Pepco prosi klientów o zwrot foremek. Można się nimi poparzyć lub skaleczyć

Jak informuje sieć Pepco, prostokątne foremki ceramiczne, które były sprzedawane w sklepach sieci, są niebezpieczne. Można je zwrócić bez konieczności okazywania paragonu.

Chodzi o prostokątne foremki ceramiczne o numerze PLU 284372 (w cenie 9,99 zł). Jak ostrzega Pepco, mogą one stanowić zagrożenie w przypadku użycia ich w piekarniku. "Foremka podczas pieczenia stwarza ryzyko pęknięcia, jak również ryzyko poparzenia lub skaleczenia użytkownika" - czytamy na stronie internetowej sieci.

.. Pepco

Felerne foremki można zwrócić w dowolnym sklepie sieci Pepco, bez konieczności okazywania paragonu. Oczywiście sieć zwróci wartość zakupu.

Pepco ma 837 sklepów w całej Polsce. Ostatnio otworzyła nowe lokale m.in. w Gliwicach i Szczecinku.

Właścicielem sieci Pepco jest południowoafrykański fundusz Steinhoff International. Kilka miesięcy temu pojawiły się spekulacje, że holding z RPA chce sprzedać Pepco. 

***

Ekonomista: w budżecie na 2019 r. wyczerpane możliwości dalszego rozdawnictwa pieniędzy

Więcej o:
Komentarze (10)
Pepco wycofuje ze sprzedaży foremki. Uwaga, są groźne
Zaloguj się
 • super_benek

  Oceniono 10 razy 8

  Nigdy nie kupiłam nic w Pepco, bo nie jestem w stanie wytrzymać obezwładniającego smrodu plastiku unoszącego sie w sklepie.

 • takaprawda2015

  Oceniono 5 razy 1

  A co w PEPCO nie jest groźne. To sklep z najtańszą chińszczyzną dla biedoty.

 • lukask73

  0

  Spodziewam się, że tuż przed ogłoszeniem akcji cena tych foremek została obniżona do 1,99, a zaraz potem zostały wycofane ze sprzedaży. W tej sytuacji jeżeli ktoś będzie chciał oddać i nie ma paragonu, zaoferowane mu będzie 2 zł i pytanie „ma pani grosz?”.

 • e-mucha.info

  Oceniono 3 razy -1

  RPA u nas w Polsce, jak miło :)

 • chasingcars

  Oceniono 6 razy -2

  RPA, a produkują wszystko w Chinach, Indiach, Bangladeszu, Pakistanie i Wietnamie. To już nawet im się nie opłaca zatrudniać rodzimych Murzynów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX