Komentarze (46)
Czy budżet na 2017 r. jest legalny? Sąd uchyla decyzję prokuratury o umorzeniu postępowania
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mietasek1967

  Oceniono 4 razy 0

  Igor Tuleya czy Sąd Okręgowy bo to dwie różne ,, instytucje " .

 • krark

  Oceniono 4 razy 0

  Skowyt

 • agap.e

  Oceniono 3 razy -1

  Nie siejcie paniki.Decyzje wydał najbardziej antypisowski sędzia w Polsce.

 • domektomek

  Oceniono 6 razy -2

  Opozycja najpierw zmusiła Marszałka do przeniesienia obrad do Sali Kolumnowej, a potem krzyczała że głosowanie było nielegalne.
  Mogli uchwalić budżet w ciszy i spokoju w sali głównej , ale chcieli rozwalić rząd i Sejm.

 • Pisul Maximus

  Oceniono 9 razy -3

  Nie wiem czy pan Schetyna zdaje sobie sprawę że tak kolejnych wyborów nie wygra a o wyborach do sejmu/senatu może zapomnieć. Cały czas idzie na konflikt i kłótnie a tak to elektoratu do siebie nie przekona. I ta polityka się nie sprawdza.

  Za jakiś czas kolejny sondaż i znowu -5% w dół i pytania między Budką-Kopacz-Schetyną dlaczego? No to politycy PO macie odpowiedz. Zamiast coś zaproponować co spodoba się Polakom to co chwile jak nie zdrada i kolaboracja z Niemcami Waszych 6 europosłów to wszczynanie kłótni o coś co za kilka dni przestanie być aktualne.

 • ubudubu4

  Oceniono 10 razy -4

  Totalna szczujnia ma jeszcze kilku dyspozycyjnych sędziów min takiego Tuleję , ale i tak to im nie pomoże.......

 • mk.i

  Oceniono 4 razy -4

  Nie sąd tylko Turlej . walka polityczna już dawno trwa na sali sądowej . Z wyrokami się nie dyskutuje kto to wymyślił . Druga struktura samo wybieralna PO episkopacie .

 • Piotr Świderek

  Oceniono 10 razy -6

  O kurczę, jak budżet był nielegalny do mądraliński sędzia Tuleja i reszta jego kamratów brała pensje po 15 tys zł miesięcznie zupełnie nielegalnie! Oj, pora oddać. Co do grosza. A co z posłami TotalnejOpozycji - też katastrofa : te 25 tysi miesięcznie kasowali od stycznia nielegalnie. Oj, sie narobi.

 • onduma

  Oceniono 20 razy -12

  Szczerba to dla jaj podpaliby clay kraj. Tak to jest jak sie wybiera do sejmu zlosliwych blaznów. A czy sad zajal sie juz uniemozliwianiem pracy sejmu przez totalna opozycje ? Moze tak zastosowac konstytucyje czyli uznanie "sily wyzszej" ? Jak widac jakies Tuleje uzywaja konstytucji do niszczenia kraju. Czy konstytucyjne jest blokowanie prac sejmu przez pieniaczy ?czy na pewno konstytucyjne jest uzywanie pretekstu "frekwencji" przez wykorzystywanie faktu , ze "frekwencje" mieliby robic blokujacy ? czy w ogole konstytucja jest konstytucyjna i czy taki Tuleja w ogole jest konstytucyjny ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX