;

Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku

mat. prasowe

Szósta z kolei książka kucharska Lidla poświęcona będzie gotowaniu z dziećmi. "Rodzinna Kuchnia Lidla" zawiera przepisy Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy.

Zasady promocji są identyczne jak w przypadku poprzednich publikacji. Aby dostać swój egzemplarz należy zebrać sześć naklejek. Naklejkę otrzymujemy za każde wydane 50 zł. Po zebraniu kompletu naklejek i zapłaceniu 1 gr możemy przy kasie odebrać swój egzemplarz.

„Rodzinna Kuchnia Lidla” to 40 sprawdzonych pomysłów na dania obiadowe, śniadania i desery. Książka posiada oznaczenia wskazujące na: rodzaj potraw (dania bez laktozy, glutenu, wegetariańskie itd.), czas potrzebny na ich przygotowanie oraz poziom zaawansowania (bardzo łatwe, łatwe, trochę trudniejsze).

Książka została uzupełniona o ilustrowane „Kuchenne ABC”, które zawiera informacje na temat mniej znanych wśród dzieci owoców i warzyw takich jak np. topinambur, batat czy karambola. Pojawią się w niej również przydatne szczegóły dotyczące miar, kuchennych przyrządów czy produktów z kategorii „BIO” oraz wskazówki np. jak prawidłowo nakrywać do stołu.

Rekordowa promocja

Poprzednia promocja odbyła się w drugiej połowie listopada i miała zakończyć w pierwszych dniach grudnia. Lidl rozdawał wtedy dwie książki poświęcone kuchni polskiej. Przepisy do wersji słonej przygotował Karol Okrasa, a do słodkiej Paweł Małecki. Obydwa wydawnictwa rozeszły się w łącznym nakładzie ok. 2 mln egzemplarzy. 

Popularność promocji przerosła szacunki sieci, dlatego część klientów po spełnieniu warunków promocji musiała czekać na dodruk.

Zobacz także
Komentarze (47)
Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku
Zaloguj się
 • hapet

  Oceniono 29 razy 17

  Najśmieszniejsze jest to, że ludzie zabijają się o te książki, by je później poustawiać na półce, a jak chcą coś ugotować to i tak pytają googla. No ale najważniejsze MIEĆ!

 • fajnylajkonik

  Oceniono 17 razy 7

  Te książki są tyle warte co ich farba drukarska i makulatura. Ładnie wyglądają na polce i tyle. Sam mam chyba 2 takie książki z Lidla (jedna o rybach druga cos tam)i ani razu z nich niczego nie zrobiłem. Ciekawe ile z Was cokolwiek ugotowało z tych przepisów.

 • mlodypsz

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe czy biblioteka narodowa już zamówiła najbardziej pożądane dzieło przez wszystkich Polaków.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 3 razy 1

  Dużo lepsze są ksiażki kucharskie profesjonalne i kucharzy, którzy się na tym znają. No ale nie są za darmo. Ze strony Lidla genialne posunięcie, bo marketing zadziała, obroty sieci zwiększa i powoduje to, że w okresie trwania tego napędzania ludzi do sklepu klienci odpoczywają od innych lidlowych tygodni i promocji, więc nie ma takiego zmęczenia. Różnorakość działań reklamowych pozwala na to, że one działają i ludzi nie nużą.

 • pogromca_mrowek

  0

  Jest szansa że statystyczny Polak przeczyta jedną książkę rocznie...

 • jhobbit

  0

  Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Trzeba wydać tylko 300 zł. Najdroższa książka kucharska na świecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje