Gazeta.pl Next >  Biznes >  Wólka Kosowska: wielka akcja skarbówki. Sprzedawcy uciekali, porzucając podrobiony towar

Wólka Kosowska: wielka akcja skarbówki. Sprzedawcy uciekali, porzucając podrobiony towar

A A A
Akcja skarbówki w Wólce Kosowskiej

Akcja skarbówki w Wólce Kosowskiej

W ramach akcji zarekwirowano 200 samochodów dostawczych z podrobionymi towarami. Znajdowała się w nich odzież, obuwie, galanteria i kosmetyki. Skarbówka planuje teraz specjalne działania w podwarszawskiej Wólce Kosowskiej.
Wróć do artykułu
Polecamy
Komentarze (111)
Wólka Kosowska: wielka akcja skarbówki. Sprzedawcy uciekali, porzucając podrobiony towar
Zaloguj się
 • Oceniono 7 razy 7

  Skarbówka w obronie interesów zachodnich koncernów? Rozumiem, że jak znajdą podróbkę produktu firm zarejestrowanych w Polsce i płacących w Polsce podatki, ale bronić interesów obcych krajów. Nic z tego nie rozumiem.

 • Oceniono 10 razy 6

  Widać że polskie służby dbają o interesy korporacji wyłapując podróbki z rynku, może w końcu doczekamy się działań chroniących wpływy do budżetu. Na Bakalarskiej w Warszawie handel papierosami z przemytu kwitnie w najlepsze, to już zaczyna przypominać hurtownię (przy wejściu na bazarek stoi przynajmniej 10 osób bułgarskiej urody nagabujących do zakupu papierosów, nie sposób przejść nie będąc przez jedną z nich zaczepionym), towar idzie karton za kartonem, a służb mundurowych na próżno szukać no chyba że liczyć samochody z rejestracją zaczynającą się na UC, których pasażerowie robią zakupy u wyżej wspomnianych i straż miejską wlepiającą mandaty za parkowanie (niestety też bardzo rzadko).

 • Oceniono 5 razy 5

  czyżby stolica polskiej kontrabandy doczekała się zainteresowania służby?

 • Oceniono 5 razy 5

  KAS opisuje, że widok kilkuset uzbrojonych funkcjonariuszy wywołał "masową ucieczkę sprzedawców i właścicieli nielegalnego towaru". ... Zatrzymano dwie osoby.
  To jest sukces!

 • Oceniono 5 razy 5

  Cała polska i nie tylko jest zalewana towarem z Chin i Tajlandii. Przecież to jedyny towar,na który nas stać za 500+.

 • Oceniono 5 razy 5

  KAS opisuje, że widok kilkuset uzbrojonych funkcjonariuszy wywołał "masową ucieczkę - zatrzymano aż dwie osoby, czyżby komedia na dużą skalę, nawet kilkusetosobowej KAS nie udało się zatrzymać co najmniej 50% tych handlarzy?. Wyszkolenie co najmniej podobne do policyjnego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane