Komentarze (56)
Ogrzewający dom węglem zapłacą więcej za śmieci. Będzie pięć razy drożej?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anka.pano

  0

  W ustawie chodzi o to ze jak ktoś ma piec w którym można palić węglem to gmina zrobi ewidencję starych domów i taki pedzio zapłaci 5x wyższą opłatę za wywóz śmieci niezależnie czy wyrzuca jakieś popioły.

 • java77

  0

  przeciez popiol weglowy i drewniany swietnie sie nadaje jako nawoz do ziemi uzytkowej.To o jakiej kuzwa utylizacji oni bredzą?????Mam piec weglowy i nawożę swoja dzialke.A potem rosnie jak na drozdzach.Coz-jesli podniosa oplaty nie pozostanie mi nic innego jak wykopac głebszy dół i sypac wszystko do srodka.przynajmniej ziemia bedzie zyzna

 • berserc

  Oceniono 4 razy 0

  To jasne że ktoś za tym lobbuje niedługo się okaże jaki to Misiewicz za tym stoi...

 • anias54

  Oceniono 14 razy 0

  Wyborcza wieszczy podwyżki, zamordyzm i takie inne bzdety bez sukcesu! Coś ten rząd mało się stara, by zadowolić Michnika, Blumsztajna, Wronskiego, Czuchnowskiego, że o Dominisi Wielowieyskiej nie wspomnę! Całe wasze wypociny na nic! 😥😥😀

 • kantrzyn

  Oceniono 1 raz -1

  U mnie w gminie popiół jest segregowany do oddzielnych worków i nie spowodowało to żadnego wzrostu cen za wywóz odpadów, a nawet ceny nieco spadły od czasu, gdy to nastąpiło. Nie siejcie paniki.

 • pistolet_prezesa

  Oceniono 7 razy -1

  Węgiel jest najtańszym sposobem ogrzewania w Polsce, tzn. ogrzewają się ludzie o najniższych dochodach. Tak drastyczna podwyżka spowoduje tylko, że ci wszyscy ludzie będą wywalać popiół na drogę, albo do lasu. Tak wygląda ochrona środowiska wg Szyszki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX