Revolut bije w Polsce rekordy popularności. W ramach promocji firma rozdaje karty za darmo

Daniel Maikowski
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy liczba nowych użytkowników aplikacji Revolut wzrosła o 50 tysięcy. Wkrótce może być ich jeszcze więcej, bo firmy powróciła do promocji, w ramach której rozdaje karty za darmo.

Z aplikacji Revolut w Polsce korzysta już 150 tys. osób. W lipcu i czerwcu do usługi dołączyło 50 tys. osób, co oznacza przyrost o 35 proc. w stosunku do kwietnia i maja.

Czytaj też: Na czym zarabia Revolut? "Jesteśmy mniej chciwi od banków"

W całej Europie Revolut ma już z kolei ponad 2 mln użytkowników, a Polska jest dla niego obecnie trzecim największym rynkiem, wyprzedza nas Francja i Wielka Brytania.

Czasy się zmieniły. Polacy nie ograniczają wyjazdów tylko do strefy euro. Płacą na wakacjach w kunach, jenach, batach, koronach islandzkich i wielu innych walutach. By sprostać tym oczekiwaniom, staramy się maksymalnie poszerzyć zakres obsługiwanych walut. Wpłacając na kartę Revolut wyłącznie złotówki, można nią dziś płacić bez prowizji w 150 walutach

- komentuje wyniki Revoluta Karol Sadaj, który odpowiada za rozwój usługi w Polsce.

Czytaj też: Revolut ma już 2 mln klientów w Europie. Polska ważnym rynkiem

RevolutRevolut fot. Revolut

Karta Revolut za darmo

Twórcy popularnej usługi finansowej postanowili uczcić ostatnie znakomite wyniki w najlepszy z możliwych sposobów. Każdy, kto założy konto w aplikacji, korzystając z tego linku, otrzyma za darmo kartę Revolut. Promocja dotyczy tylko nowych klientów. Aby z niej skorzystać należy doładować swoje konto kwotą co najmniej 20 zł.

Jak działa Revolut?

Aplikacja Revolut to swoisty wirtualny, wielowalutowy "portfel". Wystarczy wpłacić jedną walutę na nasze konto, aby następnie oszczędzać na przewalutowaniu. Do konta w aplikacji możemy zamówić kartę. Przy płatnościach za granicą środki będą ściągane  z konta „złotówkowego” lub z konta w danej walucie.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy  Revolut zwiększył liczbę klientów o ponad 300 proc. do przeszło 2 mln, utrzymując tym samym pozycję najszybciej rozwijającej się spółki fintech w Europie. Z danych firmy wynika, że liczba transakcji wykonywanych przez klientów sięga 100 mln miesięcznie, a ich wartość przekracza obecnie 2 mld dolarów.

Gdzieś w kosmosie krąży właśnie samochód. Elon Musk naprawdę to zrobił

Więcej o:
Komentarze (71)
Revolut bije rekordy popularności. Otrzymasz kartę za darmo
Zaloguj się
 • tatankaiyotake

  Oceniono 31 razy 11

  brakuje mi etykiety "materiały partnera", "artykuł sponsorowany" lub "lokowanie produktu", bo na BANK gazeta próbuje zarobić na afiliacji podając ten cudowny link.

  fajnie to wszystko opisane, ale wszystko zależey po jakim kursie przeliczają. średni NBP? jakiś własny? kantorowy?

 • lisc12

  Oceniono 7 razy 7

  korzystam sporadycznie, ale ta karta ma jeden ogromny plus - przelewy miedzynarodowe docieraja bardzo szybko na zagraniczne konto i zagraniczny bank nie naklada na nie oplaty! Bankowosc w PL jest na wysokim poziomie i tania, co innego w USA gdzie za przychodzacy przelew miedzynarodowy jest $20

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 10 razy 6

  Raiffeisen, karta debetowa, prywatna. Mnie za każdym razem polski bankomat pyta przy wypłacie, czy nie chcę, żeby obciążyć konto EUR. Wyświetla się zbójecki kurs. Jak byłem w strefie EUR, to zapłaciłem 30€ kartą tegoż Raiffeisena, w nadziei, że też mnie zapyta, czy nie obciążyć konta EUR. Nie zapytał. Super, pomyślałem w swojej naiwności, jakie świetny system, od razu wie, żeby obciążyć konto EUR. Obciążył konto PLN. Kurs był taki bliżej średniego, przynajmniej to było w porządku.

 • buzhidao

  Oceniono 5 razy 5

  Dobra, dobra, za darmo. Dziwnym trafem w aplikacji jakoś upierdliwie opcja wysyłki karty fizycznej nie chce działać, za to opcja 9,99 zł za wysyłkę działa wybornie.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 5 razy 3

  Transferwise robi przelewy międzynarodowe walut pomiędzy kontami w PL i za granicą po kursie średniobankowym i nie potrzeba żadnych cudów, a jak ktoś chce mieć tam konto w dowolnej walucie i kartę do tego też sobie bezpłatnie i bezprowizyjnie założy i nie musi się kłopotać kursami i prowizjami banków. I bez łaski i reklamy w gazeta.pl :P

 • arturpio

  Oceniono 7 razy 3

  wczoraj w aplikacji wiadomość : "mamy opóźnienia w transferach, robimy co możemy"...

  to znaczy, co ? pieniądze do konta wysłane i gdzieś znikają ?

  oni są prawdopodobnie ofiarami własnego sukcesu : za mały system, nie wydąża, za mało ludzi którzy to obsługują, prawdopodobnie są przywaleni praca i nic nie mogą zrobić...

  strach myśleć co tam się dzieje ?

 • twzelnik

  Oceniono 2 razy 2

  Jakoś to niezgrabnie wam wyszło. Zwłaszcza te "opinie zadowolonych klientów". Więcej finezji.

 • prawdziwy adi

  Oceniono 3 razy 1

  Ja też jestem bardzo zadowolony. W Londynie w metrze trzeba było kartą zapłacić. Ja Revolutem - żona kartą Alior. Różnica w kursie to 20 gr. na każdym Funcie. W Dubaju, Istambule wypłacałem z bankomatu kasę. Żadnych dodatkowych kosztów. Dla mnie karta nie ma wad.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX