Gazeta.pl Next >  Biznes >  Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?

Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?

A A A
Uzależnienie od hazardu można leczyć

Uzależnienie od hazardu można leczyć

Bet365, jedna z największych firm świadczących usługi hazardowe, wycofuje się z naszego rynku. Powodem są przepisy uchwalone przez PiS. Zyskać na nich mają firmy zarejestrowane w Polsce.
Wróć do artykułu
Polecamy
Komentarze (109)
Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
Zaloguj się
 • n1copl

  Oceniono 3 razy 1

  co vpn ? połączysz sie i co dalej , musisz założyć nowe konto i przejść weryfikacje , dowód osobisty itp . 2 sprawa uzbierasz kapuste u buka ktory zabkokuje odrazu jak wykryje ze ty Polak za duze ryzyko .

 • ankhar

  Oceniono 7 razy 1

  Zamiast się wycofywać powinni na głównej stronie dać link do klienta VPN wraz z instrukcją jak używać.

 • Oceniono 11 razy 1

  GW płakała gdy padały firmy dające pseudo pożyczki, teraz olaboga bo hazardziści mają źle. GW szykuje już artykuły w obronie sutenerów, przemytników papierosów i organizatoró walk psów?

 • saviour

  Oceniono 1 raz 1

  "blokady na serwisy, które działają bez specjalnego zezwolenia Ministerstwa Finansów." I WSZYSTKO JASNE :)

 • 0

  Siedem firm podzieli rynek bo legalnie placa za licencje. Bet nie chcial tego robic wiec teraz ucieka. I bardzo dobrze. Widac ze ustawa hazardowa to niezly straszak.

 • marvidos

  0

  dlaczego gracze nie polecą do krajowych (koncesjonowanych) buków? Oto powody:
  1 .O wiele niższe kursy na zdarzenia w stosunku do zagranicznych buków
  2. brak możliwosci zagrania niskiego kursu w zakładzie pojedynczym (np live) - przykład gram live u zagranicznego buka 1000 zet x kurs 1.10 = 1100 zł czyli zysk = 100 zeta..... na takie samo zdarzenie u polskiego buka "wygrywam".... 968 PLN ..... czyli nawet nie odzyskuję wkładu a wręcz tracę 32 zł .... gdzie tu sens grania?
  3. Dla początkujących graczy znacznie wyższe progi aby osiągnąć bonus startowy
  4. przy wysokich wygranych dodatkowy podatek

  Każdy może powiedzieć .... "graj na wyższych kursach" .... ale nie w tym rzecz - dlaczego nie mogę się pobawić kursem 1.10 i np. ugrać sobie stówę na piwko ?? :):):):)

 • bodzio.c

  Oceniono 8 razy 0

  Chyba to dobrze ze firmy łamiące Polskie Prawo wynoszą się z Polski! Firma działająca, zarabiająca na terenie naszego kraju powinna płacić w Polsce podatki.

 • felucjan

  Oceniono 4 razy 0

  To jeszcze powinni przygotować listę kilkuset tysięcy serwerów proxy i co godzinę ją aktualizować. Politycy pis uważają, że wszystko na świecie jest tak skomplikowane jak budowa cepa i idą tym tropem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane