Komentarze (62)
Dawno złoty tak się nie osłabił w jeden dzień. I to jako jedyna waluta w regionie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • curious2003

  Oceniono 7 razy -1

  Trwa polityka "Polska w ruinie".

 • spyderman2

  Oceniono 15 razy -1

  Jaki wyrok wyda pisowski sędzia w sprawie maltretowania Karoliny P. przez pisowskiego radnego?

 • ruter77

  Oceniono 13 razy -1

  Takie są konsekwencje głupoty a to dopiero początek.

 • eichel24

  Oceniono 19 razy -1

  Morawiecki! powiedz że rynki się mylą! ty zawsze masz rację!

 • hotin

  Oceniono 29 razy -1

  Widać,że macki ,,totalnej opozycji" mają swe korzenie u włodarzy światowej finansjery typu Soros.

 • westgreg

  Oceniono 6 razy -2

  No i dobrze. Eksport to strefy euro bardziej mi się opłaci.

 • zapomorski12

  Oceniono 11 razy -3

  "Osłabienie się złotego przez jeden dzień absolutnie nie zmienia faktu, że łącznie w całym roku polska waluta jest jedną z najsilniejszych na świecie'

  Do czasu gdy przestanie płynąć strumień euro z UE. Gdy zniknie, polski złoty przy polityce obecnego rządu, poleci na "mordę" jak mawia prezes Kaczyński. To nieuniknione...

 • batrolan

  Oceniono 9 razy -3

  Obawiam się, że to może być dopiero początek szybkiego zjazdu wartości złotówki. Zagraniczny inwestor widząc w mediach co się w kraju dzieje, będzie się od niego trzymał z daleka. Ciekawe też czy nabywcy obligacji nie będą się domagać ich wcześniejszego wykupu.

 • drugiepietro

  Oceniono 11 razy -3

  Tzw. "frankowicze" zapewne zgrzytają zębami, gdy przypomną sobie wyborcze obietnice Andrzeja Dudy i Beaty
  Szydło. Tak to jest, gdy głosuje się pod wpływem aromatu kiełbasy wyborczej.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 17 razy -3

  Polska stała się europejską republiką bananową. Bez sądów, prawa i konstytucji. Rynki mają gdzieś dyktatury, bo są one zazwyczaj dobre dla biznesu, ale nawet one musza przestrzegać jakiś zasad, no i trzymać ludzi za mordę.

  A tutaj nikt nie wie co będzie jutro uchwalone, ludzie wychodzą na ulice. W takich krajach się nie inwestuje. a skoro pieniądze można wycofać jednym kliknięciem myszki, to prawdziwa jazda jest dopiero przed nami. Sprawdźcie co sie działo z walutami np. w Rosji.

 • normalny1977

  Oceniono 6 razy -4

  Czy Gazeta znów musi szczuć. 4,25 jest kursem odniesienia od 3 lat. (jak jest drożej niż 4,25 mówi się że euro jest drogie jak jest niżej niż 4,25) mówi się, że euro jest tanie. Na święta bożego narodzenia euro jak zwykle było drogie na wakacje zwykle jest tak samo. Związane jest to sezonowością. Na koniec roku trwa magia świąt i związywany z tym gorący okres zakupowy, duża część produktów ( zabawki, elektronika, bakalie) to rzeczy z importu. Więc złoty się osłabia. Sierpień to tradycyjny okres wakacyjny w europejskich fabrykach niektóre nawet wstrzymują produkcję na 3 tygodnie, więc polscy dostawcy też maja spokojniejszy czas i mniejsze przychody w Euro, poza tym 10% społeczeństwa wyjeżdża na wczasy za granicę. Licząc nawet 1.000.000 rodzin niech każda wyda 1500 euro. To jest minimum co daje 1,5 mld euro jednorazowo jest potrzebne na wakacje. To dla naszej waluty jest spory wstrząs. Zawsze tak było i puki nie będziemy mieli euro będzie. To co odstawia Gazeta to szukanie sensacji.

 • don_pedro_72

  Oceniono 13 razy -7

  Kiedyś, w takiej jednej Gazecie na pierwszej stronie było napisane: "Jutro będzie po 3800!". Czy ktoś z GW mógłby przypomnieć gdzie to było i kto to sponsorował?

 • new1here

  Oceniono 12 razy -8

  jak byście nie robili burzy w szklance wody, to by się nie osłabiał...a tak możecie sobie pogratulować. Ale dla was to przecież punkt "honoru" - niechby dolar/euro i 10zł kosztowało, byleby zły pis usadzić...żenujący jesteście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX