Komentarze (395)
Ambasador USA przy UE o euro i Brexicie. Jego prognozy mogą szokować
Zaloguj się
 • oloros11

  Oceniono 140 razy 104

  widać ze US nie podoba się silna Unia - to koszmar dla US - zjednoczona i zintegrowana Unia mówiąca jednym głosem - fatalnie - co lepsze ni e podoba się to tez Rosji!!
  nie ma lekko - ale moim zdaniem Narody Europy powinny sie zjednoczyc nawet bez US w Nato - inaczej rozdrapia Europy dla siebie - US zdominuje zachod a Rosja zajmie wschod - tego chcecie przeciwnicy Unii!
  i nie opowiadajcie juz bredni o tzw Europie narodow - nie ma szansns
  szanse sa tyklko w Stanach Zjednoczonych Europy=y - ale wszelcy naziści, socjalisci- nazisci i kosciol katolicki do tego nie dopuści = jedni klekną przed US a drudzy przed Rosja

 • fervex.adult

  Oceniono 70 razy 54

  Az trudno uwierzyc ze to sie dzieje naprawde.. Ted Molloch to oportunista pokroju Nigela Farage. W dodatku troche chyba ograniczony umyslowo. Na Youtube w "Trump: An American Tragedy? - Live Panel Discussion from the Emmanuel Centre, London" w 1h23m mozna podziwiac jego zdolnosci intelektualnie. Twierdzi ze Obama to klamca bo namawial Brytyjczykow zeby glosowali przeciw Brexit :-)))

  Swoja droga jak mozna zaakceptowac na ambasadora przy Uni osobe ktora zyczy tej Uni upadku? Podziekowac mu za wspolprace i niech wraca za swoj Amerykanski mur.

 • pyosalpinx

  Oceniono 38 razy 32

  EU zostanie udupione przez dwoch oszolomow...Putina i Trumpa....tyle ze na boku ....rosnie innych przeciwnik...Chiny...

 • irenatender

  Oceniono 14 razy 12

  No cóż, amerykanie mają swoją dobrą zmianę, głupota i ciemnota nie zna granic. Idioci wszystkich krajów, łączcie się!

 • znafca_materii

  Oceniono 10 razy 10

  Wciąż nie wiadomo, czy Brexit w ogóle dojdzie do skutku. Obie izby parlamentu muszą go przegłosować a już są poważne tarcia wśród posłów i w Izbie Lordów.

 • Corven Dallas

  Oceniono 12 razy 10

  Prawda jest taka że zjednoczona Europa jest mocno nie na rękę zarówno Moskwie jak i Waszyngtownowi. Dlaczego? Ano dokładnie z tego samego powodu. Każdy kraj z osobna łatwiej ograć niż dużą wspólnotę czy to w porozumieniach handlowych czy politycznych..
  Takie USA czy Rosja w relacji z UE negocjować musi jak równy z równym lub często jak słabszy z silniejszym natomiast gdyby negocjowali z każdym krajem z osobna to (USA, Rosja) zawsze mają mocniejszą pozycję i negocjacyjną i mogą wymuszać pewne ustępstwa..
  USA = Rosja i tyle..

 • titta

  Oceniono 12 razy 10

  Sponsored by Putin?

 • olo-international

  Oceniono 12 razy 10

  Trump woli negocjować (z pozycji siły) z każdym z krajów z osobna, niż z jedną wielka silną Unią. Niestety nasi PiSowcy tego nie kumają.....

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 11 razy 9

  Ameryka i Rosja marzą o tym/Podzielona Europa to super sprawa z ich punktu widzenia. Małego można dowolnie rozgrywać. można anektować małe kraje (prawa panie Putin?) szkoda, że Europejczycy okazali się baranami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX