Komentarze (126)
Niespodziewany efekt 500 Plus. Dłużnicy i wierzyciele mają za co dziękować rządowi
Zaloguj się
 • cambrone

  Oceniono 41 razy 13

  "Suwern" spłacił długi w lombardach,teraz wszyscy będziemy spłacać zadłużenie zagraniczne...

 • kataryniarski

  Oceniono 41 razy 13

  Spłaciła "providenty" na niezbędne towary typu: tv 50 calowy, raty za mikrofalę czy wycieczki ol inkluziw, na które ie było ich stać, ale trzeba było się pokazać przed rodziną i sąsiadami... Taaaak, oto Polska.

 • mona_3

  Oceniono 9 razy 9

  Przeczytałem komentarze i widzę, że większość z was nic nie wie o sytuacji finansowej polskich rodzin z dziećmi. Ludzie zadłużają się z wielu powodów, niektórzy zapewne dlatego że chcą kupić plazmę czy (o zgrozo!) mikrofalę. Ale są i tacy, których nie stać na podstawowe rzeczy. Oglądacie czasem program Polsatu, w którym remontuje się mieszkania rodzinom w trudnej sytuacji? Tam można zobaczyć jak mieszkają i żyją Polacy, zapewniam że wieje zgrozą.

 • rodziu1981

  Oceniono 24 razy 8

  Kazdy kraj EU ma dodatki na dzieci i jest ok tylko u nas psy szczekaja zeby ludzie nic noe mieli

 • taus

  Oceniono 6 razy 6

  Z tego co pamiętam to wierzyciele tak nie do końca się cieszyli. Providentowi akcje poleciały w dół, sporo firm pożyczkowych upadło. Przyczyna tego taka, że właśnie kary za niesolidne spłacanie to było gro zysków.

 • opio1

  Oceniono 11 razy 5

  To uświadamia dopiero jak było zle skoro 500+ poszło na spłatę długów. Jak poprzednia władza dbała o obywateli i a w szczególności o dzieci. Zasiłki w UE dla uchodźców to dobry krok zasiłek dla polskiego dziecka o to patologia. Tak to jest rozgrywane.

 • bebestman

  Oceniono 4 razy 4

  Ja tam bym wolał aby polacy nie musieli brać kredytów.... aby potem nie musieli wyciągać ręki do "hojnego rządu" po coś co im się rok czy dwa czy pięć czy dziesięc lat temu zabrano (i w zasadzie wciąż się im/ nam zabiera i udaje że daje a tak na prawdę oddaje 1/10 )

 • wartomyslec

  Oceniono 8 razy 4

  To doskonała wiadomość! Rodziny wreszcie przestały się zadłużać i takie "okazje" jak początek roku szkolnego, nie spędzają już ubogim Polakom snu z powiek. Oby tak dalej!
  PS. Oczywiście wielki sukces jakim okazał się program 500+, nie może przesłaniać nam wpadek rządu, takich jak np. nieudana "reforma" sądownictwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX