Komentarze (82)
Rekordowy wzrost kredytów mieszkaniowych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cucurucu

  Oceniono 6 razy 0

  Bedzie placz i skomleni9e kiedy ta banka prysnie, przybedzie bezdomnych, bedzie wiecej samobojstw, zebrzaczych na ulicach, wzrosnie przestepstwo itd itd....zyjcie dalej na kredyt bo przeciez trzeba sie pokazac. Co z tego, ze Zenek zaplacil banke za wesele syna...My wezmeny kredyt i zaplacimy dwie banki, a jak!

 • virtualmen

  Oceniono 12 razy 0

  Jak tak dobrze się przyjrzeć to ma to pewien sens. Trudno o coś bardziej pewnego niż lokal mieszkaniowy. To nie lokata w banku o żenujących procentach. Ani tzw inny produkt bankowy, gdzie wkładasz więcej a wyjmujesz na koniec mniej jak w polisolokaty. Właściwie jest tylko jeden pewniejszy interes a mianowicie grunt. Jednak ten boom kredytowy to tylko dla lokalizacji miast wojewódzkich. Tam zawsze będzie rynek najmu. Jeśli ktoś twierdzi że ma to je..ąć to niech mi wyjaśni czemu to nie je..ło w teraz, gdy kilkaset tysięcy frankowiczów ma kredyt większy niż w momencie zadłużania na 120% nieruchomości?

 • miniorek

  Oceniono 6 razy 0

  Będzie płacz a potem środkowy palec podobny do tego jaki były skierowany do frankowiczów.

 • marianna1960

  Oceniono 5 razy -1

  Znó wpisy frustratów nieudaczników jacy to oni nieszczęśliwi

 • sector23

  Oceniono 7 razy -1

  Tak, tak,,,, a finał może być tylko jeden. To niestety sygnał nadchodzącego kryzysu i silnej dewaluacji o skali, której wyznacznikiem już teraz, jest 30-o procentowy wzrost cen nieruchomości.

 • leonleonidas

  Oceniono 5 razy -1

  To dobrze !
  Nie trzeba bedzie oddawac kredytwo.
  To taki nowy model ekonoimiczny.

  Inaczej nie idzie, tak mowia eksperci.

 • krzysztofiktofik

  Oceniono 9 razy -3

  Fajnie się czyta komentarze osób wypowiadających się w tematach im obcych.Te same wpisy były obecne także 10 lat temu a nawet prawie 11 z pewnością pisane przez te same osoby albo już dzieci tych osób z tym , że w tej chwili na 60m2 rodzina się powiększyła i mieszkają razem babcia , dziadek , tata i mama , dzieci piszące jeszcze 10lat temu o wielkim kryzysie na rynku nieruchomości i teraz to samo piszą dzieci , które w tej chwili już ukończyły 18lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX