Komentarze (231)
Nowe zasady abonamentu wejdą w życie szybciej niż zakładano. Możliwe, że nawet już w czerwcu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hopsiupbec

  Oceniono 10 razy 8

  "Operatorzy będą "donosić" na klientów"
  "Za chwilę i tak abonament z PIT-em"

  Niby chodzi o abonament, a tak naprawdę o permanentną inwigilację. Skoro Echelon jest zły, to jak nazwać to qstwo?

 • 55kris

  Oceniono 6 razy 6

  Od czasu gdy pis przejął TVP i zamienił ją w tvpis nie oglądam jej programów. Dlaczego zatem mam płacić za coś, czego nie mam zamiaru używać???? Niech kłamczyński zakoduje swoje programy i w takiej formie dostarczy kablówkom. Kto będzie chciał to oglądać, niech płaci! Zakodowałbym jeszcze tzw. telewizję katolicką Trwam.

 • jag83

  Oceniono 6 razy 6

  Ja płacę abonament bez wezwania. W związku z tym chcę mieć wpływ na program. Nie chcę oglądać PIS-iej TV ani słuchać PIS-iego radia. Nie zgadzam się na fikcję tzw. mediów narodowych. Te media zostały zawłaszczone przez PIS bezprawnie.

 • batongazeta.pl

  Oceniono 6 razy 6

  klan, m jak d pa gdzie tylko rozwody i spanie każdy z każdym bagienne dziewczyny to ma być misja?

 • qrzysiu

  Oceniono 6 razy 6

  Mają rozmach sqrwisyny... zwłaszcza do nie swoich pieniędzy

 • Oceniono 6 razy 6

  „Skoro tacy dostawcy uzyskują korzyści z rozprowadzania programów nadawcy publicznego, uzasadnione jest włączenie ich w system poboru opłat abonamentowych, z których wpływy przeznaczane są na realizację misji publicznej tych nadawców”
  Mam nadzieję, że operatorzy cyfrowi już myślą nad pakietami NIE OBEJMUJĄCYMI TVPIS. Wtedy nie będą mieli obowiązku "donosić" na takiego klienta.

 • Mariusz Monika

  Oceniono 6 razy 6

  Sugeruję w ramach protestu wypowiedzenie umów kablówkom i komisyjne złomowanie odbiorników.
  Wiem że to trudne, kilkanaście lat temu sam chorowałem po wyrzuceniu telewizora, ale dużo trudniej było rzucić palenie. Wystarczy że zrobi to kilkanaście procent uzytkowników
  Z autopsji wiem że bez telewizji życie jest możliwe, w przeciwieństwie do życia bez piwa ( ale czeskiego lub własnej roboty, reżimu PO-PiS nie wspieram )

  W stanie wojennym chodziliśmy na ostantacyjne spacery w czasie trwania DTV

  Halko, Polacy, macie jeszcze jajca???

 • robotnik61

  Oceniono 11 razy 5

  Co to jest abonament? Czy mam płacić za oglądanie TV rządowej, czy za posiadanie telewizora? Bo jeśli za posiadanie to chyba to nie będzie zgodne z Konstytucją RP, jeśli rząd chce pieniędzy za oglądanie to niech zakoduje tą całą niby publiczną telewizję i wtedy przekonamy się ile ludzi naprawdę ogląda te wypociny Kurskiego. Jeśli mamy płacić za posiadanie odbiornika to może wprowadzić abonament na buty albo majtki. Można ustalić cennik np. za slipy 15 złotych abonamentu a za bokserki 25 PLN a za stringi 100 zł bo w nich jest najmniej materiału tak jak w TV rządowej.

 • korcia2000

  Oceniono 9 razy 5

  Propaganda TVP trzeszczy w szwach. Trzeba jak najszybciej zedrzeć skórę z obywateli.

 • hhesse

  Oceniono 5 razy 5

  Trochę dziwi mnie stopień komplikacji tego procederu, przekazywanie danych klientów itp. Ciekawe zresztą, co na to GIODO/? Nie prościej jednak by było ściągać "haracz" od operatorów kablówki bez całego tego zamieszania. Tak, wiem operatorzy na pewno podniosą ceny dla klientów, ale nie ma przynajmniej tej dość wątpliwej zabawy z danymi osobowymi. Tak zupełnie na marginesie proponuję rozważyć... "niemanie" telewizji w ogóle. Wbrew pozorom da się bez tego spokojnie żyć, sama nie mam ani kablówki, ani żadnej anteny, zero TV. Telewizory służą tylko jako ekrany do odtwarzaczy DVD i do gier. Po jakimś czasie takiego "odwyku" człowiek nawet nie chce włączyć telewizora, gdy jest w jakimś hotelu, bo tylko szlag trafia od tych debilnych programów, seriali, reklam i przedpotopowych filmów. Naprawdę warto spróbować, zwłaszcza w sytuacji zmian w prawie-wynika z nich, że ci bez TV płacić haraczu nie będą.

 • ba-ad

  Oceniono 5 razy 5

  A ja zażądam wyłączenie państwowych stacji z mojego abonamentu i co mam płacić czekam na te decyzje i zaskaże rząd do Strasburga , jest wolność i nie chce ich oglądać i słuchać . Mam Polsat i już piszę o blokade państwowych stacji co mi zrobią niech tylko nalkiczą to pozwę rząd . Zachęcam do tego typu działań

 • labeo

  Oceniono 7 razy 5

  Nigdy kłamcom nie zapłacę!

 • kler-killer

  Oceniono 5 razy 5

  Nie zapłacę - klauzula sumienia. Reżimowa TVPiS ma zapisane w Ustawie WC czyli wartości chrześcijańskie, moja religia zabrania mi wspierania innych. I po temacie. W razie czego w Strasburgu z dudy wam wyjma kasę, PiSlerowcy.

 • Piotr F

  Oceniono 5 razy 5

  Gliński, durniu - wiele osób będzie wolało wyrzucić telewizor, niż oglądać to wasze g...no i parszywe pisowskie ryje

 • tygrys102

  Oceniono 5 razy 5

  ty matole - za co mam płacić ? za tą padlinę pseudoinformacyjną ?

 • antybandzior

  Oceniono 4 razy 4

  nie ma chooja, czekam tylko na taki wasz zasrany ruch i rezygnuję z TVK, zostawięc sobie internet i telefon i pocałuj mnie doopę klęcznikowy gliński!!!!

 • verdura2763

  Oceniono 4 razy 4

  Tabletowy premierze taborecie ,do ciebie bucu też się dobierzemy, a brat taki porządny!

 • patriotaa

  Oceniono 4 razy 4

  A ja mam zasadnicze pytanie do Pana Glińskiego. Mam umowę z operatorem Orangą któremu płacę abonament za dostarczani mi pewnego pakietu programów i między innymi telewizję publiczną . Więc pytam dlaczego mam da razy płacić abonament za telewizję publiczną raż dla zorangę a drugi raz abonament dla TVP. Uważam że t jest nie zgodne z konstytucją. Mój obowiązkowy abonament dla TVP powinienna płacić Orange a nie ja jeszcze raz Zgodnie z konstytucją i prawem nawet mordercsa nie może być karany dwukrotnie za to samo przestępstwo. Więc morderca ma więkre prawa niż pożądny obywatel..

 • staryapacz

  Oceniono 4 razy 4

  cytuję Glińskiego "dostawcy uzyskują korzyści z rozprowadzania programów nadawcy publicznego, uzasadnione jest włączenie ich w system poboru opłat " no właśnie niech płacą dostawcy bo my płacimy im. Rząd nie umie wyegzekwować opłaty od dostawców więc łupie obywateli. NIezdaruchy i nieudaczniki.

 • Jacek Goliatowski

  Oceniono 8 razy 4

  Proste rozwiązanie - tv satelitarna w wersji pre-paid. Bez żadnej umowy, bez żadnych danych abonenta.

 • hristomoltisanti

  Oceniono 6 razy 4

  Pisowskie ćwoki zakodujcie sobie te wasze propagandowe kanały i odpi........e się od moich pieniędzy ! Płace podatki na cyrk w Sejmie , płacę na psycholi rozbijających się autami , płacę na komisję smoleńską , na starszego nienawistnego gnoma z Żoliborza i na patologię chlejącą wódę za moje pieniądze ! Nie karzcie mi jeszcze płacić na Ku...kiego ...

 • j.widlinski

  Oceniono 6 razy 4

  Czy widzial ktos na wsi kablowke ? Nie. Czyli nastepny podatek tylko dla miastowych.Rolnicy to duza grupa wyborcow.

 • free-didi

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe co planują zrobić z odbiorcami naziemnej, którzy nie płacą abonamentu - czy to może będą jedyni zwolnieni?

 • jw0022

  Oceniono 4 razy 4

  Oczekuję oferty pakietów bez TVP.

 • achtung-szczawie

  Oceniono 4 razy 4

  Trzeba zorganizować protest obywatelski. Za to badziewie nie można bezprawnie być przymuszanym do płacenia abonamentu. Pan Gliński to już reprezentacja dna. Panie Gliński - reprezentujecie maksymalną hipokryzję i komunistyczne zakłamane standardy. Może pora obrzucać was jajami.

 • vega.vincent

  Oceniono 4 razy 4

  Wątpię żeby dla PiSu to było opłacalne politycznie.

 • achaszwerosz

  Oceniono 3 razy 3

  No jakoś to 500+ trzeba wyciągnąć z powrotem.

 • bolko gapinski

  Oceniono 3 razy 3

  Jebać was ch...e pie...ne, pie...ny urząd a niedawno co podpisaliśmy umowę z Ineą na Internet i telwizję 300 Mb/s. Szlag mnie trafia jak widzę co się w tym kraju wyrabia.

 • andrzej2310

  Oceniono 3 razy 3

  Nikt normalny nie będzie płacił na utrzymanie faszystowskiej pisowskiej szmiry w postaci TVP

 • szmyrcyk

  Oceniono 3 razy 3

  No nie. Zakodować i szukać wtedy chętnych do oglądania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX