Komentarze (179)
Kolejny spadek liczby bankomatów w Polsce. Polacy też coraz rzadziej z nich korzystają
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • junk92508

  Oceniono 1 raz 1

  Euronet testował a ja przestałem go używać - przerzuciłem się na planet

 • sob_mar

  Oceniono 5 razy 1

  Sami operatorzy też cwaniaczą, bo w takim Euronecie nie można wyjąć jednorazowo kwoty większej niż 1000 PLN. Jak ktoś chce wybrać np. 2000 PLN, to musi wypłacać dwa razy, więc Euronet bank skasuje za to też dwa razy.

 • Oceniono 21 razy 1

  Może powiem tak wczoraj wypłaciłem z bankomatu 300 zł a bank naliczył mi od tej kwoty 9, A jak bym tak wypłacił trzy razy w miesiącu po 300 zł to za zabawę z klawiaturą bankomatu zapłaciłbym 27 dziękuję bardzo za taką rozrywkę- więc nie dziwcie się dlaczego ludzie omijają bankomaty nie swojego banku

 • tztz3

  0

  Niestety, Polacy głupieją, widać to na wielu frontach, ten kraj nie ma przyszłości.

 • krunghtep01

  0

  W Anglii,gdzie mieszkam od ponad 11-tu lat bankomaty sa bezplatne.Wiekszosc wyplat to drobne kwoty 10-30 £.

 • Black Swan

  Oceniono 6 razy 0

  to tylko kolejny etap eliminacji gotówki z rynku... Czyli; kolejny etap zniewolenia narodów przez banksterów... Dzień w którym utracicie dostęp do gotówki będzie ostatnim dniem waszej wolności a potem zrobią z wami co zechcą bo niewolnicy nie maja żadnych praw...

 • szoferek1

  Oceniono 14 razy 0

  Ostatnio wybierałem z bankomatu 2 tys. naliczyli mi 60 zł.prowizji! Ciemny lid myślał że te wszystkie 500,300 i ine h...je muje + będą za darmo!PiS-dzielcy opodatkowali banki więc te przerzuciły te podatki na klientów i jest oK !

 • kam.in

  Oceniono 11 razy -1

  To początek kampanii deiznformacyjnej, której celem jest wycofanie pieniędzy na rzecz wirtualnych. To jest marzenie Morawieckiego, o którym mówił jeszcze nim został premierem. Nie tylko jego jest to marzeni a może wogóle nie jego, i tylko jest tego wykonawcą?. Myślę, że to ostatni bastion niezależności obywatelskiej - gotówka. Nie mozna zezwolić w żadnym razie na wycofanie gotówki bo to także tylko krok do czipowania.

 • xan-ti

  Oceniono 12 razy -2

  Bo gotówka to potrzebna jeszcze tylko na targach i chyba nigdzie więcej. Nawet male sklepiki, kurierzy, fryzjerzy, miniaturowe barki itd. mają terminale.

 • sigizm

  Oceniono 9 razy -3

  a po co ci pieniądze ? tylko kieszeń wypychają, w Londynie to nawet żebrakowi płacisz przez aplikację, albo kartą, dawno już nie widziałem forsy

 • Jar Pia

  Oceniono 13 razy -3

  Ostatnio jak wpłaciłem z bankomatu ING to mi ku... 7% prowizji naliczyły! 7% od wypłaty która ich kosztuje 1,20zl! Sku...ałe złodzieje niech się nie dziwią że ludzie unikają kolejnych pułapek banków.

  Na zachodzie wszystkie bankomaty są darmowe i bez reklam. W kaczostanie nie dość że sowicie zapłacisz to jeszcze się naczekasz bo trzeba obejrzeć 3 minuty reklam. Pie...ijcie się w łeb!

 • stefan99999

  Oceniono 4 razy -4

  Nie wiem, gdzie te bankomaty znikają, bo w mojej okolicy w przeciągu ostatnich 5 lat, z jednego bankomatu doszliśmy do kilkunastu. W promieniu 10 minut pieszo.

 • gorillaglu

  Oceniono 8 razy -4

  Miło by było, gdyby więcej sklepów stacjonarnych przyjmowało płatności Paypal itp. Wtedy przelewasz kasę z konta na konto PPal, i bank traci informację, na co wydajesz własne pieniądze.

 • kato-rznik

  Oceniono 32 razy -18

  W każdym normalnym, rozwiniętym kraju gotówka odchodzi do lamusa. W krajach skandynawskich już są plany, aby całkowicie z niej zrezygnować. Pierwsze banki w Norwegii już dziś nie przyjmują wpłat gotówkowych (np. DNB), a kartą można płacić absolutie wszędzie i za wszystko. Kraj chce być pierwszym, który zrezygnuje całkowicie z gotówki. Trend wydaje się całkowicie słuszny i logiczny. W dodatku znacznie utrudni życie przestępcom. Dobrze, że w Polsce też coś zaczyna się dziać. Uczciwy człowiek nie ma nic do ukrycia, a każda transakcja powinna być rejestrowana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX