Komentarze (66)
Szukasz pracy? 55 tysięcy miejsc czeka na ciebie praktycznie od zaraz
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adin_null_adin

  Oceniono 3 razy 1

  Wow, to 50 tys pijanych kierowców straciło prawko?

 • flyer

  Oceniono 7 razy 1

  To może zrobimy tak - wszyscy za biurkami pójdą sobie na kierowców i maszynistów i po sprawie? ;> A jeżeli nie to dlaczego młody X ma iść na kierowcę a nie jakiś zasiedziały za biurkiem Y?

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 1

  Jest problem z ludźmi chcącymi pracować i z większymi firmami, któe na każdym kroku chcą ścinać stawki za robotę, mimo chęci rozwoju nie da się zbyt wielu ludzi zatrudnić normalnie, bo może nie być robótki a łapać tanio nie ma sensu. Dla mnie człowiek znający swój fach to najmniej 20 na godzinę powinien mieć, ci co nic nie potrafią i im się nie chce to i 12 jest za dużo. Kierowca to samotniczy tryb życia i co dziwne często posiadają rodziny trwalsze niż tych co siedzą w domu.

 • mjunhy

  Oceniono 17 razy 1

  W 99,9% firm w Polsce jest praca ale pieniędzy niema.
  Ja już pracowałem w dwóch firmach gdzie była praca i musiałem pracować za trzech ale za minimalną krajową na umowie śmieciowej bez urlopu i chorobowego i po raz trzeci nie dam się już nabrać na hasło w stylu że jest praca.
  po prostu omijam wszystkie małe firmy kilku - kilkunastoosobowe w których jest praca.

 • mariuszdd

  Oceniono 2 razy 0

  GW i jej głupie artykuły
  Na zawodowego kierowcę za parę lat będzie zapotrzebowanie tak jak obecnie na woźnice,bo juz od paru lat są wprowadzane automatyczne ciężarówki,natomiast automatyczne taksówki i prywatne auta będą powszechne lada dzień

 • baby1

  0

  Za dwa lata okaże się, że te strajki w sierpniu 1980 były zupełnie niepotrzebne. Wszystko co dobrze funkcjonowało zostało rozpieprzone i rozkradzione, a jak zostaniemy bez dotacji z UE, to trzeba będzie spieprzać przez zieloną granicę do Czech, Słowacji i na Białoruś, żeby coś do zjedzenia znaleźć na śmietniku.

 • trybunaluda

  0

  "Brakuje kierowców i maszynistów"
  1) bo nie chca pracowac za 1000 brutto
  2) nadchodzi automatyzacja, AI i inne w kazdej dziedzinie, wiec socjalizm dwoch predkosci juz nadchodzi

 • jmb2

  Oceniono 2 razy 0

  JAK tak dalej pójdzie jak idzie teraz w Polsce to za kilka lat zabraknie /... / POlaków w Polsce zostanie tylko sam lepszy sort: PIS, Ryzyk i KK - większość dotychczasowych wiernych będzie zmuszona chodzić do kościoła na po zachodzie.

 • walek7003

  Oceniono 10 razy 0

  zawód kierowcy nie jest aż taki niedostępny. Nie ma chętnych do tej pracy przy oferowanych warunkach.
  Z kolejarzami to jest zwykła głupota związków zawodowych. Tak bardzo skoncentrowali się na ochronie swoich miejsc pracy, że nie zauważyli działania na szkodę firmy - braku wymiany kadr.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 14 razy 0

  Nie każdy chce mieszkać w kraju dusznym od homofobii, rasizmu, ksenofobii, z kebabem prawdziwego polaka, wredniackim uśmieszkiem Gowina z jego Żalkiem, Salcesonami i Potterami Maciarewicza i lagodnym szczekającym powabnym Pawłowiczem. Na dodatek jak ktoś mia problemy w życiu z kręgosupem to się raczej pchał nie będzie do pracy gdzie musi siedzieć tyle godzin albo dźwigać ciężary na budowach. A jak jest kierowcą-no cóż-w Londynie nocne autokary to prawie wyłącznie kierowcy Polacy, powoi też pojawiają się w innych miejscach, część jeździ mini cabs. Nie ma sensu stresować się życiem w Bolandzie, gdzie samo życie już boli. Tak to ojczyzna matka wykopuje swoje dzieci :P
  Kolega z liceum jeździ tirem w Irlandii-dostawy towarów do sklepów i nie narzeka-też nie ma zamiaru wracać, bo po co i do czego? Ludzie się urządzają w normalnych krajach.

 • tableslaw

  Oceniono 7 razy -1

  Juz jakis czas temu komentowalem ten artykul ale komentarze wyczyscli i wkleili jako swiezynka. Widac zle komentarze byly.

 • Eric Cartman

  Oceniono 4 razy -2

  Nie ma obawy. Za 5 lat przeciez Polska nie bedzie istniec wg przewidywan Latryny WYborczej. Chyba nikt nie watpi w prognozy "Szanowanych dyplomatow", "ekspertow gospodarczych" i roznej masci "autorytetow" tudziez aktorow serialowych.

 • Bartosz Gawlinski

  Oceniono 4 razy -2

  Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest "owczy pęd" do wyższego wykształcenia. Prawda jest taka, że nie potrzebujemy tylu magistrów. Po prostu nie ma na nich zapotrzebowania. Potem pozostaje praca tylko "w gastronomii"
  Kształcenie zawodowe jeszcze jakoś ciągnęło do końca lat 90-tych. Od tego czasu jest marginalizowane stąd efekty...

 • Bartosz Gawlinski

  Oceniono 8 razy -4

  Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest "owczy pęd" do wyższego wykształcenia. Prawda jest taka, że nie potrzebujemy tylu magistrów. Po prostu nie ma na nich zapotrzebowania. Potem pozostaje praca tylko "w gastronomii"
  Kształcenie zawodowe jeszcze jakoś ciągnęło do końca lat 90-tych. Od tego czasu jest marginalizowane stąd efekty...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX