Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku

Szósta z kolei książka kucharska Lidla poświęcona będzie gotowaniu z dziećmi. "Rodzinna Kuchnia Lidla" zawiera przepisy Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy.

Zasady promocji są identyczne jak w przypadku poprzednich publikacji. Aby dostać swój egzemplarz należy zebrać sześć naklejek. Naklejkę otrzymujemy za każde wydane 50 zł. Po zebraniu kompletu naklejek i zapłaceniu 1 gr możemy przy kasie odebrać swój egzemplarz.

„Rodzinna Kuchnia Lidla” to 40 sprawdzonych pomysłów na dania obiadowe, śniadania i desery. Książka posiada oznaczenia wskazujące na: rodzaj potraw (dania bez laktozy, glutenu, wegetariańskie itd.), czas potrzebny na ich przygotowanie oraz poziom zaawansowania (bardzo łatwe, łatwe, trochę trudniejsze).

Książka została uzupełniona o ilustrowane „Kuchenne ABC”, które zawiera informacje na temat mniej znanych wśród dzieci owoców i warzyw takich jak np. topinambur, batat czy karambola. Pojawią się w niej również przydatne szczegóły dotyczące miar, kuchennych przyrządów czy produktów z kategorii „BIO” oraz wskazówki np. jak prawidłowo nakrywać do stołu.

Rekordowa promocja

Poprzednia promocja odbyła się w drugiej połowie listopada i miała zakończyć w pierwszych dniach grudnia. Lidl rozdawał wtedy dwie książki poświęcone kuchni polskiej. Przepisy do wersji słonej przygotował Karol Okrasa, a do słodkiej Paweł Małecki. Obydwa wydawnictwa rozeszły się w łącznym nakładzie ok. 2 mln egzemplarzy. 

Popularność promocji przerosła szacunki sieci, dlatego część klientów po spełnieniu warunków promocji musiała czekać na dodruk.

Więcej o:
Komentarze (47)
Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Nowa promocja od poniedziałku
Zaloguj się
 • hapet

  Oceniono 29 razy 17

  Najśmieszniejsze jest to, że ludzie zabijają się o te książki, by je później poustawiać na półce, a jak chcą coś ugotować to i tak pytają googla. No ale najważniejsze MIEĆ!

 • fajnylajkonik

  Oceniono 17 razy 7

  Te książki są tyle warte co ich farba drukarska i makulatura. Ładnie wyglądają na polce i tyle. Sam mam chyba 2 takie książki z Lidla (jedna o rybach druga cos tam)i ani razu z nich niczego nie zrobiłem. Ciekawe ile z Was cokolwiek ugotowało z tych przepisów.

 • mlodypsz

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe czy biblioteka narodowa już zamówiła najbardziej pożądane dzieło przez wszystkich Polaków.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 3 razy 1

  Dużo lepsze są ksiażki kucharskie profesjonalne i kucharzy, którzy się na tym znają. No ale nie są za darmo. Ze strony Lidla genialne posunięcie, bo marketing zadziała, obroty sieci zwiększa i powoduje to, że w okresie trwania tego napędzania ludzi do sklepu klienci odpoczywają od innych lidlowych tygodni i promocji, więc nie ma takiego zmęczenia. Różnorakość działań reklamowych pozwala na to, że one działają i ludzi nie nużą.

 • pogromca_mrowek

  0

  Jest szansa że statystyczny Polak przeczyta jedną książkę rocznie...

 • jhobbit

  0

  Lidl znowu rozdaje książki kucharskie. Trzeba wydać tylko 300 zł. Najdroższa książka kucharska na świecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX