Komentarze (52)
W ustawie podatkowej są poważne błędy. Rząd je poprawi. ?Było mało czasu na konsultacje?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • leszekkrzysztof

  Oceniono 1 raz 1

  uzupełnienie
  Należy wprowadzić ULGĘ dla Obywateli za buble podatkowe. Kosztami obciążyć "tfurców" bubli.

 • tcas

  Oceniono 1 raz 1

  Jak zwykle "PiS'du dobra zmiana" robiona byle jak, byle szybciej byle na pokaz. A że podatnik na tym traci co to obchodzi tych głupków.

 • otec1

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy obiecana przed wyborami kwota wolna od podatku? Brocha premieropodobna i wyrób prezydentopodobny coś wspominali o chyba 8 tys zł. Mówili, że wystarczy nie kraść, a pieniądze na wszystko się znajdą. Ta niespełniona obietnica będzie jednym z gwoździ do trumny, dlaczego Adrian vel Budyń przegra kolejną kadencję w wyborach prezydenckich.

 • Stefan Goller

  Oceniono 1 raz 1

  A co z zasiłkiem pielęgnacyjnym który w nowelizacji ustawy podatkowej został zaliczony jako dochód i musi być doliczony do dochodu za 2017 rok.Ten knot powoduje że osoba niepełnosprawna pobierająca rentę socjalną przekracza roczny limit dochodu to jest 10080 zł i opiekun nie może odliczyć ulgi rehabilitacyjnej. Wstyd

 • czechy11

  Oceniono 1 raz 1

  A niejaki Duda podpisał bubla prawnego o zakazu handlu w niedziele wiedząc ze to bubel ale die znowelizuje. Przecież to jawna kpina!!!

 • kataryniarski

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli: ZEPSULI, teraz chwalą się że naprawią? :D

 • grazena

  0

  same barany przez dwa lata rządziły a podatnicy jak ciągle pod pręgierzem kontroli

 • mamitka67

  0

  Czyli kolejny bubel prawny.

 • crizs

  0

  jeżeli już ruszamy gry hazardowe to warto zająć się opodatkowaniem zakładów bukmacherskich.. nie rozumiem dlaczego uczestnik zakładów płaci podatek jeśli jego zakład jest przegrany.. powinna obowiązywać jednolita zasada że płaci się podatek od wygranej.. na razie jest burdel na kółkach..

 • ko_menta_tors

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego nie ma mojego komentarza?! był bardzo merytoryczny. Kto go wyciął?!

 • Konrad Pirek

  Oceniono 3 razy -3

  Władza, która naprawia własne błędy... do czego to doszło...

 • trockista_z_czerskiej

  Oceniono 6 razy -6

  ustawa 447 - tu jest bool pupy na Czerskiej

  yły szef MON, Antoni Macierewicz byl dziś wieczorem gościem Telewizji Republika. Minister odnosił się m.in. do nowelizacji ustawy o IPN i reakcji Izraela.

  Tę ostatnią, jak i "całe zaangażowanie w tę sprawę Izraela", polityk przyjął, jak przyznał, "z olbrzymim zdziwieniem".

  "My (Polska i Izrael- przyp. red.) zawsze mieliśmy dobre stosunki. Mam nadzieję, że to sytuacja przejściowa. Nie ma wątpliwości, że jesteśmy jedynym państwem, który w żaden sposób nie kolaborowało z okupantami"-zwrócił uwagę Antoni Macierewicz. Poseł przypomniał, że Niemcy wobec Polaków ratujących Żydów stosowali "odpowiedzialność zbiorową", a w narodzie polskim nie powstały żadne formacje SS.

  "Ja mam tylko nadzieję, że to jest sytuacja uwarunkowana jakimiś innymi sprawami. Nasze stanowisko nie może brać pod uwagę rezygnacji z osób, które zostały ofiarami ogromnej zbrodni. To ich pamięci bronimy za pomocą tego artykułu"-podkreśił były minister obrony narodowej.
  Wyszkowski trafnie podsumował skandaliczny 'występ' Putina i Netanjahu Wyszkowski trafnie podsumował Putina i Netanjahu

  Dlaczego, nawet w tej sprawie, nie wszyscy Polacy "grają do jednej bramki", a niektórzy politycy i dziennikarze nie przepuszczą żadnej okazji, by uderzyć w polski rząd? Antoni Macierewicz, pytany m.in. o działania i wypowiedzi "opozycji totalnej", stwierdził, że w tym określeniu prawdziwy jest tylko przymiotnik...

  "Bardzo mi jest trudno nazwać tych ludzi opozycją. Opozycja ma inne zdanie niż rząd, ale dążą do wspólnego dobra. Ci ludzie na to miano nie zasługują"-stwierdził polityk.

  Jak przedstawia się dziś sytuacja w Izraelu? Na to pytanie polityk odpowiedział, że warto byłoby zastanowić się w tym miejscu nad rolą Federacji Rosyjskiej.

  "Trzeba się zapytać jaką rolę w tym co się teraz dzieje odgrywa Rosja, agentura Rosji. Moim zdaniem bardzo dużą. Myślę, że większe znaczenie ma fakt, że wojska Rosji stoją kilkanaście kilometrów od Jerozolimy – my tego nie odczuwamy. Trzeba sobie zadawać w jakiej sytuacji jest państwo Izrael"-ocenił Macierewicz. Zapytany o rzekome odradzanie się w Polsce nazizmu, rasizmu i antysemityzmu, były szef MON odpowiedział:

  "Nie ma wątpliwości, że nawiązywanie niektórych środowisk do faszyzmu i antyludzkich ideologii jest niedopuszczalne. Polska nie może się zgodzić na gloryfikację takich zachowań"-podkreślił. Na pytanie jednego z widzów, zadane przez Twittera, dotyczące "ustawy 447", polityk stwierdził, że trudno powiedzieć, czy trafne jest wiązanie JUST z Izraelem, ponieważ wskazuje ona de facto na monitorowanie przebiegu reprywatyzacji.

  "Ona nie jest bezpośrednim zagrożeniem dla Polski. To jest ustawa wynikająca z różnych środowisk amerykańskich. Ona jest moim zdaniem efektem niezrozumienia pewnych faktów. Cała Polska została zniszczona okupacją aż do kości. Nie da się przywrócić stanu Polski sprzed II wojny światowej – to jest niemożliwe"-tłumaczył Macierewicz. Były szef MON zwrócił również uwagę, że również strona polska zbyt mało mówi o tym, jak nasz kraj ucierpiał podczas II wojny światowej. W ocenie Macierewcza, powinniśmy wszelkie fakty przedstawiać bardzo szczegółowo.

  yenn/Telewizja Republika, Fronda.pl

 • adam545

  Oceniono 10 razy -10

  Jakie konsultacje nie TO nie I TAK to TAK POpaprancy nie mogą zrozumieć że złodziej nie ma prawa bytu i powinien siedzieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX