Popularna amerykańska sieć pizzerii zamierza pod koniec roku wkroczyć na polski rynek. Będzie hit?

Spółka Papa John's International, właściciel sieci popularnych na całym świecie pizzerii Papa John's poinformowała o kolejnych inwestycjach. Na liście Polska.

W komunikacie prasowym czytamy, że: "Spółka PJ Western podpisała porozumienie dotyczące otwarcia w Kazachstanie 16 restauracji na przestrzeni najbliższych pięciu lat. Pierwszy lokal ma zostać otwarty w mieście Ałmaty w ciągu najbliższych miesięcy. Oprócz tego w ostatnim kwartale br. spółka PJ Western zamierza otworzyć swoją pierwszą restaurację w Kirgistanie, a plany na kolejne trzy lata zakładają otwarcie sześciu lokali w Biszkeku. Pod koniec 2017 r. spółka zacznie także realizować plany otwarcia 23 restauracji w Polsce."

- Bardzo się cieszymy z wprowadzenia na wspomniane trzy rynki marki pizzy Papa John’s - powiedział Chris Wynne, współwłaściciel i dyrektor generalny PJ Western.

Do inwestycji w rynki wschodnie spółkę zachęcił sukces, jaki odniosła w Rosji i na Białorusi.

Papa John’s International to trzecia co do wielkości firma na świecie zajmująca się dostarczaniem pizzy. Łącznie posiada ok. 5 tys. lokali w 45 krajach.

Jest oficjalnym sponsorem krajowej ligi futbolu amerykańskiego (NFL), oficjalnym dostawcą pizzy najważniejszej amerykańskiej ligi baseballu (MBL) i oficjalnym partnerem stowarzyszenia zajmującego się organizacją wyścigów równoległych (NHRA).

Choć dziś Papa John's to międzynarodowa korporacja, to wszystko zaczęło się od rodzinnego biznesu, na czym zresztą firma buduje swój wizerunek.

 
Więcej o:
Komentarze (123)
Papa John's pod koniec roku wkracza do Polski
Zaloguj się
 • zwolennik_twardej_reki

  Oceniono 21 razy 9

  Probowalem tej pizzy raz, nie da sie jesc. Autentycznie. Jesli ktos to kupuje, to tylko dlatego ze za mala kase mozna sie zapchac duza iloscia tego parszystwa. Gorsze niz PJ z sieci pizzerni jest juz tylko Little Cesar. To juz w ogole nie jest jedzenie.
  A w ogole, to czy tak proste, seryjnie robione zarcie musi Polakom serwowac amerykanska firma ?

 • indianski

  Oceniono 6 razy 4

  kaczynski i tak znacjonalizuje, i zamiast pizzy bedzie katroflanka

 • nietyp

  Oceniono 4 razy 4

  Dowiedzieli się o 500+???

 • sidamo

  Oceniono 3 razy 3

  Przegralismy magazyn Mercedesa to bedziemi mieli technologie pizzy,jaki rzad takie inwestycje...

 • nietyp

  Oceniono 5 razy 3

  Bronek, ty to naprawdę pierdoła jesteś... Chciałeś napisać obwisłe, a wyszło ci obcisłe... Oj Bronek, Bronek...

 • a_figa

  Oceniono 7 razy 3

  I będzie kolejne miejsce z fatalnym, tłustym, niezdrowym fast foodem. Społeczeństwo polskie jest coraz bardziej spasione!!!

 • tenare

  Oceniono 9 razy 3

  Inwestycje?
  Znając życie to będzie franczyza, czyli zainwestuje polski przedsiębiorca, żeby móc sprzedawać placki pod marką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX