Komentarze (339)
Leszczyna: Szef Amber Gold siedzi w więzieniu. Odpowiedzialni za sytuację w SKOK-ach zasiadają w ławach parlamentarnych PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tornemorgren

  Oceniono 18 razy 2

  Pani "minister" mówi, że ludziom w sprawie AG powinna się zapalić czerwona lampka. Otóż BZDURA! Tę czerwoną lampkę powinien zapalić PREMIER i służby jemu podległe.
  Co do SKOK, to niech ta baba nie bredzi. Klientów upadłych kas banki przejęły z pistoletem przy potylicy?

 • quad76

  Oceniono 14 razy 2

  Ci co sie zawsze rozwodza nad uroda poslanki Pawlowicz, co powiedza tym razem?
  ;)

 • Edmund Edmund

  Oceniono 16 razy 2

  PiS rozkrada Polskę. Przekręty przy wycinanie Puszczy - to nasze dziedzictwo, powinniśmy go strzec jak oka w głowie. Skoki to kradzież w białych rękawiczkach. Nikt im nic nie udowodni, niestety...

 • onduma

  Oceniono 52 razy 2

  Dziwne bo ogolnopolski SKOK Stefczyka ma sie dobrze. Powinien wytoczyc proces POwcom a niszczenie biznesu poprzez falszywe sugestie

 • 13facet13

  Oceniono 44 razy 2

  Bez komentarza....- Pani z peło i nic dodać-POprawnia jak zawsze "gazeta" na czołówce- informacja roku.
  Czy takie opiniotwórcze wypociny mają sens? Tu zawsze

 • Ireneusz S

  Oceniono 16 razy 2

  Jeśli to prawda, to tym bardziej nie żal mi teraz PO. Dlaczego nie zajelii się tym tematem jak należy, nie chciało im się, żal im było Jarka? Mieli wszystkie instrument do tego, żeby sprawą się zająć, mało tego, powinni zaraz po wybuchu afery z Amber Gold podjąć temat obu przypadków, a olali to. Teraz płacą za lenistwo I dobrze im tak, szkoda tylko nas z drugiego sortu, bo wizja kaczyzmu na lata robi się coraz realniejsza niestety

 • panmacius

  Oceniono 19 razy 1

  "W przeciwieństwie do PiS nie powołujemy komisji śledczych po to, żeby dopaść przeciwnika politycznego"

  I tutaj popełniliście błąd. Każdy kto się interesuje gospodarką wiedział, że SKOKi pod skrzydłami Biereckiego stały się piramidą finansową. I że SKOKi to bank PiSu, gdzie kasa jest wymieniana za protekcję polityczną.

  I przez 8 lat nic z tym nie zrobiliście. Żadnych zarzutów, śledztw, wyroków. A to teraz PiS wami zrobi koło pióra. I to za zmyślone sprawy takie jak to że PO zabiło ludzi w smoleńsku czy też założyło amber gold.

 • men9

  Oceniono 11 razy 1

  Pani Leszczyno niech pani się zajmie nauczaniem dzieci w szkole,zgodnie z pani wykształceniem,a nie ekonomią

 • mikejar

  Oceniono 5 razy 1

  To jest Q re stw o , zrobione przez PIS. !!!!!!!!!!!!!!! Oni o tym wiedza dlatego Bierecki jest SENATOREM PIS, DUDA JEST PREZYDENTEM a KACZYNSKI NIE MA KONTA W BANKU.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jeszcze dwa lata I WSZYSCY PISOWCY beda SIEDZIEC.

  WCZORAJ Adrian w rozmowie " sam na sam" pytal sie Trumpa czy dostanie AZYL W USA po wyborach.
  Dlatego prosil o tzw rozmowe w 4 oczy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  SMRUD wokol PISU coraz wiekszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 5 razy 1

  Ojej, jak mi przykro, SKOKowy syf zaczyna się wylewać z niszowych, ale dobrze poinformowanych czasopism i szeroko rozlewa się w mediach głównego nurtu!
  Niech nam jeszcze mecenas Giertych opowie, co PiSowscy nominaci robili w radzie nadzorczej Wielkopolskiego Banku Rolniczego, a zwłaszcza senator Biere-biere-bierecki. Może wtedy stanie się jasne, czemu na polecenie Ziobry prokuratura uwaliła sprawę celowego doprowadzenia WBR do bankructwa przez PiSowską radę nadzorczą i wypompowania całego kapitału do spółek powiązanych ze SKOKami.

 • 24jannormalny

  Oceniono 15 razy 1

  5 miliardów zł,to prawie tyle ile kosztuje wybudowanie dwóch zakładów do odbierania skroplonego gazu w Świnoujsciu

 • anias54

  Oceniono 23 razy 1

  Wojciech Młynarski wielbił słowo " leszczyna "! Ale na pewno nie chodziło mu o tę babę! 😄😃😃

 • representation1

  Oceniono 11 razy 1

  Dlaczego ja mam płacić za przekręty SKOK?
  -----------------------------------------------------------
  To jest poroniony pomysł PO i PSL, które wprowadziły składkę do BFG na ratowanie upadających SKOKów. Na normalnym rynku SKOKI powinny zwyczajnie zbankrutować. Niech nikt nie pisze, że PO zrobiła ten numer, żeby uniknąć klęski wyborczej. To bzdura. Ludzie oszczędzający w SKOK na PO w większości i tak nie głosują. PO działała raczej w interesie banków, które chciały pozbyć się konkurencji w postaci SKOK. Na podpięciu SKOKów pod fundusz ratunkowy BFG skorzystała także mafia wołomińska, która wzięła duże kredyty w tamtejszym SKOK.

  To PO i PSL powinny ratować SKOKi z własnych funduszy. Zwykły obywatel nie powinien płacić za ich polityczną głupotę.

 • andypedy

  Oceniono 17 razy 1

  Pani polonistka z kariera w podstawowce jak platformiany ekspert od bankowosci...czyli Misiewicz do kwadratu

 • barli1

  Oceniono 25 razy 1

  Chciałem zauważyć, że PO rządziła osiem lat i czemu nie zrobiła porządku ze SKOK-ami, obwinianie o coś prezydenta L.Kaczyńskiego, który nie żyje od siedmiu lat, brzmi śmiesznie.
  W sprawi SKOK Wołomin są aresztowani i są sprawy w sądzie i za PiS-u te aresztowania i oskarżenia przeprowadzono.
  Coś dużo się mówi o tych SKOK-ach ale żadnych konkretów, Jedynie SKOK Wołomin jest tylko znany i jak sama nazwa sugeruje jest to sprawka mafii przestępczej, ponoć jeszcze 12 SKOK-ów upadło, ale czy ktoś potrafi podać ich nazwy czy tylko stwierdzać, że źle się działo w SKOK-ach.

 • morsik2

  Oceniono 15 razy 1

  "Dzisiaj senator Grzegorz Bierecki jest przewodniczącym komisji budżetu i finansów w Senacie."
  To jakieś nieporozumienie, człowiek sie marnuje. Z takimi talentami powinien być ministrem finansów.
  A poważnie, to czemu pisie trole plujecie? kobitka mówi że na wszystko sa kwity w komisji, może to sprawdźcie zanim zaczniecie pluć jadem.

 • bosman64

  Oceniono 9 razy 1

  Pani Leszczyna wymieniła tylko niektóre ze sposobów wyprowadzania skocznych pieniędzy, może mniej ważnym ale istotnym sposobem z pośród wielu za to całkowicie legalnym były wynajmu obiektów na filiale i biura SKOK. Często od jakichś "dziwnych" firm albo miejscowych parafii KK, ale niemal zawsze po bardzo zawyżonych cenach często nawet kilkakrotnie przekraczających czynsze za wynajem w danej okolicy.

 • westgreg

  Oceniono 7 razy 1

  PO postanowiło obrócić Amber Gold. Biorąc pod uwagę to, co PiS wyczynia w komisji do zbadania AG - BARDZO SŁUSZNIE. Szkoda tylko, że wraz ze SKOKami pogrzebana zostanie w Polsce (na długie lata) wspaniała idea unii kredytowych. Z drugiej strony, może to i dobrze. Widocznie Polacy wciąż są społeczeństwem o socjalistycznej mentalności w kwestiach ekonomicznych i na pewne zdobycze gospodarki rynkowej nie zasługują. No i mieć należy nadzieję (ze względu na niski udział SKOKów w sektorze), że upadek kas nie zachwieje zbytnio stabilnością krajowego sektora finansowego.

 • smiki48

  Oceniono 7 razy 1

  pani Leszczyna, to PO ponosi największa odpowiedzialność za SKOKi. Co za IDIOTA, objął SKOKi Bankowym Funduszem Gwarancyjnym? Chciałbym poznać nazwiska tych geniuszy finansów, którzy obejmują gwarancjami podmioty o stanie których nie maja pojęcia. To dzięki pani Leszczynie mógł zafunkcjonować przekręt w SKOK Wołomin. Gdyby nie było gwarancji,to nie byłoby zadnej afery.

 • lajdan

  Oceniono 19 razy 1

  Mieli 8 lat i afery nie było tylko teraz jest, jak wychodzą na jaw mafijne metody PO?

 • krark

  Oceniono 11 razy 1

  GW przedstawiła opinię pani posłanki Izabeli Leszczyny. Na tym kończy się wartość merytoryczna tego wywiadu, przeprowadzonego przez dziennikarza zajadłego przeciwnika PiS, a popierającego za to PO, z jedną z lepiej ustawionych posłanek (co za przypadek) PO. Drodzy Czerskiści co macie sobie żałować. Frakcja PO liczy stu kilkudziesięciu posłów, wy macie równie dużo własnych dziennikarzy. Róbcie podobne wywiady codziennie. Poddawajcie obiektywnej ,jak tylko wy potraficie, krytyce wszystko co łączy się lub może się łączyć z PiS. Jeśli macie obecnie za mało dziennikarzy to wspomóżcie się kolegami z Wiertniczej oraz Agnieszką Gozdyrą i Elizą Michalik (one są równie wspaniałe jak wy).

 • hunkyyankee

  0

  D*pa kradł i kłamał? Nie może być...

 • malikg

  Oceniono 12 razy 0

  od wielu lat wiadomo co to za firma ,ale że maja krycie oficieli PiSu maja się dobrze ,takich szczurków jak Marcin P będą nagłaśniać żeby przykryć swoje matactwa,wystarczy spojrzeć na to co robią ze spółkami,np Misiewicz ,dziwna dawna spółka Srebrna i wiele wiele innych o których nikt nie słyszał bo tak skutecznie są kryte, a niestety PiS nie jest wyjątkiem,kto u władzy ten lody kreci

 • gerardpolak2

  Oceniono 6 razy 0

  nic dodać nic ująć... państwo PIS.... dziwie się tylko PO że nie zwoła podkomisji sejmowej... niech to nagłośnią., Może wreszcie "ciemny lud to kupi"

 • mniklasp

  Oceniono 6 razy 0

  Jezeli depozyty sa objete juz gwarancjami tzn zostaly wyplacone stracone depozyty do 100 tys euro to jest kasa KNF z funduszow rezerwy bankow na ten cel. I co teraz robia banki ?, zeby ten fundusz odtworzyc (ponad 4 mld zlotych )podwyzszaja oplaty bankowe swoim klientom. To jest wyjasnienie dlaczego pan Kowalski placi wiecej za obsluge swojego konta lub za karte kredytowa.

 • octopus_buster

  Oceniono 8 razy 0

  A ja chrzanię sytuację, w której po latach niepłacenia na BFG, obejmuje się depozyty debili ochroną i płaci im odszkodowania za durnotę z pieniędzy rozumnych ludzi. Jeżeli tak ma być, to proszę najpierw ubezwłasnowolnić debili, tak żeby nie mogli brać udziału w wyborach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX