Komentarze (48)
Boom budowlany. Mafie ostro zabrały się za handel piaskiem. Skutki są fatalne
Zaloguj się
 • wino0000006

  Oceniono 12 razy 12

  Gratuluję przepisania artykułu z Guardiana, który ukazał się tam w grudniu.

 • e50504

  Oceniono 40 razy 12

  Jeśli szukacie wiadomości na temat mafii, bandytyzmu, nieposzanowania procedur, korupcji, kolesiostwa, chamstwa i przyprawiającego o mdłości braku klasy to proponuję zainteresować się miejscowością Stobnica w woj. Wielkopolskim.

  Tam właśnie Dominika Kulczyk, w przerwie między fotografowaniem się z dziećmi modnego w tym sezonie koloru, postawiła sobie na jeziorze pałac którego nie powstydziłby się Janukowycz.

  Dodajmy tylko, że wszystko to ma miejsce w Puszczy Noteckiej na obszarze objętym programem Natura 2000.

 • 3miastoorg

  Oceniono 15 razy 9

  Skoro na Ziemi zaczyna brakować już dla nas nawet piasku, to długo nie pociągniemy.

 • milosierdzie_gminu

  Oceniono 6 razy 6

  Szejkom to nie przeszkadza... Co z tego że zginą żółwie i ryby w Singapurze... Oni odtworzą ten ekosystem w zadaszonych parkach w mikroskali i będą zarabiali na wejściu... z 100 od łba.

 • ndof

  Oceniono 3 razy 3

  "Wolą piasek kanciasty, występujący w korytach rzek i na plażach."
  ***************
  Piasek rzeczny nie jest "kanciasty", wręcz przeciwnie. Ten z plaży podobnie. Ale to ich - poza szczególnymi przypadkami - nie dyskwalifikuje.
  Pustynny się nie nadaje bo to w rozumieniu frakcji nie jest piasek, a w zasadzie taki trochę grubszy kurz. Innymi słowy nie te wymiary.

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 2

  Miliony ton piasku przemieszczają się corocznie z wiatrem w atmosferze a tu jakiś klops artykuł dla niepełnosprawnych umysłowo

 • cmochall

  Oceniono 1 raz 1

  Z powyzszego wynika ze panstwami rzadza mafie skoro proceder kwitnie .Podobnie bylo z piratami uprowadzajacymi statki za ktorymi staly rzady krajow pragnace po cichu wspierac Panstwo Islamskie i nie byly to panstwa arabskie ani afrykanskie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX