Allegro rusza z nową usługą. Allegro Smart! ma zrewolucjonizować rynek

Allegro wprowadza do swojej oferty nową usługę - Allegro Smart! Polega ona na darmowej dostawie zakupów po nabyciu rocznego "abonamentu" w wysokości 49 zł.

Allegro Smart! to pakiet 365 dostaw zakupów poprzez Allegro za darmo przez rok. Wszystko za jednorazową opłatą w wysokości 49 zł. Dostępny będzie też pakiet na pół roku - będzie kosztował 39 zł i obejmował 180 dostaw.

Usługa wystartowała w poniedziałek. Zawiera 30-dniowy darmowy okres próbny.

Pakiet Allegro Smart! można nabyć z poziomu swojego konta w serwisie.

Ważne ograniczenie!

Istotnym warunkiem darmowej dostawy w ramach Allegro Smart! są zakupy o wartości minimum 40 zł. Z komunikatu Allegro wynika, że jeśli nabywane produkty będą kosztować mniej, nie będzie można skorzystać z darmowej wysyłki, nawet pomimo posiadania aktywnej usługi Allegro Smart!.

Dostawy będą realizowane do paczkomatów InPost, a także innych punktów odbioru - oddziałów Poczty Polskiej, kiosków RUCH, stacji Orlen czy sklepów Żabka i Freshmarket. Usługa obejmuje także zakupy na Allegro dostarczane listami poleconymi Poczty Polskiej.

- Koszt usługi zwraca się już po 6-7 dostawach, podczas gdy klienci dokonują na Allegro przeciętnie znacznie większej liczby zakupów w ciągu roku. Usługę celowo oparliśmy o paczkomaty i punkty odbioru, ponieważ są to metody dostawy chętnie wybierane przez naszych klientów, dla których często są one najwygodniejsze - mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju Allegro.

- Allegro Smart! to prawdziwy przełom w polskim e-commerce. Dzięki tej usłudze można zapomnieć o kosztach dostawy i skupić się na przyjemności zakupów - komentuje Francois Nuyts, nowy prezes Allegro, który tę funkcję piastuje od 1 sierpnia 2018 r. - Nowa usługa będzie także impulsem do dalszego rozwoju polskiego e-commerce. To ogromna szansa dla 125 tysięcy polskich przedsiębiorców - głównie małych i średnich firm - sprzedających na Allegro - dodaje Nuyts.

***

Jacek Walkiewicz: Widzę szanse w problemach, a wcześniej widziałem problemy w szansach [NEXT TIME]

Więcej o:
Komentarze (39)
Allegro rusza z nową usługą - Allegro Smart!
Zaloguj się
 • gregsxf

  Oceniono 7 razy 5

  Medal z buraka temu co zlikwidował komentarze sam miałem 200 pozytywnych komentarzy po reorganizacji w Allegro zostało mi pięć, mam dużo przedmiotów do sprzedania nie mogę sprzedać bo mam mało komentarzy i koło się zamyka wcześniej było o wiele łatwiej sprzedać niepotrzebne przedmioty, niestety właściciel allegro się zmienił i ta cześć handlu zamarła apropo darmowej dostawy nie wszyscy sprzedawcy taką opcje maja w dostawie, próg 40 zł tez jest za wysoki dlatego większość drobnych rzeczy kupuje na Alliexpress przesyłka zawsze za darmo i polowe taniej niż na Allegro pzdr

 • blahblah69

  Oceniono 11 razy 5

  Sciągając 10% prowizję od sprzedaży nietrudno oferowac "darmowe" dostawy za 49 zł.

 • sacc77

  Oceniono 8 razy 4

  Już widać efekty "{zmian i modernizacji" jakim Allegro jest systematycznie oddawane.
  Janusze "byznesu" zapomnieli o starej zasadzie, że lepiej łyżeczką przez długi czas aniżeli chochlą ale raz.
  Za dużo, za szybko chcieli to i ludzie zaczęli miec ich w dudzie.
  Na tyle efektywnie, ze teraz trzeba na gwałt doraźnie szukać kasy, jakiejkolwiek kasy, na finansowanie bieżącego funkcjonowania serwisu.
  Długiego zywota to ja Allegro pod obecnym kierownictwem/właścicielem nie rokuję...

 • bartekgryko

  Oceniono 8 razy 4

  Allegro Smart! to pakiet 365 dostaw zakupów poprzez Allegro za darmo przez rok. Wszystko za jednorazową opłatą w wysokości 49 zł.- nie wiem dla kogo 49zł to za darmo. to pakiet dostaw za 49 zł !!! a nie za darmo.

 • mapek

  Oceniono 9 razy 3

  Nie wszystkie zakupy powyżej 40zł. będą wysyłane za darmo! Przy aukcji musi być oznaczenie SMART. Czyli sprzedający doliczy sobie wysyłkę w cenie.

 • Robert Agner

  Oceniono 5 razy 3

  Njpierw niech zrewolucjonizują to co jest bo to jest jakieś nieporozumienie. Jakiś czas temu wygrałem aukcje, moja oferta no koniec była najwyższa, potem po paru min. okazało sie że jednak nie była i wygrał kto inny.... Wczoraj wygrana aukcja i pół godziny czekania aż będzie coś wiadomo, przedmiat w licytowanych zamiast w kupionych, brak maila.... A przecież da się inaczej. Wiele lat temu pamietam działało to prawidłowo.

 • 0roman0

  Oceniono 7 razy 3

  Moim zdaniem A ostatnio jakoś podupada. Nieruchomości i samochody odeszły na inny portal a OLX rośnie w siłę. Zagraniczne portale także powoli wchodzą na nasz rynek. Zobaczymy jak to się skończy. Ale kto wie czy nie będzie podobnie jak z NK?

 • Kuba x44

  Oceniono 2 razy 2

  Niby fajnie.. tylko to dotyczy wybranych ofert oznaczonych tym logo.
  Więc nie możecie kupić od dowolnego sprzedawcy (który ma najtaniej), tylko od takiego który wysyłkę ma wliczoną w cenę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX