Komentarze (47)
Zaskakująco mocne ostrzeżenie agencji Fitch. Trump niesie zagrożenie dla globalnej gospodarki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • arbor_1

  Oceniono 5 razy 1

  Obajtek jest znajomym Szydłowej -- i wszystko jasne. U nich, w PIS, karieęe robią i zatrudniani sa mierni ale wierni, stąd tyle wypadków i zapaść gospodarcza

 • popierwsze

  Oceniono 9 razy 1

  Oj , wszedł komuś w paradę ten Trump. Nawet w Polsce ujadają amerykańskie kundle (czyje kundle?)

 • dalacin4

  Oceniono 5 razy 1

  Wielka Brytania nie ma się o co martwić, zawsze była najbliżej USA i choćby całą Europę szlag trafił, to USA nie zostawi Brytanii na pastwę losu

 • silesius-germanicus

  Oceniono 15 razy 1

  Trump to zagrożenie dla koncernów,bandytów,złodzieji i menedżerów co za rok pracy 10 mln euro dostają.I jak tu nie protestować?

 • hummer_my_vehicle

  0

  Powstaje pytanie kto za tym wszystkim stoi - kto inm placi

 • foreks

  0

  Tymczasem prawdziwi inwestorzy znowu codziennie wynosili indeksy w USA na all time highs. Tak samo jak w Polsce all PiS highs.

 • wiarus25

  Oceniono 2 razy 0

  Zamknąć go z Kaczorem w jednej celi.

 • slimslider

  Oceniono 4 razy 0

  Oj zgrozo, globalny socjaliźmie,... a tak było fajnie przez powojenne dziesięciolecia żyć na garnuszku śmierdzącej hameryki.

 • awm10

  0

  I co na to Duda?

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 12 razy 0

  Myślę ze niewielu ludzi wiedziało co przygotuje Bama dla następcy. Trump zdawał sobie sprawę ze wszystko nie pójdzie prosto, jednak skala gnicia USA, daleko wyszła ponad wyobrażenia.Narazie Trumpa wstrzymały sprawy wewnętrzne. Gdzieś tam, jakis sędzina( skąd my to znamy?) moze dla swoich ideii zatrzymać państwo. Myślę ze Trump zaczyna wyciągać wnioski, będzie musiał po prostu wiele wewnątrz samych Stanow pozmieniac( definitywnie)..Demokracja zachodnia (unijna) i amerykanska( Obamy) spowodowala zahamowanie rozwoju panstw nad dyktatem ideologii, bez wzgledu na koszty i cene.Chodzilo o stworzenie zaplecza dla lewakow, ze gdy przegraja wybory, i tak beda u wladzy.Stworzono wiec system dajacy mozliwosc blokowania rzadzenia dla przeciwnikow politycznych.Wprowadzono tylnymi drzwiami rozowy totalitaryzm gwarantujacy wieczne rzady, nawet bez rzadzenia.Agencja Fitch dostrzega ze Trump nie chce zakonczyc na wypowiedziach, chce po prostu wprowadzac zmiany, ktore moga uderzyc w zwolennikow systemu Obamy.Przed nami dluga walka w USA (podobnie w Polsce).

 • stach_79

  Oceniono 9 razy -3

  A co się dziwić - prostak i ulicznica na tronie...

 • hotin

  Oceniono 15 razy -3

  Agencja ratingowa Fitch straszy, bo co jej pozostało? Polskę już sobie odpuściła, wiedząc że z naszym rządem i jego polityką nie wygra to szuka innych.

 • cosiedziejetutaj

  Oceniono 11 razy -5

  Oj oj... korposmiecie beda musialy produkowac w USA jezeli beda chcialy tam sprzedawac swoj syf (a beda)... oj oj nasz wspanialy sojusznik Chinski sie posypie jak rynki sie zamkna! CO TO BEDZIE? JAK ZYC? Ja sobie poradze ale o "ekspertach" tego samego powiedziec nie moge.

 • 4v

  Oceniono 13 razy -5

  Wygląda na to że każdy kto nie trzyma z pasibrzuchami oligarchami amerykańskimi, jest przez te wszystkie agencje "ostrzegany". Czy one po to powstały właśnie, i po to istnieją?

  prawda jest taka, że światu bardzo dobrze by zrobiło, gdyby USA zajęły się sobą. Europę to tylko wzmocni. i wojen prawie nie będzie. chyba więcej niż połowa wojen XXI wieku to te z udziałem, takim czy innym, USA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX