Komentarze (132)
Córka Marka Belki promuje polską kryptowalutę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adashofman1

  Oceniono 4 razy 2

  Ja proponuje stworzenie krytowaluty smoleńskiej BitAntoin, będzie ją można kopać pod brzozami a jedyną możliwością wydania będzie kryptoTaca i wsparcie Radia Maryja.

 • invest_pl

  Oceniono 2 razy 2

  Hej - ale podejrzany artykulik. BitEvil ma stronę cienką jak d... węża. Era coin to jakies tokeny zakupowe a nie kryptowaluta. Co za dziadostwo.

 • kolo125

  Oceniono 4 razy 2

  już dawno powiedziano, że kryptowaluty to pralnie brudnych pieniędzy

 • matadore1

  Oceniono 8 razy 2

  następna lewa oszustka

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  gdyby było JustaBitEvil to bym zainwestował

  ale coś mi mówi, żeby nie ufać BitEvil

 • maxthebrindle

  Oceniono 1 raz 1

  Wydaje mi się, że pani Belkówna nic nie stworzyła, poza naciąganiem naiwnych.
  Instaluję aplikację na smartfonie. Aplikacja wykorzystuje moją moc obliczeniową smartfona, mój prąd z baterii i mój transfer danych - za wszystko zapłaciłem albo płacę - do liczenia jakiejś 'prawdziwej' kryptowaluty dla Belkówny. Z tego, co łosie jej 'wykopią', Belkówna odkłada na osobne konto 10, 20 może 30 procent wartości, która następnie jest dzielona przez liczbę naiwniaków i 'doładowywana' na ich konta. Tak długo, jak działa pier.do.lec kryptowalutowy, Belkówna ma żywą kasę, naiwniaki mają parę groszy do płacenia za waciki w 'wybranych punktach' i płacą wszystkie rachunki Belkówny za prąd i moc obliczeniową. Normalnie samograj :-)

 • 20portal

  Oceniono 1 raz 1

  No to wiemy, dlaczego tatuś chodzi po telewizjach i wychwala Morawieckiego. Belka jest w tym żałosny i żenujący. Myślałem, że chodzi o uzyskanie wsparcia do objęcia kolejnej posady w jakiejś międzynarodowej firmie (instytucji), a to chyba tylko o nową "walutę" nazwaną (chyba słusznie) na tym forum CEBULION.

 • alamar3

  Oceniono 1 raz 1

  @luzuj
  i odpowiadaja za to ze nie moge upgradowac karty graficznej od lat nie placac gruba ponad 2000zl za nie najnowsza juz karte 1070 geforce. Zeby to jeszcze jakis cel mialo, ktos korzystal z tych mocy obliczeniowych pompowanych a z tego co wiem nikt nie korzysta, tak zuzywa sie tylko energie, elektronike ktora pracuje i sie zuzywa i sa tylko z tego powodu straty obiektywne i globalne. ps - kineskopowe sa oczywiscie lepsze niz crt, dopiero oled z rolling scanem ma szanse byc lepszy, plazma panasonica pod pewnym wzgledami juz byla lepsza pod pewnymi nie natomiast lcd to wielkie g. bo jego zalety sa najmniej wazne a wady kluczowo wazne.

 • Janusz Odeski

  Oceniono 1 raz 1

  Miła Pani- czytać i uczyć się. Tylko fragment z większego opracowania. " Zauważmy tu jeszcze, że np. “pieniądz pracy" Owena równie mało jest “pieniądzem" jak, powiedzmy, bilet teatralny. Owen zakłada pracę bezpośrednio uspołecznioną, czyli formę produkcji biegunowo przeciwstawną produkcji towarowej, świadectwo pracy stwierdza tylko indywidualny udział wytwórcy w pracy wspólnej i jego indywidualne roszczenie do przeznaczonej na spożycie części wspólnego produktu."

 • ferryk

  Oceniono 1 raz 1

  To jedna wielka ściema bo zawsze gdy ktoś chce zbierać a nie posieje to pojawia się jeden moment. Pokaż mi forsę i kończy się sen wirtualnych milionerów.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 1

  Czyli co, wypłata w pseudo pieniądzach za oglądanie marketingowej papki? Dziękuję, postoję. Już mówiłem, niech dziki rechrystianizator wprowadzi kryptowalutę narodową pod nazwą kryptopedał wolski opartą na otrzymywaniu pseudo życia wietrznego za prawdziwe pieniądze wysyłane na Tadzia z Torunia...

 • giles

  Oceniono 3 razy 1

  to, ze corka pana belki zanagazowala sie w projekt, ktory pod wieloma wzgledami przypomina priamide finansowa czy jak kto woli smierdzi z daleka ambergoldem, powinno byc powodem do zadumy i zazenowania. nie tylko w przypadku bit evil-a "nomen est omen".-).

 • jerzytop

  Oceniono 1 raz 1

  Już nie raz czytam o tych kryptowalutach ostatnio tak modnych . Ale nawet w tym artykule nier dowiedziałem się kto i na jakiej zasadzie wymienia je na konkretną gotówkę . Mogę gdzieś nią płacić ale przecież ktoś sprzedający dany towar aby kupić go nie zawsze może płacić czym innym jak $ czy Euro lub Funty itp

 • Angelus

  Oceniono 1 raz 1

  ERC to European COIN, a nie ERA COIN. To jest zajebisty wał, polskie media to jest tragedia :)
  I kogo tu do trybunału podać ?

 • Oceniono 1 raz 1

  dziękuję, postoję... po pierwsze to nie żadna kryptowaluta tylko zwykły program lojalnościowy, na dodatek bez żadnych sensownych nagród/zniżek. Po drugie kryptowalut jest już ponad 1500 a liczy się tylko kilka więc szanse na sukces tutaj są raczej marne

 • stary.gniewny

  Oceniono 1 raz 1

  Takie rzeczy to tylko w Erze

 • tztz3

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny shitcoin

 • Krestwan Wit

  Oceniono 1 raz 1

  zaraz będzie tych kryptowalut więcej niż zwykłych walut

 • pieszypasazer

  Oceniono 1 raz 1

  Czy tatuś już nagania na kupno?

 • janunia6

  Oceniono 7 razy 1

  Jeżeli Banki mogą kreować PUSTY pieniądz bez w praktyce jakiegokolwiek zabezpieczenia to dlaczego nie kryptowaluty.
  Są one tyle samo "warte" co "pieniądz" bankowy.
  Bankierów ogarnia szał. Ich monopol na bezpodstawny zarobek zaczyna trząść się w posadach.

 • adam3407

  Oceniono 1 raz 1

  EvilCorp :o

 • Adam Fatyga

  0

  Przeciez to nawet nie stalo kolo kryptowaluty. Gazeta.pl tak bardzo eksperci. To są zwykle punkty za lojalnosc

 • mistermadmat

  0

  Nowa waluta nazywa się cebulion ....

 • prokuraturarejonowa

  0

  Jak widać piramidy finasnowe i bański spekulacyjne to nie tylko domena pisiorów, ale także dzieci byłych polityków SLD.

  Das ist der schwindel.

 • andrzejbak

  Oceniono 2 razy 0

  Kłamstwem jest że to pierwsza polska cyfrowa waluta - pierwszy był -no właśnie Bitcoin- wówczas BC. Pierwsza giełda ruszyła ponad 10 lat temu w Łodzi ale została zniszczona przez pejsów złodziei powiązanych z dawną SB i obecnym wywiadem gospodarczym z Krakowa. Osoba która wymyśliła Bitcoina zarejestrowała nawet tą nazwę handlową ale tylko na rok. Następnie była próba Lubelska ale już pod nadzorem pejsów z Usrela. Była próba ominięcia mafii pejsów przez lokalne rozwinięcie działalności w Japonii w japońskiej wersji . Obecnie Działający Bitcoin(BTC) jest całkowicie kontrolowany przez mafię pejsów. Gotówka realna jest z giełd wyprowadzana na konta mafijnych oszustów, wypłaty są niemożliwe lub bardzo ograniczone (4-5 tyś zł czyli za 1/10 BTC).

 • andrzej2310

  Oceniono 2 razy 0

  Znów artykuł promujący panią Belkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX