Komentarze (47)
Na czym zarabia Facebook? [MODEL BIZNESOWY]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • grma

  0

  Najsprytniejszym zabiegiem facebooka jest to, że posty pojawiające się po płatnym mają dużo niższy zasięg niż te sprzed płatności. Tym samym by utrzymać zasięg należałoby wszystko kolejne opłacać. Oczywiście można też poczekać kilka-kilkanaście dni by zasięgi wróciły do normy.

 • facebook-lazysundayperfumes

  Oceniono 5 razy -3

  Trochę bez sensu jest wykupywanie reklam perfum, później co-mam je sprzedawać drożej? Za o owszem-reklamy wykupują i później mi się wyświetlają różne wynalazki oszustów sprzedajacych podróbki, a jak pytam facebooka dlaczego to widzę, to mi odpowiada, że tamta firma chciała dotrzeć do takich a owakich odbiorców. Sprzedawcy podróbek mają taka marżę, że im starcza na reklamę wszędzie i promowanie się płatne w każdym miejscu, bo jak naiwni kupią podróbki to mają pokryte koszty wszystkiego i ogromny zarobek. Niestety-naiwnych jest wielu, znam takich co mają własne grupy sprzedażowe i po 3000 dziękujących im sierotków myślących, że kupili oryginalne testery perfum :P

 • bosman_maly

  Oceniono 5 razy -5

  Jedyne reklamy, na które zwracam uwagę, to z lokowaniem produkty w ciekawym filmiku, poleconym przez wyselekcjonowanych znajomych. Na mnie reklamodawcy tracą te 4 dolary.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX