Komentarze (90)
'Gierkówka' kończy 42 lata. Do 50. urodzin nie dotrwa. Ostatnie fragmenty zastąpi autostrada A1
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adam545

  Oceniono 8 razy -2

  Nie dotrwa ale wytrzymala 50 lat a nowa trasa a 2 jeszcze nie byla ukończona to są przeciągle remonty a poza tym utrudnienia w ruchu i najdroższe autostrady w europie -to kpina jjakie złodziejstwo panujew tym kraju

 • qawsedrftg

  Oceniono 16 razy -2

  To skandal! Darmowa dobra droga zostanie zastąpiona bardzo drogą autostradą. I do tego bezsensowny system płatności niweczący zysk czasowy. Dobrze że rzadko tamtędy jeżdżę a drogi na wschód od Warszawy są w większości budowane jako ekspresowe. Ale właściwie to dlaczego tak?

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 9 razy -3

  Bezpłatną Gierkówkę zastąpi płatna autostrada. Dobra zmiana.

 • wojto51

  Oceniono 5 razy -3

  Tyuł niedokładny. Tzw. "gierkówka" na odc. Piotrków Tryb. -Częstochowa - to "bieda" autostrada, na której nie zdązoni wybudować bezkolizyjnych wężłów (raptem jeden) oraz większości wiaduktów. Przez latano łylko dziury, czękając na gruntowną przebudowę. W niektórych miejscach zainstalowano sygnalizację ś.w. Pozostałe odc. , tj. Częstochowa - górny Śląsk oraz Piotrków - Wa - Wa, to pzebudowana droga krakowa, z dobudowaną druga jezdnią oraz obwodnicami kilku miescowości. Drugi z tych odc. jest prawie w całości zmodernizowany i występuje jako S8

 • fitt

  Oceniono 6 razy -4

  już jest Amber Gold
  oba złodzieje

 • vader2010

  Oceniono 4 razy -4

  3,5 roku... (...)rwa teraz tyle to trwa badanie czy aby jakiś robak nie ucierpi...

 • f1909

  Oceniono 7 razy -5

  Jak to jest że za czasów PIS-u budowa dróg idzie jak po maśle ? -- A za czasów Tuska afera goniła aferę ! -- Może ktoś z Państwa wie coś więcej na ten temat ?

 • saiv

  Oceniono 9 razy -5

  Taka zmiana - za nowej Polski płatna autostrada a za komuny była bezpłatna trasa szybkiego ruchu. Jeszcze niech to Wąsacz (ten cwaniak od wała na A4) sprywatyzuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX