Komentarze (62)
Rosyjscy miliarderzy rozwodzą się z żonami i sprzedają swoje spółki. Wszystko ze strachu przed amerykańskimi sankcjami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hunter1111

  Oceniono 4 razy 0

  w polsce dopiero sie rodza pod skrzydlami kaczysnkiego

 • kapitandragan

  Oceniono 11 razy -1

  Nie interesują mnie rosyjscy oligarchowie. Ale bardzo nisko oceniam wartość wszelkich analiz made in Poland. Przypominam, że wedle większości, o ile nie wszystkich cytowanych w GW analityków, pseudoanalityków, a także dziennikarzy i polityków bawiących się w analizy, Rosja miała doznać zapaści w ciągu kilku miesięcy 2014r. jak na razie świat tego nie dostrzegł. Dlatego sadzę, że pomimo analiz Ośrodka Studiów Wschodnich rosyjscy miliarderzy mogą spać spokojnie. A że się rozwodzą? Widocznie ich stać. Widocznie uważają, że to miłe mieć przy sobie zawsze piękną 25 latkę.

 • strange_email

  Oceniono 7 razy -1

  Kolejny dowód na to, że sankcje to tylko tak ku uciesze gawiedzi. Miliarderów niż zabolą, cokolwiek napisze OSW.

 • waldek55

  Oceniono 2 razy -2

  myszki, to teraz Putin będzie miał okazję pozbyć się kilku wzbogaconych na upadku ZSRR oligarchów, kasa wróci do skarbu państwa, może pójdzie na emerytury? Z całą pewnością do oligarchów już nie wróci, bo po co?

 • gadolinn

  Oceniono 6 razy -2

  Rosja powinna nalozyc sankcje na 210 (albo wiecej) oligarchow amerykanskich; z ameryki nie zostalo by nic, bo tam okolo setki ludzi ma caly majatek

 • nabbuko

  Oceniono 3 razy -3

  Na głównej piszecie "rosja", małą literą. Ja rozumiem, że teraz nie lubimy obcych, ale wypadałoby l szanować reguły ojczystego języka?

 • zawsze888

  Oceniono 13 razy -3

  .....mysle, ze Rosjanie maja gleboko w du.....e amerykanskie sankcje.....

 • priekrasna.brunhilda

  Oceniono 9 razy -3

  Świadczy to wyłącznie o posiadaniu przez nich instynktu samozachowawczego, co z kolei jest dowodem na spryt i inteligencję. W obliczu zagrożenia każdy rozsądnie myślący osobnik próbuje uratować jak najwięcej i zabezpieczyć siebie oraz swoich bliskich. Znam bardzo wielu Rosjan, i to nie "kacapów", ale ludzi z ichniejszej elity (pracowałam wiele lat naukowo na terenie Rosji z Rosjanami i przedstawicielami innych narodów Federacji, więc mam rozległe znajomości) i mówią, że to jest nagminne w odpowiedzi nie tylko na jakieś "represje USA", ale przede wszystkim na represje własnej władzy, która tak samo jak i u nas kradnie na potęgę, tworzy "kryszę" i wyciąga łapska po majątek Rosjan. Wszystkich, a szczególnie tych zamożnych.

 • andy180812

  Oceniono 15 razy -3

  w podobny sposob rozwalili nasi wielcy amerykanscy przyjaceiele nasza gosp. w latach 70tych. ale o tym nasze inteligentne elity nie rozmawiaja

 • tenare

  Oceniono 7 razy -3

  Miliarderzy w każdym kraju rozwodzą się ze swoimi żonami i sprzedają spółki.
  Żeby sobie postukać kogoś innego, albo żeby zarobić lub nie stracić.
  Tak już mają.

  Ale rozumiem niepokój gazety o miliarderów rosyjskich. W końcu to przyjaciele Putina.

 • nadejdzieczaszaplaty

  Oceniono 17 razy -5

  Rosja się wali, Rosja się wali, Rosja ...
  A w Polsce wspaniale - gospodarka sprzedana, prasa w niemieckich rękach (ostro pierze mózgi polskich lemingów), 3 mln zmuszono do wyjazdu za chlebem, a dług 600 mld dol. (w 1989 - 30 mld dol. ).
  Polska gospodarka sprzedana za grosze, więc młodzi zdolni ludzie mogą tylko pracować dla Niemców lub Stejtowietów lub być robolami do prostej roboty. Dlatego nie ma i nie będzie polskich wynalazków i polskich znanych marek.
  O take Polskie siem byly złodziejskie styropiany !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX