Związkowcy "Solidarności" oraz ich rodziny na stacjach Lotos zatankują ze specjalną zniżką

Stacja benzynowa Lotos

Stacja benzynowa Lotos (Fot. Beata Kitowska / Agencja Gazeta)

Od jesieni związkowcy oraz ich rodziny korzystające z kart paliwowych LOTOS Biznes otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

Jak podają "Solidarność" i Grupa Lotos, porozumienie w tej sprawie ma zostać podpisane 29 sierpnia.

– Od ubiegłego roku prowadzimy pilotażową współpracę ze śląsko-dąbrowską oraz podbeskidzką "Solidarnością". Jesteśmy zadowoleni z tej kooperacji, dlatego podpisanie umowy na szczeblu centralnym z największym związkiem w Polsce – liczącym kilkaset tysięcy członków – to ważny krok dla sieci LOTOS – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa, cytowany w komunikacie.

– Dotychczasowa współpraca Solidarności z LOTOSEM przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków Związku. Dlatego cieszę się z umowy i mam nadzieję na dalsze jej rozszerzanie – powiedział Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność". 

Na czym będzie polegać oferta?

LOTOS oferuje jednolite stawki rabatowe dla każdego związku. Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), a także 10 proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15 proc. zniżkę na usługi myjni.

lotos.pllotos.pl 

Prozwiązkowy LOTOS

Lotos podkreśla, że oferta zniżkowa nie jest zarezerwowana jedynie dla "Solidarności".

– Jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym związkiem zawodowym w Polsce. Obecnie współpracujemy m.in. ze związkami zawodowymi służb mundurowych, przemysłu chemicznego, przemysłu motoryzacyjnego oraz transportu kolejowego. – podkreśla Marcin Gerwatowski, szef regionu w dziale klientów flotowych, LOTOS Paliwa.

LOTOS posiada blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i miejscowościach na terenie całego kraju.

+++

Jacek Gadzinowski: Nie trzeba pracować 10 godzin dziennie, żeby osiągnąć sukces [NEXT TIME]

Wiesz, czym jest pięta achillesowa? Rozwiąż quiz o mitach
1/19Pięta Achillesa to w przenośni:
Zobacz także
  • Warszawa 28.08.2018  Premier Mateusz Morawiecki i minister finansów Teresa Czerwińska podczas prezentacji Pracowniczych Planow Kapitałowych. Koniec z wypełnianiem PIT-ów! Od nowego roku urzędy skarbowe zrobią to za nas. Rząd przyjął nowelizację ustawy
  • Centry benzyny na jednej ze stacji w Warszawie (listopad 2011) Pracownicy Orlenu chcą premii za upały. Również za wrzesień. "Wyjątkowo trudne warunki"
  • Konferencja ministra Mateusza Morawieckiego poświęcona przyszłosci emerytur i OFE, Warszawa 04.07.2016 Pracownicze Plany Kapitałowe już za niespełna rok. Rząd przyjął projekt ustawy
Komentarze (178)
Związkowcy "Solidarności" zatankują taniej na Lotos
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje