Nowy internet od T-Mobile dla każdego od środy w Polsce. Bez limitu danych

T-Mobile

T-Mobile (TOMASZ PIETRZYK)

W środę T-Mobile w całej Polsce rozpoczyna sprzedaż nowej usługi. T-Mobile 1 - Internet Domowy. Za 45 lub 55 zł miesięcznie możemy korzystać w domu z nielimitowanego dostępu do internetu.

Stacjonarna sieć telekomunikacyjna ciągle w Polsce, delikatnie mówiąc, nie dociera wszędzie. To jest główną przyczyną faktu, że nasz kraj jest trzecim od końca w Unii Europejskiej w rankingu dostępu do stacjonarnego internetu szerokopasmowego. Wiele gospodarstw domowych dziś nie jest w zasięgu żadnej infrastruktury stacjonarnej, a jedna trzecia tych, która z niej korzysta, ma łącza o przepustowości poniżej 10 Mb/s, co dzisiaj prezentuje się dość blado.

T-Mobile to zauważył i 13 września wchodzi na rynek z nową ofertą mobilnego internetu domowego. - T-Mobile 1 - Internet Domowy łączy zalety dostępu mobilnego i stacjonarnego. Działa wszędzie, pozwala (jak w usłudze stacjonarnej) na transmitowanie nieograniczonej ilości danych a przy tym jest tak prosty w użyciu jak to tylko możliwe – twierdzi Frederic Perron, członek zarządu, szef rynku prywatnego w T-Mobile Polska.

Nowy internet od T-Mobile dostępny jest w dwóch wariantach. Za transfer do 20 Mb/s zapłacimy 45 zł miesięcznie, a za łącze o maksymalnej prędkości 60 MB/s – 55 zł miesięcznie. Operator nie nalicza opłaty aktywacyjnej.

W obu opcjach nie ma limitu danych. Do wyboru telekom oferuje dwa routery: Huawei B525 (1 zł na start), oraz nowość, urządzenie zaprojektowane specjalnie dla T-Mobile i dostępne na wyłączność w ofercie operatora - Huawei B529 (199 zł na start). To drugie urządzenie wygląda bardzo estetycznie – to zgrabna niewielka kostka. Jej konfiguracja jest banalna.

T-Mobile, podobnie jak czynił to w przeszłości w wypadku wielu innych usług, pozwala przetestować nowy produkt. Przez 30 dni możemy korzystać z nowego internetu – po tym okresie, jeżeli usługa nam się nie spodoba, możemy z niej zrezygnować i zapłacimy tylko za jeden miesiąc korzystania z nowego internetu.

***

Voelkel: W nowoczesnych firmach nie potrzebujemy ludzi, którzy nastawieni są na indywidualny cel [NEXT TIME]

Zobacz także
 • Mateusz Morawiecki na Forum Ekonomicznym w Krynicy Polska w tym roku prawie wcale się nie zadłuża. Takiej sytuacji nie było od lat
Komentarze (55)
Nowy internet od T-Mobile dla każdego od środy w Polsce. Bez limitu danych
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 6 razy 6

  @Kapitan Bomba
  PierdoIisz, że głowa mała.

  0-5 GB - brak ograniczeń;
  5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
  10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
  powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

  Tak wygląda internet "bez limitu" w a2mobile.

 • ajnb

  Oceniono 8 razy 6

  Szanowna redakcjo. Ile razy wasi ludzie będą powtarzać te same błędy? Internet kogo czego t-mobile, lub internet sieci t-mobile, a nie "od t-mobile". Telefon w sieci t-mobile można dostać od wujka. Przestańcie wzorować się na wtórnych analfabetach piszących teksty do reklam w telewizji. To kalki językowe. "Samochód od forda"? Naprawdę? Przyjechał pan Ford i dał ci samochód?

 • Piotr Kamoda

  Oceniono 18 razy 6

  Prośba o sprostowanie, internet nie jest bez limitu. Na stronie pisze że po wyczerpaniu limitu 10GB prędkość spada do max 1mb/s, czyli w praktyce uniemożliwia korzystanie z internetu.

 • zkomentarzem

  Oceniono 7 razy 3

  Internet srernet. Za to kościołów mamy najwięcej i najpiękniejsze. O !

 • xevizo

  Oceniono 2 razy 2

  Póki co nie widzę tej oferty na stronie T-Mobile. Jedynie poprzednią, internet mobilny bez urządzenia, bez limitu danych za 79,99 zł miesięcznie (1 zł przez pierwsze 6 miesięcy).

 • blix blix

  Oceniono 7 razy 1

  BEZ LIMITU JEST LAMUSY

  Internet Domowy jest cykliczną usługą ważną dla każdego Cyklu Rozliczeniowego. Zapewnia on nielimitowany dostęp do mobilnego Internetu w Sieci, co oznacza możliwość korzystania z tej usługi w Sieci bez limitu objętości danych i bez zmiany deklarowanej dla danej opcji szacunkowej prędkości maksymalnej – przez cały czas obowiązywania Umowy.

 • doctor_12

  Oceniono 3 razy 1

  takie mondrale jeden z drugim a nawet na strone nie potrafią wejśc i regulaminu sprawdzić jak normalny człowiek, aż tak smutno w życiu macie, że się musicie wyżyć szukając problemów gdzie ich nie ma?

 • doctor_12

  Oceniono 3 razy 1

  tacy mondrale a nawet na strone nie potrafia wejśc i regulaminu przeczytać jak normalny człowiek, no śiech na sali, aż tak źle w życiu macie, że musicie się wyżyć narzekaniem bez sensu? ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje