Jesteś klientem Alior Banku? Przygotuj się na kilka dni bez dostępu do swojego konta

Z uwagi na konieczność dokończenia integracji systemów informatycznych Alior Banku z działalnością przejętą z Banku BPH, nie będzie można korzystać z bankowości internetowej i mobilnej, infolinia zamilknie, zaś placówki zostaną zamknięte.

Przerwa techniczna potrwa od piątku 24 marca od godz. 23:00 do poniedziałku 27 marca br. do godz. 6:00. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie internetowej Alior Banku:

Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności internetowych ("Płacę z Alior Bankiem"), płatności BLIKiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi Kantoru Walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz HAIZ. Bank nie będzie obsługiwał wniosków internetowych dotyczących sprzedaży produktów, płatności i sprzedaży ratalnej w internecie i sklepach tradycyjnych.

Na szczęście w tym czasie będzie można realizować transakcje kartami płatniczymi (w tym kartami walutowymi Kantoru Walutowego), czyli płacić nimi w sklepach i punktach usługowych oraz wypłacać pieniądze z bankomatów. Pełną listę ograniczeń wynikających z weekendowej przerwy prezentuje poniższa tabela.

embed

Osobna przerwa techniczna nie ominie również klientów przejętych z Banku BPH. Dla nich rozpocznie się ona nieco wcześniej, bo w piątek 24 marca już od godziny 14:30. Po godzinie 6:00 w poniedziałek 27 marca będą mogli korzystać z systemów Alior Banku.

Zobacz także WIDEO: Klimas: Tutaj był Jarmark Europa, jeansy marmurkowe z Turcji, a ja chciałam Paryż sobie robić [NEXT TIME]

Klimas: Tutaj był Jarmark Europa, jeansy marmurkowe z Turcji, a ja chciałam Paryż sobie robić [NEXT TIME]

Więcej o:
Komentarze (20)
Jesteś klientem Alior Banku? Przygotuj się na kilka dni bez dostępu do swojego konta
Zaloguj się
 • alojzy132

  Oceniono 2 razy 2

  Takie rzeczy to robi hindus od 2 AM do 6 AM czasu polskiego. Ale jak widac polski informatyk potrzebuje cały weekend .Dobrze że nie wzieli informatykow z Komisji wyborczej

 • kleofas_von_troba

  Oceniono 1 raz 1

  W Alior Banku zawsze wszystkie dni były ciężkie - miałem z nimi notoryczne problemy, zdecydowanie odradzam - syf

 • ludzkiipan

  Oceniono 1 raz 1

  od 27 nowa tabela wysoko drakonskich oplat, specjalnie zrobili tak dluga przerwe zeby nie dalo sie zamknac konta w weekend

 • Kris P

  0

  Wyjątkowo dziadowski bank. Tzw. Wyższa kultura do dojenia klientów.

 • Krzysztof T

  Oceniono 2 razy 0

  o co ten krzyk, kiedyś trzeba to zrobić chyba lepiej w weekend niż w tygodniu

 • rafi_q

  0

  Standardowo ostatni przelew wychodzi i tak w piątek ok 16-17. W sobotę i niedzielę większość aktywności więc i tak nie działa. Zresztą w każdym banku. Więc nie ma dramatu.

 • dublet

  Oceniono 4 razy 0

  Ja wszystko rano wypłacę. To reżimowy bank a reżimowi brak kasy. W poniedziałek konta mogą być puste a kasa w Luksemburgu, jak w SKOKACH.

 • notremak

  Oceniono 4 razy 0

  "I tak powinno być w każdym banku!".
  Tak się zastanawiam, czy to nie z reklamy Alioru, przypadkiem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX