Komentarze (49)
Nareszcie. To podobno koniec podwyżek cen masła. Teraz ma tanieć
Zaloguj się
 • Oceniono 14 razy 8

  Czy w Polandi sprzedają masło z N. Zelandii? Czy ceny skupu mleka w Polandi również poszły proporcjonalnie do wzrostu cen masła w górę? Jeśli nie, to ten wzrost cen masła, to zwykła bezczelna spekulacja, przynajmniej jeśli chodzi o rynek polandyjski.

 • li_lah

  Oceniono 6 razy 6

  Kochani spekulacje cenowe mozna zabic w bardzo latwy sposob. Kazdy ekonomista to powie. Wystarczy zbojkotowac kupowanie produktu na jakis czpowie.starczy miexiac dwa zeby polowa z nas nie kkpila masla i ci ktorzy zarabiaja na spekukacji beda jeszcze priosic o jego kupno. Takze do dziela. Zastapcie sobie maslo na miesiac dwa smalcem pasztetem czymkolwie smarownym albo opiekajcie bulki w opiekaczu. Ja tak robie . bez masla da sie przezyc a ci co je sprzedaja dostana po du....

 • dante_waw

  Oceniono 6 razy 6

  skoro juz olej kokosowy (nie mylic z palmowym) jest tanszy.... niz maslo... to nie mam pytan....

  Pomijajac to ze w sponsorowanych artykulach gazety.next, nigdy nie odpowiedza nam dlaczego mleko UHT zdrozalo o 20 gr w detalu z 1,89 na 2,09, natomiast maslo zdrozalo z 16 PLN za kilogram do 33 PLN za kilogram.

  Wczesniej obwiniali kwoty mleczne i rolnikow, a jak ludzie polapali sie ze mleko w skupie kosztuje tyle samo to zaczeto epatowac mitycznymi "rynkami swiatowymi".

 • malkontent58

  Oceniono 3 razy 3

  "zawirowanie"??? to zwykła wredna spekulacja!!! nawet za Gomułki czy Gierka takie k u r e s t w o nazywali spekulacją!!! a dla GW.....tylko zawirowanie cen

 • czemumojloginniedziala

  Oceniono 2 razy 2

  Bańka spekulacyjna pęka? Oczywiście. Tylko szybciej niż się spodziewałem. Ludzie sie pewnie szybko przerzucili na nutelle i oliwę z oliwek z pierwszego tłuczenia.

 • Marek Tropiciel

  Oceniono 2 razy 2

  Dla równowagi, kupowałem droższe masło a nie kupowałem innych przetworów mlecznych,wyszli na zero, za to zarobili producenci warzyw i wędlin

 • wwrr1

  Oceniono 1 raz 1

  a ch...o...j z masłem dadzą mi 5 zł więcej w przyszłym roku to będę żył jak panisko

 • ainahd

  Oceniono 3 razy 1

  Każdy może sam zrobić masło, to 10min miksowania śmietanki 30% z odrobiną soli. Jak nie będziemy kupować to stanieje i nie będą nam kitu wciskać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX