
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rojberek

  Oceniono 3 razy 1

  Może mi ktoś wytłumaczyć jaki ma sens wypłacanie dodatku na potrzeby dziecka, żeby ten dodatek nie został spożytkowany na dziecko ale inwestowany? Czy w takim razie te pieniądze nie trafiają na ten cel na jaki powinny? Czy to nie świadectwo tego, że pieniądze są marnotrawione w ten sposób, że państwo z pieniędzy podatników dopłaca osobom, które te pieniądze do celu, na które są wypłacane, nie są w ogóle potrzebne?

 • micross

  Oceniono 3 razy 1

  Widocznie woleli kupić se flaszke :)

 • miczum

  Oceniono 1 raz 1

  Grudzień to generalnie dość kiepski miesiąc na oszczedzanie, bo wydaktów świątecznych mnóstwo, więc na samej tylko tej podstawie nie ferował bym wyroków, że pomysł upada. Ale dużą popularnością to raczej nigdy nie będzie się cieszył.

 • az555

  Oceniono 1 raz 1

  0,02 % ,,obdarowanych" wierzy że to państwo przetrwa 6 lat.Myślałem,że tylko ja to wiem :(

 • farah

  Oceniono 7 razy 1

  To są ruscy żydzi najgorszego sortu. Chcą kupić naród pieniędzmi, które będzie spłacał ich następca. Kaczego glonojada już nie będzie, bo chociaż kurduple długo żyją to ten egzemplarz jest mocno wybrakowany i do tego nie ma kobiety (dodatkowy czynnik cmentarzyk PLUS +).
  Więc hulaj k

 • pela_46

  Oceniono 2 razy 0

  teraz pisiory rządzą, powsadzali swoich "fachowców" na intratne posady państwowe, więc trzepia kase jak ta lala! Wykupujta, sie nie bójta,bedzieta rządzic jeszcze parę dekad, więc wykupicie je z nadwyżką. No dalej.........

 • ostatniwolnyloginwtymportalu

  Oceniono 2 razy 0

  Jest jeszcze jeden aspekt całej sprawy. Jako ojciec jednego dziecka (zresztą niepełnosprawnego) nie jestem objęty programem 500+ a co za tym idzie nie mogę też nabywać Obligacji Rodzinnych. Skoro inne obligacje, które mogę już nabywać są gorzej oprocentowane, to chyba naturalne, że nie będę zainteresowany ich kupnem. Program preferencyjnie oprocentowanych obligacji dla określonej grupy, musi wpłynąć na obniżenie ogólnego zainteresowania obligacjami skarbowymi.

 • barrt21

  0

  "sie dodrukuje..."

 • maadzik3

  Oceniono 2 razy 0

  Długoterminowe oszczędzanie w pieniądzach ma sens tylko gdy papierowy pieniądz jest stabilny (najlepiej z parytetem w złocie) i niezależny politycznie. Obecnie żadna waluta nie spełnia tego wymogu. Drugi wymóg to bardzo niska inflacja lub jej brak. Polski rząd właśnie rozkręca inflację a ludzie pamiętają jeszcze PRL-owskie książeczki mieszkaniowe gdzie po 10 latach oszczędzania można było zjeść dobry obiad w restauracji. Skoro inflacja to oszczędzać jeżeli w ogóle można w złocie, walucie, ziemi ale nie w złotówkach

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 8 razy 0

  Za pare lat to będzie cyrk. Kto to spłaci? No, ale wtedy Morawiecki, siedząc na Karaibach, będzie miał to w doopie. Nie on będzie się martwił spłatami. On już przyszłość ma zapewnioną, teraz zajmie się naszą.

 • berek-oberek

  Oceniono 6 razy 0

  Bank oferuje 2,1% na 4 m-ce.

 • krynolinka

  Oceniono 12 razy -4

  Święta.I nad czym się tu zastanawiać .Następne w kwietniu.Potem wakacje .Będą lepsze i gorsze miesiące .

 • sthoss

  Oceniono 12 razy -10

  Hurra! Znowu im się coś nie udało! Moze został jeszcze jakiś szampan po ostatnich grupowych zwolnieniach w Agorze to będzie można wypić na pohybel PiSowkim nieudacznikom.

 • gr_ub_y

  Oceniono 15 razy -11

  Kompletna klapa to jest sprzedaż Gazety Wyborczej, która szorując już po dnie zalicza nowy spektakularny spadek sprzedaży.

  www.wirtualnemedia.pl/artykul/super-express-zwiekszyl-przewage-nad-gazete-wyborcza-ktora-stracila-najwiecej-sprzedaz-dziennikow-w-listopadzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX