Komentarze (265)
Jarosław Kaczyński obiecuje emeryturę 500 plus. Minister: najwcześniej w przyszłym roku.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ania_dark

  Oceniono 10 razy 6

  Szczerbaty bohater co przebywał bohatersko w hali stoczni obiecuje wszystko co tylko chce. z rakiem jelita grubego może gadać co mu przyjdzie do łba.

 • Oceniono 8 razy 6

  Tak jest, ten co ma 2000 tyś emerytury to dołożyć, a ten co ma 800 zł zabrać. Bo z czegoś muszą. To jest Polska. Je... NY kraj.

 • gnago

  Oceniono 14 razy 6

  To logiczne następstwo bandyctwa pracodawców niskimi płacami wymuszającymi pracę na czarno.
  A pieprzenie o obciążeniach!! To przypominam nieudacznikom biznesu że jedynie Bułgaria i Rumunia ma je niższe

 • mr_osjano

  Oceniono 11 razy 5

  Jeżeli ktoś ma bardzo niską emeryturę to taką sobie wypracował. Sam mam kolegę, który przepracował tylko 20 lat i ma tylko o 70 zł mniejszą emeryturę ode mnie, chociaż przepracowałam lat 37. Za chwile kolega będzie miał ode mnie więcej o 430 zł. Ja zaś zostanę ukarany zwyżka cen żywności, usług paliwa etc. Ładna mi sprawiedliwość wspierająca nierobów i obiboków..

 • wezyronly

  Oceniono 13 razy 5

  To Kaczynski jest premierem? No popatrzcie...

 • leesha

  Oceniono 5 razy 5

  Zwracam uwagę na jedna rzecz-500+ tracą tez rodziny, w ktorych najstarsze dziecko kończy 18 lat.
  Dla PIS-u to dziecko wyparowuje z systemu i wtedy młodsze dziecko staje sie jednym dzieckiem (w rodzinie z dwojka dzieci) i automatycznie traci dodatek.
  Sprytnie to zostało pomyślane.

 • Piotr Matyja

  Oceniono 5 razy 5

  Pie... jak struny jakieś 300tys ludzi przeważnie ojców straciło 500 z powodu koniecznosci przedstawienia zaświadczenia o alimentach drugie tyle z tytułu wzrostu minimalnej.

 • xerathus

  Oceniono 9 razy 5

  Nie lepiej wystawić po prostu Polskę na sprzedaż, a pieniądze rozdać wyborcom? Po co robić to na raty?

 • VikiLPS X

  Oceniono 4 razy 4

  Oszuści,nikt na nas emerytów nie pracuje,dlaczego nastawiacie młodych przeciwko nam.My pracowaliśmy po 40 lat i na emeryturę zapracowaliśmy,nikt nam nie daje za darmo,dlaczego kłamiecie.Nam rewaloryzują po 10 zł,a sobie po 50 tysięcy,bo im się należy tobie emerycie tez się nalezy ale łopatą w d...pę.Oni myślą,że narod jest ciemny i da się przekupić,owszem ciemnota dała sie przekupić.patologia i dziecioroby,a teraz oczekują emeryturki za nieróbstwo,ty głupi narodzie pracuj na nich,a p Kaczyński rozda tym nierobą,ale poparcie będzie miał

 • Oceniono 4 razy 4

  Kompletną bzdurą i oszustwem jest 500 dla emerytów. Czy ktoś z tych zakutych łbów pomyślał może by np zdjąć z emerytów podatki? Bo jak mogą płacić podatek od emerytury skoro całe życie na nią pracowali i płacili podatki??? Dodatek 500 będzie wchodził w skład emerytury i będzie opodatkowany? Jeśli nie to będzie oszustwo bo niewiele zmieni czyli takie pudrowanie trupa...

 • big_gadu

  Oceniono 4 razy 4

  Nam którzy pracowali na etatach i płacili wysztko teraz musi się,
  najbiedniejszym emerytom trza dołożyć tylko dlaczego ?
  Znam teraz małżeństwo, on pracuje na etacie, jeden syn dorosły, ona zdrowa bawi na czarno dzieci,
  dzięki niemu ma ubezpieczenie jako żona i jeszcze dostanie po nim emeryturę !!!
  Za czworo dzieci to emerytura a jak troje to nie ?
  Dlaczego ?

 • dziodzioslaw

  Oceniono 10 razy 4

  Po co się rozdrabniać? dzieci, emeryci... Ogłoście program "wszyscy 500+"

 • 1moja

  Oceniono 6 razy 4

  "...Jarosław Kaczyński obiecuje emeryturę 500 plus. ..." obiecanki macanki a gawiedzi smolenskiej stoi.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • baj62

  Oceniono 4 razy 4

  Normalnie mnie w...a gdy słyszę że młodzi mnie utrzymują , pracowałem prawie 50lat , zaczynałem jako 14 latek, odbudowaliśmy kraj, rozwinęli przemysł który tak łatwo "S" z prawicą rozwalił i sprzedał, a dzisiaj ubieraja sie w maskę samarytanina. Jeśli chcecie rządzić to nie opowiadajcie bzdur, a niedoskonałości i zaniedbanie naprawiajcie po to daliście się wybrać i was wybrano, a nas emerytów nie poniżajcie.

 • komentarz.24

  Oceniono 6 razy 4

  Korupcja v.2.0, czyli: tego się przestraszy, tamtego zniechęci, niektórych zamknie, pozostałych przekupi...

 • race444

  Oceniono 4 razy 4

  Ha, ha, ha oczywiscie, ze w przyszlym roku tak z 1-2 miesiace przed wyborami zeby emeryci do wyborow nie zapomnieli jaki to Pi"C" cacy jest

 • czarna_zoska

  Oceniono 16 razy 4

  bedzie na wybory, wczesniej sie nie oplaca ;) Nawet na 1000+ na was nie zaglosuje , wole umrzec z godnoscia niz dac sie przekupic faszystom:)

 • remo29

  Oceniono 14 razy 4

  Od 10 osób wezmę po 500 zeta i połowie dam po 1000, resztę przeznaczę na swoją nagrodę. Kto wchodzi? Komu 1000?

 • darek655

  Oceniono 5 razy 3

  Grecja+

 • kosim

  Oceniono 5 razy 3

  Ale bredzi!

 • qrczakoff

  Oceniono 3 razy 3

  Fajnie że tak dają wszystkim, który mają mało. Szkoda tylko, że olbrzymia liczba ludzi pracujących bezpośrednio dla rządu (wbrew pozorom to nie tylko urzędnicy) ostatnie realne podwyżki widziała jakieś 10 lat temu.
  No ale teraz wreszcie mają dostać. Kwota bazowa od których liczona jest pensja wzrośnie ponoć aż o 43 złote! Normalnie wzruszenie aż mowę odbiera…

 • gra11

  Oceniono 3 razy 3

  "Pan Premier Jarosław Kaczyński" - jaka piękna freudowska pomyłka :D

 • Oceniono 3 razy 3

  .....premier JK? fajnie, dajesz się matołuszku bez mydła!! tatuś dumny???

 • romantic3

  Oceniono 5 razy 3

  Mam 40+ lat i juz mit zabraly PISiory kawal emerytury obnizajac wiek emerytalny sk...syny! Przez nich ogromna rzesza przyszlych emerytow bedzie biedowac. Tak samo jak Gierek zadluzyli przyszle pokolenia...

 • starszy-65

  Oceniono 7 razy 3

  Jedno wielkie oszustwo finansowe i polityczne typu komunistycznego ale jak znam pazerność moich rodaków to pójdą na to a później będą prosili świat o pomoc.

 • 43elvis

  Oceniono 5 razy 3

  Wystarczy gdy emerytom zaprzestanie się pobierania podatku tak jak w innych krajach Europy.Te pieniądze i tak wrócą w podatku VAT od każdego produktu czy usługi.Mdli mnie jak jakiś patafian z rządu użala się nad losem emerytów i nie widzi takich kwestii.Przed wyborami zaklinali się że kwota wolna od podatku będzie wynosić 8%Teraz krętacz zwany dla żartu premierem jeździ po kraju i pieprzy o dobrobycie.Odebrali mafii vatowskiej 200 mld i gdzie one są?Nawet dla paru tysięcy opiekunów niepełnosprawnych nie mają.Kłamcy.

 • popieramkukiza

  Oceniono 9 razy 3

  Polski Instytut Socjalistyczny rozdaje nie swoje pieniądze zamiast przeprowadzić reformy ZUS i KRUS i zmniejszyć obciążenia podatkowe, dlatego wygraną w wyborach mają pewną. Kiedyś Schetyna powiedział że jak dojdzie do władzy to da 1000 na każde dziecko - sam już nie wiem czy śmiać się czy płakać bo wkrótce przyjdzie nam słono zapłacić za to cesarskie rozdawnictwo chleba. Odeszliśmy daleko od demokracji, obywatel jest traktowany jest wyłącznie jak tępa masa głosująca na tego kto da więcej. Tylko Kukiz może na przywrócić prawdziwą demokrację, a dla tych którzy zapomnieli co ten zwrot oznacza przypomnę że to rządy ludu, mającego realny wpływ na kształtowanie prawa w swoim kraju.

 • pasmanteria0224

  Oceniono 5 razy 3

  Nie rozumiem po co dawac emerytom 500 plus , wystarczy nie pobierac podatkow,od emerytur i wszystko bedzie ok , mniej kosztow i wszyscy zadowoleni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX