Komentarze (64)
Samoloty nie będą latać do Wielkiej Brytanii? Szef Ryanaira straszy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ????? ????????

  Oceniono 7 razy -3

  Anglicy późnie GB zawsze sobie doskonale radzili porównując do kontynetu, chociażby patrząc na system prawny, negacje władzy boskiej i iinych bzdur, którymi duża część Europy wciąż żyje. Dadzą rade i teraz .

 • kibolbandyta

  Oceniono 10 razy -4

  Gó wno a nie istnieje prawdopodobieństwo. Prawdopodobieństwo też było, że na Węgrzech nie będzie banków jak wprowadzili nowy podatek. Zasady handlu są jasne. Lepiej zarobić mniej niż w ogóle nie zarobić To straszenie Brexitem jest zabawne. Z tego co pamiętam Filipiny nie są w eurokołchozie. NIe przypominam sobie, żebym miał jakieś specjalne probleny, żeby polecieć na Filipiny.
  Ryanairem i tak latam bardzo rzadko. Ale tylko idiota uwierzy, że Ryanair zrezydnuje z kury znoszącej złote jajka jakim jest UK.

 • yaa

  Oceniono 6 razy -4

  Europejski Trybunał Sprawiedliwości nie istnieje od 1 grudnia 2009. Istnieje za to Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Ponad 7 lat to zbyt mało aby dziennikarze to dostrzegli ???

 • jnd

  Oceniono 7 razy -7

  Najchetniej bym powiedzial sela vi tej zlodziejskiej firmie co brala udzial w okradaniu polakow za posrednictwem firmmatek i amber gold.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX