Duża niemiecka sieć dyskontów wchodzi do Polski. TEDi otworzy kilkadziesiąt sklepów jeszcze w tym roku

Sieć dyskontów TEDi otworzy swój pierwszy sklep w Polsce już pod koniec czerwca, poinformował prezes Mirosław Huczek.

„Pod koniec tego miesiąca otwieramy nasz pierwszy sklep w Dąbrowie Górniczej w ramach Vendo Park" - powiedział Huczek podczas Targów nieruchomości handlowych Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH).

„Planujemy otwarcie kilkudziesięciu punktów w tym roku w Polsce. Jest to możliwe organizacyjnie i możliwe ze względu na dostępność lokalizacji. Interesują nas właściwie wszelkie powierzchnie od 500 do 1300 m2, chętnie w ramach parków handlowych wśród innych operatorów dyskontowych" - dodał prezes spółki.

W jego ocenie, model biznesowy TEDi jest sprawdzony w innych krajach, gdzie sieć jest obecna i „doskonale" sprawdzi się na rynku polskim, a dodatkowo „nie wchodzi w bezpośrednią konkurencję z żadną z dotychczasowych sieci na rynku".

Dyskont TediDyskont Tedi tedi.com/materiały prasowe

Sieć TEDi została założona w 2004 r. i obecnie jest czołowym niemieckim operatorem sieci niespożywczych dyskontów z łącznie liczbą ok. 2 tys. punktów w Europie, w tym 1,8 tys. w Niemczech. Poza rodzimym rynkiem działa też Austrii, Słowenii, Słowacji, Holandii i Hiszpanii.

Firma chwali się, że zatrudnia 11,5 tys. pracowników, a każdy sklep oferuje 5 tys. produktów w niskich cenach. Oferuje produkty z segmentów: dekoracja wnętrz, zabawki, zrób to sam, elektronika i kosmetyki.

Magazyn Porażka: Media kreują wyspy szczęśliwości, które dla wielu są po prostu nieosiągalne [NEXT TIME]

Więcej o:
Komentarze (55)
TEDi, wielka niemiecka sieć dyskontów wchodzi do Polski. To będzie szybka ekspansja
Zaloguj się
 • czechy11

  Oceniono 30 razy 22

  Od kiedy na Polkach w Orlenie leży wyeksponowane niskonakładowe g.... propagandowe PiS nie kupuje nic nastych reżimowych stacjach.

 • szabepio

  Oceniono 30 razy 20

  Ja kupuję tylko w obcych sklepach zeby takze i w taki sposób dobic durną zmianę. Zawsze o iles tam mniej kasy trafi do V kolumny.

 • czechy11

  Oceniono 19 razy 13

  Najważniejsze są pomniki ekshumacje i 500+ I sady sterowane przez Ziobrę to da nam rozwój dobrobyt i hossę po wsze czasy😂😂😂

 • czechy11

  Oceniono 17 razy 11

  Już PiSPutinJugend Hotin przypełzł i pełno misje nadana mu przez FSB

 • dobiik

  Oceniono 7 razy 7

  Nie, mam nic do takich typow sklepow, jednak sprzedaja one bardzo niskiej jakosci plastikowe chinskie rzeczy, ktore po krotkim czasie laduja na smietniku... Sklepy handlujace taka chinszczyzna powinny byc w dodatkowy sposob opodatkowane, ze wzgledu na szkody jakie wywoluje. Dobrym rozwiazaniem bylo by opodatkowac kazdy 1cm^2 (jednorazowego uzytku) plastiku sprzedawanego. Moze by to zniechecilo producentow do plastiku.

 • czechy11

  Oceniono 15 razy 7

  PiSlerowskievtrole fuhrera Kolanko złóżcie petycje czy będą tam dawać odprawy milionowe po 3-ch miesiącach pracy jak w Orlenie w którym Matołusz Jezyeogeby właśnie przemycactski zapis. Jeszcze was wielu czasu do przegranych wyborów niewiele a tylu z was musi się nachapac. Ruszajcie z petycjami 😂😂😂😂

 • pigol07

  Oceniono 11 razy 7

  Plastykowe śmieci i odpadki nikomu niepotrzebne.

 • atos38

  Oceniono 4 razy 2

  Po przeczytaniu waszych komentarzy wreszcie zrozumiałem dlaczego Rządzącym taką Zgrają Durniów należą się takie gigantyczne wynagrodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX