Komentarze (66)
Rząd da dotacje tylko "swoim" samorządom? Prawnik:"Próba siłowego wpływania na wybory"
Zaloguj się
 • kris0104

  Oceniono 10 razy 10

  ten dresiarz i jego kumpel niejaki Guzial twierdza, ze wszystko co obiecuje zbudowac Tarzaskowski robi dla siebie, bedzie mial nawet prywatny most w stolicy, natomiast oni robia to dla warszawiakow; wiekszych popaprancow chyba nie bylo w wyborczych dziejach Warszawy i kraju-to pokazuje tylko typowo pisdziajski tok myslenia.Dno.

 • js08836

  Oceniono 10 razy 10

  Wygra Trzaskowski, ale gdy inwestycje będą się ślimaczyć lub nie będzie funduszy to będzie oczywiste, że odpowiadać będzie za to rząd PiS. Tym sposobem wiemy kto będzie sabotował Warszawę i wiele innych miast. To perfidny szantaż pisowskich drani. Tym bardziej ludzie powinni odgonić ich od koryta na każdym szczeblu wyborów. PiS ma być trupem.

 • pysio62

  Oceniono 12 razy 10

  Nie ma sie czemu dziwic, Kaczynski i PIS-owcy to wrogowie Polski i Polakow, osobnicy ktorzy lamia Konstytucje i prawo. Osobnicy o mentalnosci "wschodniej", dla ktorych nie ma miejsca w zachodniej cywilizacji i demokracji. Oni zdaja sobie z tego sprawe, i juz rozpoczeli proces wychodzenia Polski z UE.

 • caius1

  Oceniono 9 razy 9

  "Trudno, żeby nasz rząd finansował mosty dla Rafała Trzaskowskiego."
  Hahaha! Czyli przyznał się, że nie wypowiada się w imieniu polskiego rządu bo polski rząd łożyłby na polską stolicę niezależnie od tego kto jest prezydentem miasta. Jeżeli tak to nomen omen Jaki rząd reprezentuje? Może rosyjski?
  NiePiS

 • 1utek

  Oceniono 8 razy 8

  Pan Jaki: "Trudno, żeby NASZ RZĄD finansował mosty dla Rafała Trzaskowskiego".
  Co to znaczy nasz rząd? Pisowski?
  No to pora na wybory parlamentarne i wyłonienie RZĄDU POLSKI!

 • bra-va1

  Oceniono 12 razy 8

  Ale to już się dzieje np. w Płocku. Nawet totalny truciciel Płocka, PKN Orlen dostał zakaz sponsorowania czegokolwiek w tym mieście bo prezydent z PO

 • kiesier

  Oceniono 7 razy 7

  "Trudno, żeby nasz rząd finansował mosty dla Rafała Trzaskowskiego" - To NIE są pieniądze rządu ani mosty Trzaskowskiego.
  To są pieniądze SPOŁECZEŃSTWA - tego też nie rozumiesz jełopie?

 • olsen64

  Oceniono 9 razy 7

  "Trudno, żeby nasz rząd finansował mosty dla Rafała Trzaskowskiego" powiedział opolski przybłęda
  Dla Trzaskowskiego czy dla Warszawy? Trzaskowski sobie w domu, nad wanną, ten most postawi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX