Gazeta.pl Next >  Biznes >  Biedronka wraca do oferty sprzed Bożego Narodzenia. Od poniedziałku znów kupisz tam winyle

Biedronka wraca do oferty sprzed Bożego Narodzenia. Od poniedziałku znów kupisz tam winyle

A A A
Biedronka

Biedronka

W sklepach sieci Biedronka od poniedziałku 3 kwietnia znów w sprzedaży są płyty winylowe. Będą one dostępne do 16 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Cena jednej płyty do 49,99 zł.

W ofercie Biedronki są m.in. płyty winylowe Guns’n’Roses, Deep Purple, ABBA, Dire Straits, Katarzyny Nosowskiej czy Hey. Pełna lista liczy 22 tytuły.

.. mat.prasowe Biedronka

Biedronka już pod koniec zeszłego roku zaoferowała klientom gramofony marki Hykker oraz kolekcję płyt winylowych. Oferta specjalna cieszyła się dużym zainteresowaniem, stąd powrót winyli na półki sklepowe dyskontu. Obecnie płyty są jednak o 5 zł droższe niż pod koniec ub. roku – wówczas kosztowały 44,99 zł, teraz 49,99 zł.

Czytaj też: Lidl, Biedronka, Tesco, Kaufland, Netto - kto da więcej?

***

Były GROM-owiec: Żołnierz ma prawo być dobrze dowodzony [NEXT TIME]

Były GROM-owiec: Żołnierz ma prawo być dobrze dowodzony [NEXT TIME]

Polecamy
  • Błękitna Laguna, Islandia Kłopoty w turystycznym raju. Gospodarce Islandii grozi przegrzanie
  • PIT Wiemy, kto oddaje 1 procent podatku na szlachetny cel. Czy pasujesz do tego portretu?
Komentarze (52)
Biedronka wraca do oferty sprzed Bożego Narodzenia. Od poniedziałku znów kupisz tam winyle
Zaloguj się
 • Oceniono 23 razy 3

  "Biedronka wraca do oferty sprzed Bożego Narodzenia. Od poniedziałku znów kupisz tam winyle"
  No a ta targu warzywnym u pani Jadzi od poniedziałku świeża pietruszka z jej działki powraca tylko po 9,99 zł.
  Łe, łe łe...jak to Gazeta Wyborcza nisko zjechała, kiedyś jedyna gazeta na wybory (stad jej nazwa) całego srodowiska 'Solidarności", później Michnik zaczął za bardzo kręcić, już nie oddzielał wiadomości od komentarzy dziennikarzy gwiazdką - kto to jeszcze pamieta - to 'Solidarnośc zabrała im swój znaczek. Trwało to az do momentu, że została jedną z najbardziej znienawidzonych gazet w PL przez znaczącą grupę społeczeństwa. Pozbawiona panstwowych dotacji, które zawsze otrzymywała, zaczęła lecieć na łeb na szyję w dół, zwalniając tabuny wiernych dziennikarzy i wyprzedając majątek.
  Aź w końcu stając się tanim reklamidlem jakiegoś portugalskiego podrzednego dyskontu spozywczego handlującym dodatkowo tanią badziewiastą chińszczyzną z takresu techniki.
  W końcu już niedługo zapewnie dojdzie do pisania artykułow zachwalajacych pietruszkę pani Jadzi, która se wsadzi, bądź wsadziła....he, he...
  Wiarygodnosć zwiazku z tym tego piśmidła praktycznie zerowa, ot witryna papierowa do wynajęcia, byle ktoś zaplacił i w redakcji m. in. Michnik mial na ulubione fajki....
  Aż się niedobrze robi, jaka zgnilizna pod przykryciem z białym obrusem i smród coraz większy sie szerzy, aż nosem wykręca co wrażliwszych zmysłowcow....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX