Komentarze (47)
Już 5 mld zł na rządowy program mieszkań na wynajem. A to dopiero początek
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pan.szklanka

  Oceniono 17 razy 1

  Proszę napisać, że lokale mają mieć 180 cm wysokości, co odpowiada elektoratowi partii rządzącej. Zamiast wózkarni mają być kaplice, a windy zostały uznane za niezgodne z prawem naturalnym i sumieniem.

 • freud1

  Oceniono 12 razy 0

  "Barszcz dodaje, że to dopiero początek i potencjał inwestycyjny funduszu może wynieść docelowo nawet kilkadziesiąt miliardów złotych."
  Przy budzecie opiewajacym na ok. 300 mld, predzej swinia zobaczy niebo niz Barszcz te kilkadziesiat miliardow. Co nie zmienia faktu, ze budownictwo czynszowe, na ktorym od kilkudziesieciu lat bazuje rynek nieruchomosci na Zachodzie, juz dawno powinno zostac w Polsce wdrozone.

 • mar.rod81

  Oceniono 26 razy 0

  Super wiadomość. Bardzo dobrze! Niech w końcu ukrócą chory rynek nieruchomości w Polsce. W Gdańsku doszło do tego, że w nowych inwestycjach, gdzie jest wykopana dopiero co dziura w ziemi wszystkie mieszkania kupione są przez ludzi, którzy wpadają do pośrednika z reklamówką pieniędzy i za gotówkę kupują 10-20 mieszkań. Znam sytuacje, gdzie jeden typ kupił całe dwa piętra (około 40 mieszkań za hajs). Potem wszystko idzie pod wynajem. Powinni jeszcze wprowadzić ale to tylko kwestia czasu podatek katastralny od drugiego i więcej mieszkań.

 • oldaczom

  Oceniono 12 razy -4

  Jestem przeciwnikiem bardzo wielu decyzji podjętych przez PiS: reforma edukacji, bałaganienie w armii, sądownictwie, ale w wypadku mieszkań na wynajem uważam, że to bardzo dobry ruch.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX