Komentarze (58)
W Allegro uznali, że szkoda czasu na Niemców. Serwis skupi się na rynku polskim
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Czupakabros

  Oceniono 3 razy 1

  Allegro to zwyczajny syf. Złodziejskie oferty i totalne zlewanie poszkodowanych klientów. Allegro to nic innego jak patologiczny serwis. Popatrzcie dziady jak wygląda zakup na Aliexpress. Tam sprzedawca nie dostanie kasy nim ja nie dostanę towaru lub czas nie dobiegnie końca. Nie muszę się prosić oszusta i złodzieja o zwrot kasy. Klikam na aukcję - piszę (po Polsku) - towar nie dotarł i w 24godz kasa z powrotem na koncie. Tam cenią sobie bardziej pozytywna opinię niż stratę przesyłki - odwrotnie do polskich dziadów. Kup towar na allegro u cwaniaka co ma to samo z Chin z tym że w najgorszej możliwie jakości (bo liczy się tylko zysk - czyli min.3 x tyle za ile kupił) a poznasz ich po tem że mają danego towaru od 999szt do 99999szt. Kupisz u niego np.kartę SDHC 128GB za 350zł (o 20zł taniej niż w Media Markt) a on Ci to wyśle z aukcji Aliexpressu gdzie karta ta kosztuje ok 156zł (Toshiba class 10) i da Ci namiar na śledzenie przesyłki a ty czekaj jak frajer i mu zapłać. A zwróć takiemu dziadowi uwagę to Ci napisze że niszczysz gospodarkę (tak nazywa swoje złodziejstwo) bo oni nie płaca podatków w Polsce. Czy Ciebie jako klienta to obchodzi? Nie dajecie się tym złodziejom i naciągaczom z allegro. Aliexpress wyszukuje po Polsku. Żadnych problemów z rejestracją konta. Płacisz jak chcesz. Złotówkowym przelewem, kartą itd. Towar ma lepszą jakość niż to co cwaniaki z allegro oferują (bo kupują najtańsze). Czas oczekiwania to max 4tyg. Rekordowa paczka to 7 dni roboczych. Chcesz kupić cokolwiek to wpierw sprawdź to na Aliexpress. Popatrz na sprzęt w Media Markt. Cwaniak z Polski kupił zapakował i cena min. x 3. Po co przepłacać?

 • markonim

  Oceniono 2 razy 0

  Podobnież jak w Polsce poległ ebay

 • ariel72

  Oceniono 6 razy 0

  allegro, to gniot, który nie chroni przed oszustami. Wrzucają jedynie szablonowe lakoniczne odpowiedzi żeby zawiadomić policję. Przestrzegam !

 • piotr332211

  Oceniono 2 razy 0

  Na rynku niemieckim dosyć silny jest Amazon i eBay, czyli odwrotnie niż w Polsce, gdzie zdecydowanie liderem jest Allegro.

 • esobrio

  Oceniono 8 razy 0

  Niestety Allegro przespało swoją szansę na zawojowanie Europy upierając się przy stanowisku, że za transakcję odpowiada głównie kupujący.

  Jeśli w razie konfliktu jedyną "pomocą" serwisu jest zachęcanie do zgłoszenia sprawy Policji to marnie widzę przyszłość Allegro nawet w Polsce, a nie tylko na rynkach bardziej wyrobionych w temacie ochrony konsumenckiej.

 • flyer

  Oceniono 4 razy 0

  Polskich sprzedawców chińskich wyrobów rozładowywanych w portach Zachodniej Europy, a czasami wręcz polskich sprzedawców zamawiających towar via sklepiki na Amazonie? Może zmieńcie doradcę albo dział badań?

 • nowwearefree

  Oceniono 8 razy 0

  Tak to jest, jak się dopuszcza ułamek wszystkich sprzedawców do sprzedaży na nowym rynku... Mała oferta- małe zainteresowanie!

 • mitoogorkach

  Oceniono 11 razy -1

  Allegro nie masz, chocby przez to jak wyglada i jakie sa jego funkcje. Przez 13 lat juz kupuje na ebay, ostatnio zarejestrowalem sie na Allegro i to wszystko tam wyglada jak bazdgroly 15-latka! Zacofane lata 70 az sie nie chce korzystac. Wiec taki Niemiec czy inny poza Polska, zawsze wybierze inne rozwiazanie, niz Allegro z czasow DDR.

 • facebook-lazysundayperfumes

  Oceniono 6 razy -2

  Allegro niestety zamienia się w największy swój własny sklep. Sprzedają sami we własnym sklepie i to co promują jako sklepy oficjalne marek, które i tak sprzedają drogo. Jak ktoś jest shopoholikiem jak ja i kupi legalnie towar to nie odsprzeda nawet ze stratą.
  Kupiłem Lavazzę 1kg najtaniej na allegro -okazało się że 4 kg kawy to podróba-ładna flia, data, wszystko, w środku niestety stara kawa, bez zapachu, smaku. Tyle, że chciałem zwrócić ale skoro sprawdzałem i otwarłem każdą to niestety zwrócić się już nie da. A nawet gdybym chciał to mąż się uparł i powiedział aby nie zwracać, ale już na allegro nie kupować żadnej kawy. To jako kupujący.
  Jako sprzedający dawniej sprzedawałem perfumy i jakoś szło. Teraz patrzą tylko po miniaturce, która u każdego jest taka sama, i po cenie. Wyświetleń mam 0-6 na aukcji, gdzie były setki kiedyś, a zamiast kupić u mnie oryginał to setki się sprzedają ale u tańszych ofert gdzie oszuści sprzedają podróbki. Ogłosiłem się z perfumami na OLX, to dostałem ofertę od oszusta że mi za pobraniem przyśle perfum, poprosiłem o ofertę ze zdjeciami, okazuje się że mi przyśle w cenie 1/3 tego co kosztują w hurcie oryginały, a do tego na zdjęciach ja widzę, że to podrobki testerów, ale Ciemny Lud na allegro tego nie rozpoznaje tylko kupuje-przebitka na allegro 100%, mój narzut na oryginałach 10-15%, żeby pokryć koszty wystawienia i prowizji. Do tego strata na oferowanych w niektórych ofertach darmowych wysyłkach i jeszcze ludziom jest drogo. Myślę poważnie nad własnym sklepem. Sami zobaczcie
  ti ny ur l.c om/HomelandU

 • dziewczyna_murzyna

  Oceniono 36 razy -2

  i to jest właśnie unia, niby wolno ale zawsze można zrobić takie regulacje i warunki że opłacać się będzie tylko niemcom

  a gdy jesteśmy konkurencyjni to nam narzucą ile mają zarabiać polscy pracownicy czy kierowcy

  a odwrotnie oczywiście ma być 'uczciwie' co faworyzuje tych z kapitałem większym czyli...

  a lemingi klaszczą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX