Koniec z Gangiem Świeżaków. Biedronka ma nowy pomysł - Gang Słodziaków

Gang Słodziaków już wkrótce pojawi się w Biedronce

Gang Słodziaków już wkrótce pojawi się w Biedronce (AG/materiały prasowe)

W następny poniedziałek, jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, Biedronka rozpoczyna nową, wielką akcję promocyjną. Za zakupy w jej sklepach będzie można zdobywać maskotki z... Gangu Słodziaków.

Gang Świeżaków, w kilku kolejnych odsłonach, to dużo więcej niż udana akcja promocyjna. Dość powiedzieć, że „Hymn Świeżaków” opublikowany przez Biedronkę rok temu w serwisie YouTube doczekał się ponad 25 mln wyświetleń, a w ramach tylko ostatniej akcji Gang Świeżaków 2 dyskontowa sieć wydała klientom ponad 6 mln maskotek.

Zainteresowanie maskotkami warzyw było tak duże, że w niektórych sklepach ich zabrakło, zdarzały się również przypadki kradzieży naklejek Gangu Świeżaków.

 

Teraz może być podobnie. Biedronka zdecydowała się – jak twierdzi portal wiadomoscihandlowe.pl – odświeżyć swoją niezwykle popularną akcję lojalnościową.

Rozpocznie się ona 27 sierpnia i potrwa kilkanaście tygodni. Akcja będzie podobna do tej z ostatnich lat. Klienci za zakupy zdobywać będą naklejki, które następnie będą mogli wymieniać na pluszaki. Tak jak dotychczas, dodatkowe naklejki będzie można zdobywać np. za kupno owoców i warzyw oraz skorzystanie z karty lojalnościowej sieci handlowej.

Zamiast maskotek owoców i warzyw, tym razem będzie można otrzymać sześć pluszowych zwierząt, m.in. lisa, jeża, sowę, i królika. Będzie też można kupić książki z opisem przygód Gangu Słodziaków.

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Znasz wszystkie stolice państw? Możesz się naprawdę zdziwić
1/15Stolicą Brazylii jest:
Zobacz także
 • Niedziele handlowe 2018. Czy 12 sierpnia to niedziela handlowa? Gang Słodziaków zastąpi Gang Świeżaków. Biedronka za naklejki da pluszaka. Wiemy, kiedy zaczyna się promocja
 • Przez suszę zbiory zbóż będą niższe, wzrosną ceny Rolnicy ostrzegają przed chlebem po 10 zł. Eksperci: będzie drożej, ale nie aż tak
 • Motorola Moto P30 To nie jest iPhone X. To nowa Motorola. Chińczycy skopiowali wygląd flagowego smartfona
Komentarze (37)
Koniec z Gangiem Świeżaków. Biedronka ma nowy pomysł ? Gang Słodziakow
Zaloguj się
 • lewy14100

  Oceniono 15 razy 13

  Znowu będzie "Mam horom curke"

 • true_lysander

  Oceniono 4 razy 4

  No to teraz tylko konto na Aliexpress, zamówienie na 1000 PLN i mamy z tego 10x tyle za miesiąc, gdy boom na nowe maskotki się rozkręci.

 • Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem dlaczego wszyscy tutaj się tak podniecają??? Będzie, to będzie, kto będzie za nimi latał, to będzie, po co się frustrować, wyzywać innych i spuszczać???? Mnie osobiście to wszystko wisi... nie zazdroszczę tym co się będą zabijać, ani mnie to nie obchodzi, ale widzę ,że inni zyją "cudzym życiem", czyżby dlatego że swoje mają mało wartościowe????

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 8 razy 2

  Husaria na Biedręęęęęęę!

 • gustav45

  Oceniono 4 razy 2

  Pump IT !!!

 • OLA O

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem tej nagonki na dzieci.
  Czy wy sami jako dzieci nic nie zbieraliscie?
  Ja zbierałam puszki, kapselki etykiety butelek, karteczki znaczki, monety(do tej pory)
  Chyba każde dziecko przechodzi fazę zbieracza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje