Gazeta.pl Next >  Biznes >  Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku

Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku

A A A

Szósta z kolei książka kucharska Lidla poświęcona będzie gotowaniu z dziećmi. "Rodzinna Kuchnia Lidla" zawiera przepisy Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy.

Zasady promocji są identyczne jak w przypadku poprzednich publikacji. Aby dostać swój egzemplarz należy zebrać sześć naklejek. Naklejkę otrzymujemy za każde wydane 50 zł. Po zebraniu kompletu naklejek i zapłaceniu 1 gr możemy przy kasie odebrać swój egzemplarz.

„Rodzinna Kuchnia Lidla” to 40 sprawdzonych pomysłów na dania obiadowe, śniadania i desery. Książka posiada oznaczenia wskazujące na: rodzaj potraw (dania bez laktozy, glutenu, wegetariańskie itd.), czas potrzebny na ich przygotowanie oraz poziom zaawansowania (bardzo łatwe, łatwe, trochę trudniejsze).

Książka została uzupełniona o ilustrowane „Kuchenne ABC”, które zawiera informacje na temat mniej znanych wśród dzieci owoców i warzyw takich jak np. topinambur, batat czy karambola. Pojawią się w niej również przydatne szczegóły dotyczące miar, kuchennych przyrządów czy produktów z kategorii „BIO” oraz wskazówki np. jak prawidłowo nakrywać do stołu.

Rekordowa promocja

Poprzednia promocja odbyła się w drugiej połowie listopada i miała zakończyć w pierwszych dniach grudnia. Lidl rozdawał wtedy dwie książki poświęcone kuchni polskiej. Przepisy do wersji słonej przygotował Karol Okrasa, a do słodkiej Paweł Małecki. Obydwa wydawnictwa rozeszły się w łącznym nakładzie ok. 2 mln egzemplarzy. 

Popularność promocji przerosła szacunki sieci, dlatego część klientów po spełnieniu warunków promocji musiała czekać na dodruk.

Polecamy
Komentarze (47)
Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku
Zaloguj się
  • Oceniono 29 razy 17

    Najśmieszniejsze jest to, że ludzie zabijają się o te książki, by je później poustawiać na półce, a jak chcą coś ugotować to i tak pytają googla. No ale najważniejsze MIEĆ!

  • fajnylajkonik

    Oceniono 17 razy 7

    Te książki są tyle warte co ich farba drukarska i makulatura. Ładnie wyglądają na polce i tyle. Sam mam chyba 2 takie książki z Lidla (jedna o rybach druga cos tam)i ani razu z nich niczego nie zrobiłem. Ciekawe ile z Was cokolwiek ugotowało z tych przepisów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane