Komentarze (67)
Ministerstwo Finansów podało dane. Deficyt budżetu w 2017 r. najniższy od sześciu lat. Ale w grudniu stało się coś zaskakującego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lesnywladek2

  Oceniono 13 razy -1

  wyłączyłem TVN i nazizm zniknął co robić,gdzie szukać faszystów? Czy mam czekać do kolejnej transmisji w TVN marszu niepodległości?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy -1

  Podatek akcyzowy to była zawsze podstawą dobrych państw. Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju opublikowała właśnie raport dotyczący konsumowania produktów tytoniowych. Na 34 kraje należące do tej grupy Polska uplasowała się na 12 pozycji. Grecy wygrali. Ciekawe jak to wygląda w innych działach akcyzy?

 • alfalfa

  Oceniono 11 razy -1

  Żadne liczby nie przekonają prawdziwego wyznawcy. Jest źle a "niedługo" będzie koniec świata.
  A.

 • zaintrygowany111

  Oceniono 9 razy -1

  Już sam nawet zacząłem wierzyć, że nie poprzesuwał aż tak dużo wydatków na grudzień, że faktycznie wydatki zostały trochę ograniczone i że rok zamknie się w miarę dobrze, tym bardziej, że po październiku była nadwyżka, a po listopadzie znośny mały 2,4 mld deficyt. A tu nagle w grudniu super eksplozja wydatków jakiej jeszcze w ujęciu miesięcznym w historii nie było. Zwiększyć deficyt o 23 mld w miesiąc to nie lada sztuka - raczej tym również powinien się pochwalić Pan super uszczelniacz Morawiecki.

 • walek7003

  Oceniono 6 razy -2

  A ja cierpliwie czekam, za kilka lat poznamy jakie dane pominięto, jakie wydatki nie zapisano, jakie przychody zapisano choć ich nie było.
  Dla przykładu do wzrostu pkb Chin wlicza się eksport do Chongkongu i jeszcze kilku terytoriów zależnych. a to, ze towary wracają na drug dzień i to tylko w papierach to już inna sprawa.

 • hotin

  Oceniono 15 razy -5

  Hahahaha.Te wasze,,No ale ..." wystarczyło mi za cały wasz POlityczny komentarz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX